جمعه, ۲۹ تیر, ۱۴۰۳ / 19 July, 2024
مجله ویستا

شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!


واقعیت عکس یادگاری حاجی ایرانی

پس از حادثه منا و کشته شدن جمع کثیری از حجاج بیت الحرام عکس یادگاری یکی از حاجیان ایرانی با کودک آفریقایی باعث انتشار شایعات در شبکه های اجتماعی شد.

بتازگی تصویری از یک زوج بوشهری توسط کاربران شبکه های اجتماعی منتشر می شود که ادعا می کند این زوج سرپرستی یک پسربچه آفریقایی که پدر و مادر خود را در فاجعه منا از دست داده بر عهده گرفته اند، براساس این مطلب کذب این مرد در چند روز اخیر به عنوان یک قهرمان در شبکه های اجتماعی معرفی می شود.


شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!


شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!

عکس یادگاری حاج اسیری و همسرش با کودک سیاه پوست 

واقعیت

انتشار عکس یادگاری این زوج بوشهری با کودکی سیاه پوست موجی از ابراز احساسات بی سرانجام را متوجه این زوج کرده بود که اما با گذشت زمان بالاخره واقعیت ماجرا مشخص شد.

این فقط یک عکس یادگاری است!

براساس پیگیری های انجام شده توسط خبرنگار فارس، این زوج از کاروان استان بوشهر با شماره 16133 هستند و به گفته عبدالرسول میگلی نژاد مدیر کاروان این زوج این عکس جلوی در یکی از هتل های عربستان سعودی گرفته شده و این زوج این کودک را به فرزندخواندگی قبول نکرده اند.

ورود و خروج از کشورها دارای شرایط و قوانین خاصی است!

مهدی صداقت جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر نیز امروز فرزند خواندگی کودک آفریقایی از سوی زوج بوشهری را تکذیب کرد. وی همچنین یادآور شد که:ورود و خروج از کشورها دارای شرایط و قوانین خاصی است و با مطالب مطرح شده در شبکه های اجتماعی در خصوص فرزندخواندگی یادشده منافات دارد .

شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!