پنجشنبه, ۴ مرداد, ۱۴۰۳ / 25 July, 2024
مجله ویستا

طالع بینی اتفاقات پیش روی شما در سال خروس


طالع بینی سال خروس

در چرخه 12 ساله سمبل سال های چینی خروس دهمین جایگاه را به خود اختصاص داده و 1921، 1933، 1945، 1957، 1969، 1981، 1993، 2005، 2017، 2029 سال هایی هستند که اسم خروس یدک می کشیدند.


خروس مظهر وفاداری و وقت شناسی است. برای گذشتگان، خروس حکم ساعت زنگ دار را داشت و فریاد خروس برای آن ها معنی آغاز صبح و شروع به کار می داد. در فرهنگ چینی، یکی دیگر از معنای نمادین خروس دور شدن بدی ها و ارواح شیطانی است.


نشان های خوش شانسی برای متولدین سال خروس

عددهای خوش شانس:5، 7، 8
رنگ خوش شانسی:طلا، قهوه ای، زرد مایل به قهوه ای، زرد
گل های خوش شانسی:گلایول، گل بی صبر زینتی یا گل حنا، گل تاج خروس
جهت خوش شانسی:غرب، جنوب غربی، شمال شرق

شخصیت متولدین سال خروس
 
افراد متولد در سال خروس با توجه به زودیاک چینی بسیاری از ویژگی های بسیار عالی مانند صداقت، سادگی و بی آلایشی، اجتماعی بودن و افکار بلند پروازانه را همراه داشته و اغلب آن ها جزو خوش تیپ ترین افراد دنیا هستند و در زندگی روزمره، به ندرت به دیگران تکیه می کنند.
 
 
نقاط قوت متولدین سال خروس:
 
مستقل و توانا بودن، گرم و مهربان، عزتمند، سریع الفکر
 
 
نقاط ضعف متولدین سال خروس:
 
بی تاب و حوصله، انتقادی و کمی خودخواه

با پاکت پول قرمز خوش شانسی را هدیه دهید
یکی از سنت بسیار سرگرم کننده در سال نو چینی هدیه دادن پول در یک پاکت قرمز کوچک است که بر اساس باور چینی ها خوش شانسی می آورد.
 

طالع بینی اتفاقات پیش روی شما در سال خروس


خوشبختی به شما چشمک می زند
در سال خروس براساس زودیاک چینی در سال خروس درهای بدبختی با تلاش و صبر به روی شما بسته شده و خوشبختی انتظارتان را می کشد. در این سال سعی کنید راه های ثابت شده و مطمئن برای کسب پول و ثروت را انتخاب کرده و از سرمایه گذاری ریسک پذیر دوری کنید.

این رفتار ها شما را در سال خروس موفق می کند
در خروس سال، با کمی توجه به ویژگی ها اخلاقی متناسب با این سال مانند وفاداری، تعهد، کار سخت و تلاش، توجه به خانواده زندگی به شما لبخند زده و دریچه های موفقیت و خوشبختی به رویتان باز می شود.

عنصر سال خروس را بشناسید
با نگاه به خروس عنصر سال را می توان حدس زد. زودیاک چینی انرژی ها سال خروس را با عنصر آتش معرفی می کنند، آتش بیانگر گرما درونی، بینش، بصیرت وآرامش در حریم خصوصی و روابط خانوادگی است.

هفته های کلیدی برای کارهای حیاتی در سال خروس
انرژی در طول سال دچار تغییر و تحول می شود به همین دلیل بهتر است پروژه ها را دو هفته آغازین از هر فصل سال خروس شروع کنید، همچنین هفته های آخرفصل زمان ثبات انرژی و تثبیت شدن کار ها است.

مد زرق و برق دار در سال خروس
با توجه به ویژگی خروس که دوست دارد حرکات نمایشی انجام دهد و زیبایی خود را به رخ دیگران بکشد، در این سال مدهای زرق و برق دار باب شده و لباس های این چنین را بیشتر تن هنرپیشه ها و مدل ها می بینید.

جواهر ها و لباس های شما در سال خروس
برای جریان انرژی مثبت بهتر است طلا، جواهرو لباس خود را انتخاب به عنصر سال توجه و انرژی توجه کرد.
 
بر اساس فنگ شویی به جهت تعادل انرژی، باید رنگ عنصر سال در خانه جریان داشته باشد. در سال خروس باتوجه به عنصر آتش بهتر است اشیا و وسایل دکوری خانه به رنگ قرمز، قرمز مایل به قهوه ای و خرمایی را به کار ببرید.

برای طلا و جواهر از رنگ عنصر زمین یعنی زرد و قهوه ای آسفالریت استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید در سال خروس کمتر سراغ لباس ها به رنگ قرمز و جواهراتی به رنگ گیلاس، یاقوت و الماس قرمز، گارنت، رودوکروزیت بروید.

سال خروس، بهترین زمان برای ازدواج و روابط عاشقانه
اگر مجرد هستید، سال جدید بهترین زمان برای شروع یک زندگی و رابطع عاشقانه است، البته کسانی که دوران نامزدی را سپری می کنند، احساسات عاشقانه زوجین ممکن است دچار تغییر و تحول شود، در اغلب افراد به دلیل اینکه سمبل این سال آتش است حرارت و گرمی عشق بیشتر می شود، اما مراقب باشید ممکن است آتش خشم به ناگه زبانه کشیده و عشق شما رانابود کند، پس بیشتر مراقب زندگیتان باشید.
سال خروس به دلیل چرخه انرژی آن برای نامزدها، سال فرخنده ای برای عروسی گرفتن است، البته در چین و اغلب کشورهای آسیایی شرقی رنگ سنتی لباس عروسی، قرمز و هم خوان با سمبل آتش سال جدید است.
طالع بینی اتفاقات پیش روی شما در سال خروس