چهارشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۸ / 29 January, 2020
همدان
ایسنا / ۷ ساعت قبل / ...
انفجار در کانکس پیمانکاران محوطه سازی منطقه سرگذر همدان
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از وقوع انفجار در کانکس پیمانکاران محوطه سازی منطقه سرگذر واقع در پیاده راه امام خمینی(ره) شهر همدان خبر داد.
  استانی-اجتماعی
خط ویژه خودروهای امدادی در همدان راه اندازی می‌شود
ایسنا / ۱۱ ساعت قبل / ...
خط ویژه خودروهای امدادی در همدان راه اندازی می‌شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان اعلام کرد: خط ویژه خودروهای امدادی در همدان راه اندازی می‌شود.
  استانی-اجتماعی
نگرانی بابت شیوع کرونا در همدان نیست
ایلنا / ۱۳ ساعت قبل / فرهنگی و هنری
نگرانی بابت شیوع کرونا در همدان نیست
ایلنا: در پی حضور گردشگران چینی در همدان، نگرانی‌هایی بابت شیوع بیماری کرونا مطرح شده که به گفته مدیرکل میراث و گردشگری همدان،‌ جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
  کرونا  همدان  ویروس کرونا  گردشگران چینی
از هوش کودکان خود در آگاهی از برنامه‌های موبایل خوشحال نباشید
ایسنا / ۱۴ ساعت قبل / ...
از هوش کودکان خود در آگاهی از برنامه‌های موبایل خوشحال نباشید
معاون فضای مجازی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خطاب به والدین با بیان اینکه از هوش کودکان خود در آگاهی از برنامه‌های موبایل خوشحال نباشید، گفت: به صورت میانگین جوانان شش ساعت در روز وقت خود را در فضای مجازی سپری می کنند.
  استانی-فرهنگی و هنری  فضای مجازی  موبایل
دعوتنامه‌ای برای حضور چینی‌ها در جشنواره همدان نفرستاده‌ایم
ایسنا / ۱۴ ساعت قبل / ...
دعوتنامه‌ای برای حضور چینی‌ها در جشنواره همدان نفرستاده‌ایم
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به اینکه همدان به طور معمول میزبان گردشگران خارجی است، گفت: برخی از تورهایی که به ایران می‌آیند اگر فرصت ماندگاریشان زیاد باشد، به غرب کشور نیز سفر می‌کنند و تور تلفیقی با استان‌های همجوار دارند.
  استانی-فرهنگی و هنری  گردشگری  گردشگران چینی  کروناویروس
بیشترین اهداکنندگان خون در همدان چند ساله‌اند؟
ایسنا / ۱۵ ساعت قبل / ...
بیشترین اهداکنندگان خون در همدان چند ساله‌اند؟
مدیرکل سازمان انتقال خون استان همدان با بیان اینکه هیچ کمبودی در ذخایر فرآورده های خونی استان همدان وجود ندارد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۲۹ هزار و ۹۱ نفر از مردم همدان اهدای خون داشته اند.
  استانی-اجتماعی  اهداکننده خون  اهدای خون  سازمان انتقال خون
تمامی اتباع خارجی حاضر در همدان از نظر ابتلا به کرونا کنترل شدند
ایرنا / ۱۵ ساعت قبل / اجتماعی
تمامی اتباع خارجی حاضر در همدان از نظر ابتلا به کرونا کنترل شدند
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به برگزاری جشنواره ملی "ایران باشکوه" که در آن میزبان گردشگران چینی خواهیم بود، گفت: علاوه بر مسافران ورودی از چین، تمامی اتباع خارجی حاضر در استان از نظر علائم ابتلا به ویروس کرونا کنترل شدند.
کشورهای اوراسیایی بازار خوبی برای عرضه محصولات کشاورزی هستند
ایسنا / ۱۵ ساعت قبل / ...
کشورهای اوراسیایی بازار خوبی برای عرضه محصولات کشاورزی هستند
معاون برنامه ریزی و اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان همدان با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور دستخوش مسائل و مشکلات ناشی از تحریم هاست، گفت: تحریم ها با شدت و ضعف های مختلف بخشی از اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده اما خوشبختانه بخش کشاورزی کمتر دچار چالش شده است.
  استانی-فرهنگی و هنری  اوراسیا  کشاورزی  جهاد کشاورزی  تحریم
۲۵ حادثه آتش‌سوزی در همدان در دست بررسی است
ایسنا / ۱۵ ساعت قبل / ...
۲۵ حادثه آتش‌سوزی در همدان در دست بررسی است
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان با اشاره به انجام ۳۳۰۰ عملیات توسط آتش‌نشانان همدان گفت: از آغاز سال تا پایان دی ماه سامانه ۱۲۵ همدان ۱۴۰ هزار و ۷۷ تماس دریافت کرده که از این تعداد ۳۳۳۳ مورد منجر به عملیات شده است. 
  استانی-اجتماعی  آتش سوزی  آتش‌نشانی
شناسایی ۶۰۲ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی همدان
ایسنا / ۱۶ ساعت قبل / ...
شناسایی ۶۰۲ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی همدان
مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از شناسایی ۶۰۲ تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی استان خبر داد و گفت: در ۹ ماهه امسال ۶۰۲ مورد تغییر کاربری غیرمجاز به وسعت ۴۰ هکتار در اراضی استان همدان شناسایی شده است.
  استانی-اقتصادی  جهاد کشاورزی  تغییر کاربری
هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در همدان برگزار می‌شود
ایسنا / ۱۷ ساعت قبل / ...
هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در همدان برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت همزمان با سایر استان‌های کشور در همدان خبر داد.
  استانی-فرهنگی و هنری  مسابقات قرآنی  قرآن کریم  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
ایسنا / ۱۹ ساعت قبل / ...
کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان همدان به جهاددانشگاهی واگذار شد
رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان گفت: امسال در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان همدان که در فرمانداری تشکیل شد، مسئولیت کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر شهرستان همدان به جهاد دانشگاهی محول شده است.
  استانی-علمی و آموزشی  دهه فجر  کمیته دانشجویی  جهاد دانشگاهی
خاموشی بهشت برفی تاریک‌دره؛ اسکی در بن بست اختلاف‌ها
ایرنا / ۲۱ ساعت قبل / فرهنگی و هنری
خاموشی بهشت برفی تاریک‌دره؛ اسکی در بن بست اختلاف‌ها
همدان- ایرنا- پیست اسکی تاریک‌دره همدان جزو پیست‌های بین‌المللی کشور بشمار می‌رود که با اعتراض اسکی‌بازان مبنی بر تعطیلی مسیر تردد مواجه است؛ چالشی که ریشه‌های آن را می‌توان در اختلاف نظر مسوولان جست وجو کرد.
روزنامه ابتکار / ۲۹ ساعت قبل / ...
3 درصد کاهش تلفات جاده‌ای در جاده‌های استان طی 9 ماهه سال جاری
اراک ـ کمال‌آبادی: مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان مرکزی در هفتمین جلسه کمیسیون اجرایی آیین نامه مدیریت و ایمنی حمل ونقل و سوانح رانندگی استان مرکزی گفت: از نظر تلفات تصادفات جاده‌ای رتبه نهم کشور را داریم که در 9 ماهه امسال نسبت به سال گذشته 3 درصد کاهش حاصل شده است.علی زندی فر افزود: زیر ساخت نصب 46 دستگاه دوربین ثبت تخلف برای نصب در محورهای مواصلاتی استان فراهم شده است.وی ادامه داد: در صورت مساعد بودن وضعیت آب و هوا و بارش ها، کار ۵ دستگاه ماشین خط کشی از ابتدای اسفندماه در تمامی محورها آغاز خواهد شد.وی در خصوص نصب دوربین های ثبت تخلف در استان مرکزی تصریح کرد: در حال حاضر 26 دوربین در محورهای مواصلاتی استان مرکزی نصب و درحال بهره برداری می باشد واقدامات لازم برای نصب و راه انداز 46 …
قاب امروز
روزنامه همشهری / ۲۹ ساعت قبل / ...
قاب امروز
بارش برف زمستانی در شهر‌های همدان و قم، استقبال مردم از تفریحات زمستانی بخصوص تیوب سواری را به همراه داشته است.این تفریحات ارزان قیمت است اما خطرات خود را دارد. عکس : میزان
ایسنا / ۳۸ ساعت قبل / ...
عرضه بیش از ۱۲۵ میلیون مترمکعب CNG در همدان
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از عرضه بیش از ۱۲۵ میلیون مترمکعب گاز طبیعی فشرده(CNG) در 10 ماه گذشته خبر داد.
  استانی-اقتصادی
ورود چینی‌ها به همدان
ایسنا / ۳۹ ساعت قبل / ...
ورود چینی‌ها به همدان
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از ورود گردشگران چینی به همدان خبر داد و گفت: مردم به هیچ عنوان نگران ویروس کرونا نباشند چرا که توریست ها کاملاً تحت کنترل هستند.
  استانی-اجتماعی  کروناویروس  توریست  گردشگران چینی
ارسال محموله ۳۰ تنی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان
ایرنا / ۳۹ ساعت قبل / سیاسی
ارسال محموله ۳۰ تنی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان
تهران- ایرنا- فرمانده پایگاه هوایی شهید نوژه همدان از ارسال محموله کمک‌های مردمی و نیروی هوایی ارتش توسط یک فروند هواپیمای ایلیوشین به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان چابهار خبر داد.
  همدان  ارتش جمهوری اسلامی ایران  سیل  سیل سیستان و بلوچستان
ایسنا / ۴۲ ساعت قبل / ...
آخرین قیمت مواد پروتئینی در بازار همدان
رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان با بیان اینکه قیمت مرغ در بازار همدان تغییری نداشته است، گفت: در حال حاضر قیمت مرغ در بازار هیچ گونه تغییر قیمتی ندارد و شاید در نوروز تغییر یابد که پیش‌بینی می شود روند کاهشی داشته باشد.
  مرغ و ماهی  استانی-اقتصادی  مواد پروتئینی خام  گوشت قرمز
کودکان همدان در انتظار لبخند یونیسف
ایرنا / ۴۳ ساعت قبل / اجتماعی
کودکان همدان در انتظار لبخند یونیسف
همدان- ایرنا- همدانی‌ها برای اخذ نشان شهر دوستدار کودک از سازمان جهانی یونیسف (صندوق کودکان ملل متحد) دست بکار شده‌اند و امیدوارانه برای پیوستن به جمع سه هزار شهر دارای این برند جهانی تلاش می‌کنند.
  شهرداری همدان  شورای اسلامی شهر همدان  همدان  یونیسف  کمیسیون فرهنگی
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / ...
ساخت بیمارستان یک‌هزار تخت‌خوابی در همدان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از پیگیری توسعه متوازن دانشگاه‌های علوم پزشکی غرب کشور خبر داد و گفت: به دنبال ساخت بیمارستان یک‌هزار تخت‌خوابی با همکاری دانشگاه آزاد واحد همدان هستیم. به گزارش «ابتکار» همدان رشید حیدری‌مقدم در جمع خبرنگاران با اشاره به استقرار مرکز کلان منطقه ۳ آمایشی دانشگاه‌های علوم پزشکی غرب کشور در دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: به طور کلی کشور در حوزه سلامت به ۱۰ کلان منطقه تقسیم شده و روسای دانشگاه‌هایی که از لحاظ علمی ظرفیت بالایی دارند به عنوان رئیس آن منطقه انتخاب می‌شوند.وی بیان کرد: سال ۹۴ اولین بار موضوع کلان منطقه مطرح شد و در ادامه در غرب کشور با تصمیماتی قرار بر این شد دبیرخانه یک سال در همدان و یک سال در کرمانشاه باشد و بعد نیز نتیجه بر این شد که زمان استقرار …
روزنامه همشهری / ۲ روز قبل / ...
مصدومیت 10دانش‌آموز و یک معلم در آتش‌سوزی مدرسه
آتش‌سوزی در مدرسه‌ای دخترانه در همدان حادثه هولناکی را رقم زد و موجب مصدومیت 10دانش‌آموز و یک معلم شد. ساعت ۱۰:۴۵ صبح دیروز به آتش‌نشانی همدان خبر رسید که مدرسه‌ای دخترانه در شهرک فرهنگیان دچار آتش‌سوزی شده است. به‌دنبال این حادثه آتش‌نشانان چندین ایستگاه راهی محل حادثه شدند. محمدرضا بیاناتی، رئیس آتش‌نشانی همدان در این‌باره به مهر گفت: به‌دنبال این خبر بلافاصله ۲ اکیپ از ایستگاه‌های ۱۵ و ۱۷ و ۳ اکیپ از ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند و تلاش‌ها برای مهار آتش‌سوزی آغاز شد. وی ادامه …
روزنامه تعادل / ۲ روز قبل / اقتصادی
اخبار شهرستان‌ها
همدان| مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: آتش‌سوزی در دبیرستان دخترانه نور در شهرک فرهنگیان همدان ۱۱ زخمی و مصدوم برجای گذاشت.
  آتش سوزی  استان تهران  تورم  سازمان آتش نشانی  مشکلات
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
آلودگی هوای همدان موقتی است
مسئول کنترل آلودگی هوای دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از بعدازظهری با هوای آلوده برای مردم همدان خبرداد وگفت: آلودگی هوا در همدان معمولا موقتی است و در ساعات فعالیت مردم در سطح شهر به اوج خود می رسد و درطول شب مشکل آلودگی هوا وجود ندارد.
  استانی-اجتماعی  آلودگی هوا
انتقاد یک مرجع تقلید از نزاع‌های جناحی در کشور/ نباید اجازه داد افرادی با اختلافات آرامش مردم را برهم بریزند
خبرآنلاین / ۲ روز قبل / سیاسی
انتقاد یک مرجع تقلید از نزاع‌های جناحی در کشور/ نباید اجازه داد افرادی با اختلافات آرامش مردم را برهم بریزند
ایلنا نوشت: آیت الله نوری همدانی گفت: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که اصلا زمینه به وجود آمدن فساد از بین برود اما اگر هم فساد به وجود آمد باید به سرعت و جدیت و بدون تعارف، مقابله شود.
  آیت الله حسین نوری همدانی
آتش‌سوزی مدرسه‌ای در همدان ۱۱ مصدوم برجا گذاشت
ایرنا / ۲ روز قبل / اجتماعی
آتش‌سوزی مدرسه‌ای در همدان ۱۱ مصدوم برجا گذاشت
همدان- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: آتش‌سوزی در دبیرستان دخترانه نور در شهرک فرهنگیان همدان ۱۱ زخمی و مصدوم برجای گذاشت.
مدرسه نوردانش در همدان دچار حریق شد
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
مدرسه نوردانش در همدان دچار حریق شد
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: مدرسه دخترانه نوردانش در بلوار استقلال شهرک فرهنگیان دچار آتش سوزی شد.
  آتش سوزی مدرسه همدان  استانی-اجتماعی
‌۲۲۰ هزار میلیارد تومان معوقات‌ مالیاتی داریم
مشرق / ۲ روز قبل / سیاسی
‌۲۲۰ هزار میلیارد تومان معوقات‌ مالیاتی داریم
گروه استان‌ها ـ رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت:‌۲۲۰ هزار میلیارد تومان معوقات‌ مالیاتی داریم که ‌چند میلیارد تومان آن وصول شده است‌.
  آیت الله نوری همدانی  سازمان بازرسی کل کشور  بیت المال
شاید گردشگران چینی به همدان نیایند
تابناک / ۲ روز قبل / ...
شاید گردشگران چینی به همدان نیایند
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به برگزاری رویداد «ایران باشکوه» و حضور گردشگران چینی در این استان، گفت: در زمان ورود گردشگران چینی کنترل‌های قانونی و بهداشتی از مبادی ورودی انجام می شود سپس وارد کشور می‌شوند.
بیشترین عمق چاه در همدان ۳۵۰ متر است
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
بیشترین عمق چاه در همدان ۳۵۰ متر است
معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از صدور ۱۵۲ مجوز تخصیص منابع زیرزمینی در همدان خبر داد و گفت: در سالجاری ۱۵۲ مورد مجوز تخصیص از منابع زیرزمینی به بخش شرب، صنعت و خدمات استان صادر شده است.
  تخصیص از منابع زیرزمینی  حفر چاه  عمق چاه  استانی-اقتصادی
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
نسبت مصارف به منابع بانک‌های همدان ۹۱ درصد است
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان با بیان اینکه کل منابع بانکی استان ۲۴۹ هزار و ۲۲۲ میلیارد ریال است، گفت: نسبت مصارف به منابع تا پایان آذر امسال ۹۱ درصد است.
  کمیسیون هماهنگی بانکها  منابع بانکی  استانی-اقتصادی
نماینده همدان: چینی‌ها دارند می‌آیند، فکری بکنید+عکس
تابناک / ۲ روز قبل / اجتماعی
نماینده همدان: چینی‌ها دارند می‌آیند، فکری بکنید+عکس
امیر خجسته، نماینده همدان در مجلس، در توئیترش نوشت: «در روزهای آینده و در رویدادی به نام «ایران باشکوه» توریست‌های چینی وارد شهرهای کشور از جمله همدان می‌شوند!
مصرف روانگردان‌ها موجب ارتکاب جرائم خشن همچون چاقوکشی و قتل می‌شود
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
مصرف روانگردان‌ها موجب ارتکاب جرائم خشن همچون چاقوکشی و قتل می‌شود
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان اعلام کرد: مصرف روانگردان‌ها موجب ارتکاب جرائم خشن همچون چاقوکشی و قتل می‌شود.
  استانی-اجتماعی  روانگردان  جرائم خشن  دادگستری  قتل
تهدید کرونا برای «ایران باشکوه» | هشدار نماینده مجلس درباره حضور توریست‌های چینی
همشهری‌آنلاین / ۳ روز قبل / سیاسی
تهدید کرونا برای «ایران باشکوه» | هشدار نماینده مجلس درباره حضور توریست‌های چینی
نماینده مردم همدان از حضور توریست‌های چینی در رویداد «ایران باشکوه» در این شهر احساس خطر کرد.
عکسی از تفریحات زمستانی همدانی ها
نامه نیوز / ۳ روز قبل / عکس
عکسی از تفریحات زمستانی همدانی ها
بارش برف زمستانی در شهر‌های همدان و قم، استقبال مردم از تفریحات زمستانی بخصوص تیوب سواری را به همراه داشته است.این تفریحات اگرچه ارزان قیمت است اما خطرات خود را دارد و ممکن است موجب آسیب دیدگی افراد شود.
لغزندگی زمین موجب آسیب دیدگی ۴ همدانی شد
ایسنا / ۳ روز قبل / ...
لغزندگی زمین موجب آسیب دیدگی ۴ همدانی شد
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان گفت: در بازه زمانی دوم تا پنجم بهمن ماه چهار نفر در سطح استان همدان دچار آسیب دیدگی ناشی از لیزخوردگی شدند.
  استانی-اجتماعی
تاکید نماینده همدان بر اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به کشور
ایسنا / ۳ روز قبل / سیاسی
تاکید نماینده همدان بر اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به کشور
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به برگزاری رویداد ایران باشکوه در روزهای آتی باید چاره ای برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به کشور اندیشیده شود.
  ویروس کرونای جدید
کمیسیون شوراها گزارش وزارت کشور و اطلاعات را درباره حادثه کرمان بررسی می‌کند
ایسنا / ۳ روز قبل / سیاسی
کمیسیون شوراها گزارش وزارت کشور و اطلاعات را درباره حادثه کرمان بررسی می‌کند
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی گزارش وزارت کشور و اطلاعات در خصوص جان باختن تعدادی از هموطنان در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی خبر داد.
  شهادت سردار حسین همدانی  کرمان  مراسم تشییع سردار سلیمانی
«تاریکدره» هنوز تعطیل است
ایسنا / ۳ روز قبل / ...
«تاریکدره» هنوز تعطیل است
رئیس هیئت اسکی همدان از تعطیلی پیست اسکی «تاریکدره» شهر همدان خبر داد و گفت: متأسفانه به علت باز نشدن مسیر پیست توسط اداره راهداری در سالجاری، پیست اسکی اصلاً راه نیفتاده است.
  پیست اسکی‌ ‌  پیست اسکی تاریکدره همدان  اسکی  راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای  استانی-ورزشی
از میان برداشتن سردار سلیمانی یعنی حمایت از داعش
ایسنا / ۳ روز قبل / سیاسی
از میان برداشتن سردار سلیمانی یعنی حمایت از داعش
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با پیتر تیلر سفیر سوئد در ایران دیدار و گفتگو کرد.
  معاونت امور زنان  شهادت سردار حسین همدانی  معصومه ابتکار  سفیر سوئد
گام نهایی ریشه‌کنی فلج اطفال آغاز شد
دیدارنیوز / ۳ روز قبل / ...
گام نهایی ریشه‌کنی فلج اطفال آغاز شد
طرح تکمیلی تزریق واکسن تزریقی فلج اطفال(Inactivated Polivirus Vaccine) از امروز -شنبه پنجم بهمن ماه- همزمان با سراسر کشور در استان همدان آغاز شد.
هشدار توئیتری آقای نماینده درباره حضور توریست‌های چینی در ایران بعد از شیوع ویروس کرونا
خبرآنلاین / ۳ روز قبل / سیاسی
هشدار توئیتری آقای نماینده درباره حضور توریست‌های چینی در ایران بعد از شیوع ویروس کرونا
نماینده مردم همدان از حضور توریست های چینی در رویداد «ایران باشکوه» در این شهر احساس خطر کرد.
  ویروس کرونا  چین  استان همدان
گردنه‌های همدان تا صبح امروز به شدت درگیر کولاک بود 
ایسنا / ۳ روز قبل / ...
گردنه‌های همدان تا صبح امروز به شدت درگیر کولاک بود 
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با اشاره به بارش برف و کولاک طی دو روز گذشته، گفت: آمادگی و اقدام به موقع راهداری باعث شد هیچ مشکلی در راه‌های استان به وجود نیاید.
  استانی-اقتصادی  برف و کولاک  انسداد راه  بارش برف  راه و راهداری  راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای  راهدارخانه
ایرنا / ۳ روز قبل / فرهنگی و هنری
"ایران باشکوه"؛ فصل داغ گردشگری زمستانی همدان
همدان- ایرنا- وجود یک‌ هزار و ۸۰۰ اثر تاریخی و طبیعی در پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین و برگزاری رویداد "ایران باشکوه" همزمان با جشن سال نو چینی‌ها، فرصت مناسبی برای رونق دوباره گردشگری زمستانی همدان فراهم کرده است.
  غار علیصدر  ریاست سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری  همدان  چین  گردشگر خارجی
امدادرسانی
 به ۱۰‌هزار و ۳۰۰  آسیب‌دیده از برف و کولاک در ۲۳ استان
روزنامه شهروند / ۴ روز قبل / ...
امدادرسانی به ۱۰‌هزار و ۳۰۰ آسیب‌دیده از برف و کولاک در ۲۳ استان
معاون عملیات سازمان امدادونجات گفت: «امدادگران جمعیت هلال‌احمر در روزهای پنجشنبه و جمعه به ۱۰‌هزار و ۳۰۰ نفر آسیب‌دیده از شرایط جوی و اقلیمی در ۲۳ استان امدادرسانی کردند.» حامد سجادی افزود: «در این بازه زمانی ۵۹ نفر به مناطق امن منتقل شدند،‌ هزار و ۶۰۳نفر اسکان اضطراری یافتند و عملیات رهاسازی خودرو از برف و کولاک برای ۴۰۳ دستگاه خودرو در ۱۰۲ محور کوهستانی انجام شد.» او با اشاره به اینکه ۶۶۵ امدادگر در قالب ۱۳۳ تیم در این عملیات‌خدمت‌رسانی کردند و ۶۲۹ تخته پتو بین آسیب‌دیدگان توزیع شد، گفت: «عملیات برف و کولاک در استان‌های آذربایجان‌شرقی و غربی، اردبیل، قم، کردستان، کرمان، اصفهان، ایلام، چهارمحال ‌و بختیاری، خراسان …
قباد شیوا 80ساله شد
روزنامه همشهری / ۴ روز قبل / ...
قباد شیوا 80ساله شد
همشهری: دیروز چهارم بهمن تولد قباد شیوا بود. او سال 1319 در همدان به دنیا آمد و از همان کودکی شیفته نقاشی و تصویرگری بود. اوایل دهه40 برای نخستین‌بار گرافیک را در مجله تلاش به‌کار برد و بعد به طراحی پوستر پرداخت و تاریخ این بخش از هنرهای تجسمی را دچار تحول کرد. قباد شیوا پیشکسوت و یکی از نوابغ هنرهای تصویری به‌حساب می‌آید. سال 1345 از دانشکده هنرهای تزیینی دانشگاه تهران در رشته نقاشی فارغ‌التحصیل شد اما در حوزه گرافیک هنرمندی خودآموز بود که اواخر دهه‌50 مدتی در دانشکده پرت (perat) نیویورک به‌عنوان …
ابرپوشالی قدرت آمریکا و اروپا بعد از حمله موشکی ایران فروریخت
ایسنا / ۴ روز قبل / ...
ابرپوشالی قدرت آمریکا و اروپا بعد از حمله موشکی ایران فروریخت
امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه ابر پوشالی قدرت اروپا و آمریکا بعد از حمله موشکی ایران فرو ریخت، گفت: به مسئولان توصیه می‌کنم که به دنبال ارتباط بیشتر با آمریکا و اروپا و غرب نباشید چرا که در شش سال گذشته ثابت شد که برجام راه حل مشکلات ما نیست و در این سالها جز تحریم و تهدید چیزی نصیب ایران نشده است.
  استانی-سیاسی  نماز جمعه  حمله موشکی  برجام
تابناک / ۴ روز قبل / ...
مسابقه ساخت آدم برفی در همدان
مسابقات ساخت آدم برفی با شرکت تعداد زیادی از خانواده‌های علاقه‌مند در مجتمع تفریحی و توریستی «عباس‌آباد» همدان برگزار شد و افراد شرکت کننده در آن ساعاتی فرحبخش را سپری کردند. /مهر- ایمان حامی خواه
تولید سوسیس و کالباس فراسودمند از ماهی
ایرنا / ۴ روز قبل / علمی و آموزشی
تولید سوسیس و کالباس فراسودمند از ماهی
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری همدان توانست با تاییدیه ثبت اختراع بنیاد ملی نخبگان برای نخستین بار در کشور و حتی خاورمیانه، سوسیس و کالباس فراسودمند و بدون بو از ماهی تولید و به بازار عرضه کند.
  پرورش ماهی  شرکت دانش بنیان  پارک علم و فناوری
انتقاد به نحوه ثبت‌نام «مسکن ملی»/این طرح پاسخگوی نیاز جامعه نیست
مهر / ۴ روز قبل / سیاسی
انتقاد به نحوه ثبت‌نام «مسکن ملی»/این طرح پاسخگوی نیاز جامعه نیست
نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: هدف‌گذاری طرح مسکن ملی ۴۰۰ هزار واحد است که بر اساس کمبودهای فعلی این حجم نمی‌تواند پاسخگوی نیازها باشد.
  مسکن مهر  طرح ملی مسکن  امیر خجسته  همدان  مجلس شورای اسلامی
نیمه شب برفی همدان و سمنان
ایسنا / ۵ روز قبل / عکس
نیمه شب برفی همدان و سمنان
بارش برف زمستانی شامگاه چهارشنبه ۲ بهمن آغاز شد و شهر همدان و سمنان را سفیدپوش کرد. پیش بینی می‌شود دمای هوای استان در طی روزهای آتی به منفی ۱۰ درجه سانتی گراد نیز برسد.
لایحه تبدیل وضعیت کارکنان  شهرداری‌ها در دستور مجلس قرار گیرد
فارس / ۵ روز قبل / سیاسی
لایحه تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌ها در دستور مجلس قرار گیرد
نماینده همدان در مجلس گفت: از هیئت‌رئیسه مجلس خواسته‌ایم علی رغم مشغولیت مجلس در بودجه، کلیات لایحه تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری‌ها را به صحن بیاورد.
تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه- همدان
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / سیاسی
تصادف زنجیره ای در اتوبان ساوه- همدان
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: تصادف زنجیره ای در محور اتوبان ساوه همدان چهار مصدوم بر جای گذاشت.
  تصادف زنجیره ای  اتوبان ساوه
باید دید کاندیداها چه برنامه‌ای برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب دارند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
باید دید کاندیداها چه برنامه‌ای برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب دارند
فرماندار شهرستان همدان با اشاره به ضرورت حضور نخبگان در عرصه رقابت های انتخاباتی گفت: باید دید داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی چه شرایط، توانمندی و برنامه هایی برای اجرای مفاد بیانیه گام دوم انقلاب و این محورهای مهم دارند.
  استانی-سیاسی  انتخابات 98  انتخابات مجلس یازدهم  گام دوم انقلاب
یکی از معروف‌ها در فضای انتخابات بی‌طرفی متولیان است
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
یکی از معروف‌ها در فضای انتخابات بی‌طرفی متولیان است
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: یکی از معروف ها در فضای انتخابات حفظ بی طرفی متولیان است چرا که تضییع حقوق دیگران حق الناس است و متولیان انتخابات باید به این موضوع توجه کافی داشته باشند.
  استانی-سیاسی
داستان پیاده‌راه‌ «اکباتان» از چه قرار است؟
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
داستان پیاده‌راه‌ «اکباتان» از چه قرار است؟
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: پیاده راه و ماشین رو بودن پیاده‌راه اکباتان منافاتی با هم ندارد و این اتفاق در برخی از شهرهای دیگر نیز دیده می‌شود و با توجه به طرح جامع مذکور این پیاده راه، مشکلی در این قضیه دیده نمی‌شود.
  استانی-اجتماعی  پیاده راه سازی اکباتان  شورای شهر‌
اجرای کمربند حفاظتی در عرصه‌های منابع طبیعی همدان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
اجرای کمربند حفاظتی در عرصه‌های منابع طبیعی همدان
معاون حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از اجرای طرح کمربند حفاظتی در عرصه‌های منابع طبیعی این استان خبر داد و گفت: طرح کمربند حفاظتی به طول ۲۰ کیلومتر و ۲۲۵ هکتار طرح مبارزه مکانیکی با آفات و بیماری‌های جنگلی در عرصه‌های منابع طبیعی این استان اجرایی شد.
  منابع طبیعی و آبخیزداری  کمربند حفاظتی  استانی-اقتصادی
دستگاه فرود خودکار جزء الزامات فرودگاه نیست/لغو دو پرواز همدان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
دستگاه فرود خودکار جزء الزامات فرودگاه نیست/لغو دو پرواز همدان
مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه دستگاه کمک ناوبری برای فرود(ILS) اطلاعات هوانوردی را به خلبان می‌دهد، گفت: فقط فرودگاه‌های بزرگ کشور به دستگاه های ILS مجهز هستند و بسیاری از فرودگاه‌های کوچک از جمله فرودگاه همدان فاقد این دستگاه است.
  فرودگاه همدان  لغو پروازها  استانی-اقتصادی  فرودخودکار
لغزش زمین ۳ روستای همدان را تهدید می‌کند/ انجام مطالعات جابجایی ۳ روستا
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
لغزش زمین ۳ روستای همدان را تهدید می‌کند/ انجام مطالعات جابجایی ۳ روستا
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان با اشاره به انجام مطالعات جابجایی سه روستای استان همدان، گفت: در حال حاضر سه روستای استان همدان خطر لغزش زمین داشته و مطالعات جابجایی این روستاها انجام شده است.
  مدیرکل بحران همدان  جابه‌جایی 3 روستای همدان  استانی-اقتصادی  سرما و برودت هوا  زمین لغزش
تخفیفات جدید عوارض شهرداری به مناسبت دهه فجر
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
تخفیفات جدید عوارض شهرداری به مناسبت دهه فجر
رئیس شورای اسلامی شهر مریانج با اشاره به تصویب تخفیفات جدید عوارض شهرداری گفت: در صحن علنی شورای شهر همدان تخفیفاتی به مناسبت دهه فجر برای عموم مردم تصویب شد که از شهرداری مریانج خواسته شده است که این امر تحقق یابد.
  استانی-شهرستانها  تخفیف  عوارض شهرداری  شورای شهر‌  شهرداری
افزایش فرهنگ بیمه باعث رفع فقر در کشور می‌شود
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸-۱۱-۰۲ / اقتصادی
افزایش فرهنگ بیمه باعث رفع فقر در کشور می‌شود
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان گفت: در سطح استان 101 هزار خانواده تا پایان آذر ماه 98 تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند که از این تعداد 4 هزار و 500 نفر در 3 گروه به صورت ماهانه حقوق دریافت می‌کنند. 2 هزار و 409 نفر شامل سرپرست خانواده‌هایی هستند که فوت کرده‌اند، هزار و 424 نفر کسانی هستند که بازنشسته شده‌اند و 368 نفر سرپرست خانوارهایی هستند که بنا به دلایلی از کار افتاده هستند.
۹۲ درصد گوشت قرمز همدان سنتی تولید می‌شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
۹۲ درصد گوشت قرمز همدان سنتی تولید می‌شود
مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از تحقق ۸۳ درصدی تولید گوشت قرمز اسدآباد در سند راهبردی استان خبر داد و گفت: ۹۲ درصد تولیدات گوشت قرمز استان توسط واحدهای سنتی تأمین می شود.
  گوشت قرمز  جهاد کشاورزی  کلزا  استانی-شهرستانها
این هفته دو کارگر همدانی به خانه برنگشتند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
این هفته دو کارگر همدانی به خانه برنگشتند
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از مرگ دو کارگر همدانی بر اثر حوادث ناشی از کار در هفته جاری خبر داد.
  استانی-اجتماعی  کارگر  حوادث کار  پزشکی قانونی
روزنامه اعتماد / ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / ...
آخرین روزهای عارف قزوینی
نفس کشیدن، خون خوردن است و جان کندن/کجاست مرگ که زین زندگی دلم خون است.عارف قزوینی سال‌های آخر عمرش را در افسردگی و اندوه سپری کرد. محمدعلی جمال‌زاده می‌گفت اواخر زمستان 1311 برای بار آخر عارف را در همدان دیدم: «بسیار پیر و لاغر شده بود و عبا به دوش و کلاه نمدی بر سر... گریه‌ام گرفت و او هم اشک‌ریزان مرا در آغوش گرفت. مجلس پرتاثیری بود، به‌طوری که همسر من هم که اصلا آلمانی است به گریه افتاد.» ابوالقاسم عارف در قزوین متولد شد، اما نوجوان که بود به تهران رفت و همان‌جا مقیم و ماندگار شد. صدای دلنشینی داشت و به همین پشتوانه به دربار و خلوت مظفرالدین‌شاه راه یافت. اما آلوده زندگی درباری نشد. چندی بعد هم با موج‌های اعتراض و جنبش مشروطیت همراه …
افتتاح ۴ هزار طرح صنعت برق با حضور وزیر نیرو
صدا و سیما / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / فیلم
افتتاح ۴ هزار طرح صنعت برق با حضور وزیر نیرو
بهره برداری همزمان از ۴ هزار و ۲۹۷ طرح توسعه‌ای در صنعت برق کشور با حضور وزیر نیرو در همدان آغاز شد.
یخ نوردی در آبشار گنجنامه همدان
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / عکس
یخ نوردی در آبشار گنجنامه همدان
ایرنا - همدان - تصویر نمایی از یخ نوردی در آبشار گنجنامه همدان را نشان می دهد.
  فدراسیون کوه نوردی
هر کارمند حامی یک یتیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / ...
هر کارمند حامی یک یتیم
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان با اشاره به پویش «هر کارمند حامی یک یتیم»، پیش‌بینی کرد تا پایان امسال بیش از ۳۱ هزار نفر خیر و نیکوکار به حامیان ایتام و محسنین افزوده شود.
  استانی-اجتماعی  یتیم  کمیته امداد امام خمینی  ایتام
چهار هزار و ۲۹۷ طرح‌ توسعه‌ای شرکت‌های برق کشور بهره‌برداری شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اقتصادی
چهار هزار و ۲۹۷ طرح‌ توسعه‌ای شرکت‌های برق کشور بهره‌برداری شد
همدان- ایرنا- چهار هزار و ۲۹۷ طرح‌ توسعه‌ای شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور با سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومان امروز /سه‌شنبه/ با حضور وزیر نیرو در همدان و به صورت همزمان از طریق ویدیو کنفرانس بهره‌برداری شد.
  انرژی برق  همدان  افتتاح طرح  برق رسانی  رضا اردکانیان
همدانی‌ها خواهان تأمین منبع مطمئن آب شرب هستند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / ...
همدانی‌ها خواهان تأمین منبع مطمئن آب شرب هستند
استاندار همدان با تأکید بر اینکه تأمین منبع پایدار و مطمئن تقاضای جدی مردم همدان از وزارت نیرو است، گفت: مردم همدان خواهان تأمین منبع مطمئن آب شرب برای این شهر هستند.
  استاندار همدان  تأمین آب شرب همدان  انتقال پساب به نیروگاه  استانی-اقتصادی
در دولت فعلی به نقطه روشنی برای تأمین آب پایدار می‌رسیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اقتصادی
در دولت فعلی به نقطه روشنی برای تأمین آب پایدار می‌رسیم
وزیر نیرو با بیان اینکه تأمین انرژی و منبع آب مطمئن و پایدار برای استان همدان مورد توجه و تأکید وزارت نیرو است، گفت: تلاش می کنیم موضوع تأمین انرژی و منبع آب مطمئن و پایدار برای همدان در دولت فعلی به نقاط روشن و پایداری برسد البته در بخش برق سازوکار خوبی انجام شده است و در درصدد هستیم از لایحه بودجه ۹۹ بتوانیم راهکارهای مناسب تری را تدارک ببینیم تا تحصیل منابع را داشته باشیم.
  وزیر نیرو  آب شرب همدان  پروژه‌های شبکه توزیع برق  استانی-اقتصادی
مرگ کارگر آب و فاضلاب جوقان همدان بر اثر ریزش کانال
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اجتماعی
مرگ کارگر آب و فاضلاب جوقان همدان بر اثر ریزش کانال
کارگر آب و فاضلاب شهرستان جورقان همدان به دلیل ریزش کانال و ماندن در زیر آوارجان سپرد.
وزیر نیرو وارد همدان شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اقتصادی
وزیر نیرو وارد همدان شد
دقایقی پیش وزیر نیرو به منظور افتتاح ۴۲۹۷ پروژه توسعه ای شرکت های توزیع نیروی برق در سراسر کشور وارد همدان شد.
  استانی-اقتصادی  وزیر نیرو  صنعت برق  نیروگاه
مساجد می‌توانند در بالا بردن مدیریت بحران موثر باشند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
مساجد می‌توانند در بالا بردن مدیریت بحران موثر باشند
معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: با توجه به اینکه مساجد محل انتشار فرهنگ هستند، می‌توانند در مباحث آموزشی و بالا بردن مدیریت بحران موثر بوده و در انتقال مفاهیم تاثیر مثبت داشته باشند.
  استانی-اجتماعی  مدیریت بحران  مساجد
سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / اجتماعی
سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر
دستگیری ۲ برادر به جرم تخریب گاراژی در جنوب/ تصادف در اتوبان فتح ۱۶ مصدوم بر جای گذاشت/ ۱۶ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قم/ انهدام باند دزدان رایانه خودرو‌های وارداتی/ مرگ تلخ دختر ۴ ساله جیرفتی در آتش سوزی/ سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر/ اصرار بر بی گناهی پسرعموها در جنایت خونین/ مرگ کارگر پیمانکاری همدان در اثر سقوط/ قتل مزاحم یک زن
اخذ موافقت اصولی راه‌اندازی رشته پزشکی در دانشگاه آزاد همدان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / علمی و آموزشی
اخذ موافقت اصولی راه‌اندازی رشته پزشکی در دانشگاه آزاد همدان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از اخذ موافقت اصولی برای راه اندازی رشته پزشکی در این دانشگاه خبر داد و گفت: هزینه یک مهدکودک چهار برابر هزینه تحصیل در برخی از رشته های دانشگاه آزاد است.
  استانی-علمی و آموزشی  دانشگاه آزاد اسلامی  رشته پزشکی  مهدکودک  دانشجو
کارگر پیمانکاری کارخانه شیشه همدان بر اثر سقوط از ارتفاع جان سپرد
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / اجتماعی
کارگر پیمانکاری کارخانه شیشه همدان بر اثر سقوط از ارتفاع جان سپرد
یک کارگر پیمانکاری که در کارخانه شیشه همدان بر روی داربست مشغول به کار بود، بر اثر سقوط از داربست جان سپرد.
فرمانده سپاه همدان: نیاز به وحدت یکپارچه در مقابل آمریکا داریم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
فرمانده سپاه همدان: نیاز به وحدت یکپارچه در مقابل آمریکا داریم
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه راه ما «راه مقاومت» است، گفت: امروز راه مقاومت به عنوان یک راه راهبردی برای امت‌های تحت ستم است.
  فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان  مقاومت علیه آمریکا  استانی-سیاسی  وحدت
در تبلیغ دین از زبان هنر غفلت کرده‌ایم
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
در تبلیغ دین از زبان هنر غفلت کرده‌ایم
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: در تبلیغ و تقویت دین از زبان هنر بسیار غفلت کرده ایم در حالیکه آموختن این‌گونه مهارت‌ها و با زبان امروزی با نوجوان حرف زدن بسیار اثرگذار است.
  مبلغ دینی  سازمان تبلیغات  استانی-فرهنگی و هنری  حوزه علمیه
اولیایی: آقایان ای.اف.سی، فوتبال با هوادار زنده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ورزشی
اولیایی: آقایان ای.اف.سی، فوتبال با هوادار زنده است
همدان- ایرنا- مدیرعامل پیشین استقلال تهران و پاس همدان گفت: مسوولان کنفدراسیون آسیا (AFC) بدانند که فوتبال باهوادار زنده است و بدون حضور آنها برگزاری مسابقات معنی ندارد.
  فوتبال  کاظم اولیایی  جام ملت های آسیا  همدان  ای اف سی  ورزش قهرمانی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / فرهنگی و هنری
"آلموبُلاغ"؛ خوان گسترده طبیعت همدان
همدان- ایرنا- منابع آبی سرشار، تنوع جانوری و پوشش گیاهی مناسب، منطقه حفاظت شده "آلموبلاغ" یا "آلمابلاغ" (چشمه سیب) اسدآباد را به ظرفیتی مناسب در حوزه محیط زیست و خوان گسترده‌ای برای توسعه گردشگری استان همدان تبدیل کرده‌است.
  محیط زیست  گردشگری  مناطق چهارگانه حفاظت شده  اسدآباد
توقف رشد قارچ‌گونه آرایشگاه‌های غیرمجاز زنانه در همدان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / ...
توقف رشد قارچ‌گونه آرایشگاه‌های غیرمجاز زنانه در همدان
رئیس اتحادیه صنف آرایشگاه زنانه همدان از برخورد جدی با آرایشگاه‌های بدون مجوز در همدان خبر داد.
  آرایشگاه زنانه  مجوز  جواز کسب  استانی-اقتصادی
سنندج با راه آهن به اقلیم کردستان عراق متصل می‌شود
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / اقتصادی
سنندج با راه آهن به اقلیم کردستان عراق متصل می‌شود
تسنیم نوشت: استاندار کردستان گفت: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده، راه‌آهن همدان به سنندج تا پایان سال آینده به اتمام می‌رسد.
  راه آهن  استان کردستان  کردستان عراق
۲۰۰ نماینده در بیانیه‌ای خواستار تعیین تکلیف سفیر انگلستان شدند
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / سیاسی
۲۰۰ نماینده در بیانیه‌ای خواستار تعیین تکلیف سفیر انگلستان شدند
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: بیش از ۲۰۰نماینده مجلس در بیانیه‌ای از دولت می‌خواهند تا بر اساس این قانون وضعیت سفیر انگلستان در ایران را تعیین تکلیف کنند.
خبر خوش یک نماینده مجلس برای استخدام معلمان حق‌التدریس
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / سیاسی
خبر خوش یک نماینده مجلس برای استخدام معلمان حق‌التدریس
نماینده مردم همدان در مجلس، گفت: قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد‌آموزی وزارت آموزش و پرورش به تصویب رسید که براساس آن این معلمان استخدام می‌شوند.
مجلس وضعیت افزایش حقوق‌ها را در بودجه تعیین تکلیف کند
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ / سیاسی
مجلس وضعیت افزایش حقوق‌ها را در بودجه تعیین تکلیف کند
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: خواهش می‌کنم در رابطه با حقوق افراد، مجلس تکلیف را مشخص کند.
  حمیدرضا حاجی بابایی