شنبه, ۳۰ تیر, ۱۴۰۳ / 20 July, 2024
مجله ویستا

جمعه ۱۷ مهر ۱۳۸۸


جمعه ۱۷ مهر ۱۳۸۸

● متولد فروردین (بره):
اگر در مورد یکی از نقشه هایتان به حامی نیاز داشتید این حامی تبدیل به دیواری محکم می شود. قراردادها و مسافرت ها کمی پیچیده می شود. خوشبختانه در طول چند روز …

متولد فروردین (بره):

اگر در مورد یکی از نقشه هایتان به حامی نیاز داشتید این حامی تبدیل به دیواری محکم می شود. قراردادها و مسافرت ها کمی پیچیده می شود. خوشبختانه در طول چند روز ‎آینده این مشکلات حل می شوند.

متولدین اردیبهشت (گاو):

دوست دارید به شهری دیگر برای تفریح بروید و برایتان مشکل است که جلوی خودتان را بگیرید تا به آژانس مسافرتی نزدیک به خانه نروید. در حال حاضر نمی توانید جایی را رزو کنید اما می توانید به خودتان اجازه رویا پردازی بدهید.

متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز ستارگان شخصیت شما را تا حد زیادی منعکس می کنند. دیگر مثل همیشه تنها به موضوع مادی زندگی نگاه نمی کنید بلکه به احساسات و قلب توجه دارید و سعی می کنید به کسانی که کمتر از شما شاد هستند و در فقر به سر می برند کمک کنید.

متولدین تیر (خرچنگ):

مشکلات کاری را فراموش کنید و آنها را به محل کارتان اختصاص دهید.اگر به نگرانی در مورد آنها ادامه دهید،همسرتان شما را در این حال و هوا تنها می گذارید.امروز به همسرتان بیشتر توجه کنید.

متولدین مرداد (شیر):

امروز کسی یا چیزی حس کنجکاوی شما را بر می انگیزد و شما را راحت نمی گذارد تااین که مطلب را تا به انتها متوجه شود. این عقیده که مطلب جدیدی را بیاموزید، شما را وسوسه کرده است و ممکن است امروز تصمیم بگیرید که کار جدی راجع به این مورد انجام دهید. زمانی که حدود ذهن خود را گسترش می دهید احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

متولدین شهریور (سنبله):

امروز کاغذ بازی رسمی دارید.به خاطر تیزبینی و دقت شما دیگران برای کاری که به توجه زیادی نیاز دارد از شما کمک می خواهند.سعی کنید اگر چیزی را نمی دانید در موردش به کسی پیشنهاد ندهید.

متولدین مهر (ترازو):

سعی کنید امروز وقت زیادی را برای دیگران اختصاص دهید چرا که به این وقت نیاز خواهید داشت.همگی بسیار پرحرف و خوش مشرب شده اند و ممکن است آن چه که به عنوان یک گفتگوی کوتاه آغاز می شود بزودی مبدل به گفتگویی وسیع در تمام زمینه ها شود.اگر می خواهید نکته ای بسیار ظریف را عنوان کنید بدانید که ممکن است شانس با شما یار نباشد،چرا که این طور به نظر می رسد در حال حاضر دیگران برای پذیرفتن و یا شنیدن این حقیقت چندان آمادگی ندارند.

متولدین آبان (عقرب):

امروز مراقب افرادی که با آنها معاشرت می کنید باشید و به هیچ وجه مصالحه نکنید.انرژی تان را با انجام یک کار فیزیکی یا رژیم غذایی سالم تر افزایش دهید.تنها چیزی که لازم است دیدگاهی مثبت از جانب شماست و بعد همه چیز اتوماتیک وار اجرا می شود.

متولدین آذر (کمان):

دیروز نیاز داشتید که کمی آرامش داشته باشید و خود را از مسایل عقب بکشید، ولی امروز روزی نیست که خود را کنار بکشید. از معاشرت با دیگران شما بیشتر نفع می برید تا ضرر و یک شخص خاص می تواند شما را در مسیری بیاندازد که نتایج بسیار مثبتی را ببار بیاورید. در ضمن ایده خوبی است که خود را غرق در مسایلی بکنید که شما را بیشتر به خودتان می شناساند.

متولدین دی (بز):

تمام این بخش ها شما را تا حدی تحت فشار قرار می دهند. انرژی سیارات به اوج خود می رسد قبل از این که بخواهید به این مسائل بی اهمیت توجه کنید به سیارات گوش کنید. شما واقعاً نمی توانید دیگران را مقصر بدانید زمانی که از شما توقع دارند از آن ها حمایت کنید، اما شما واقعاً سعی می کنید تمام جوانب را در نظر بگیرید و این کار خسته کننده است.

متولدین بهمن (ظرف آب):

اگر بدانید که می توانید از نظر فیزیکی بهتر از الان باشید امروز می توانید کاری در رابطه با آن انجام دهید. ممکن است موفق شوید برای تمام مشکلات تان راه حلی سحر آمیز پیدا کنید ولی جستجو برای آن نیروی تازه ای به شما می دهد.

متولدین اسفند (ماهی):

یک لیست خرید بنویس و پول به اندازه کافی برای امروزت بردار. وسوسه خودنمایی می تواند غیر قابل تحمل شود اما اگر تسلیم شدی بدان که تصمیم غیر عاقلانه ای گرفته ای بطور حتم ویترین مغازه ها را تماشا کنید اما پول نقد داخل بانک حفظ می شود.