جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
پوست
دختر پوستری داعش کیست؟
۶ ساعت قبل / بریتانیا / جنگ / سوریه / مصاحبه / هلند
دختر پوستری داعش کیست؟
اقتصادنیوز : شمیمه بیگم عروس داعشی ۲۱ ساله است و در سال ۲۰۱۵ از بریتانیا فرار کرد و به گروه تروریستی در سوریه پیوست و با یک داعشی زاده هلند به نام یاگو ریدیژک، ۲۸ ساله ازدواج کرد.
تاثیر عصاره پوست انار بر سلول‌های سرطان تخمدان
۹ ساعت قبل
تاثیر عصاره پوست انار بر سلول‌های سرطان تخمدان
طبق یافته‌های یک مطالعه، عصاره پوست انار احتمالا به دلیل داشتن ترکیبات متعدد و خواص آنتی‌اکسیدانی قابل توجه می‌تواند با کاهش بیان ژن رگ‌زایی، سبب کاهش متاستاز و نابودی سلول‌های سرطانی شود.
۱۰ ساعت قبل
ضرب و شتم یک مرد سیاهپوست به دست پلیس فرانسه
انتشار تصاویر ضرب و شتم یک مرد سیاهپوست از سوی پلیس فرانسه، موجب جدیدی از انتقادها را متوجه دولت این کشور کرده است.
اگر این علامت ها را در پوستتان دارید رژیم غذایی تان را تغییر دهید
۱۶ ساعت قبل / درمان / رژیم غذایی / شیر / مشکلات / مصرف بیش از حد
اگر این علامت ها را در پوستتان دارید رژیم غذایی تان را تغییر دهید
اقتصادنیوز : گاهی اوقات تنها کاری که برای خداحافظی از مشکلات پوستی باید انجام دهید اعمال تغییرات ساده در رژیم غذایی‌تان است.
دستکاری این جوش ها خطر مرگ دارد
۱۶ ساعت قبل / پزشک / پوست / پوشش / مرگ / مغز
دستکاری این جوش ها خطر مرگ دارد
اقتصادنیوز :در هر قسمت از صورت ممکن است جوشهای ریز و درشتی پیدا شود که ما خواسته یا ناخواسته درگیر آن می شویم ولی دستکاری جوش ها در مثلث خطر صورت ممکن است شما را بکشد.
پوستر متفاوت «آقازاده» در آستانه پخش قسمت بیست‌وسوم
۲۱ ساعت قبل / امین تارخ / بهرنگ توفیقی / امین حیایی / امیر آقایی / حامد عنقا / جمشید هاشم‌پور / آقازاده / سینا مهراد / پردیس پورعابدینی
پوستر متفاوت «آقازاده» در آستانه پخش قسمت بیست‌وسوم
ایلنا: قسمت بیست‌وسوم سریال آقازاده هفتم آذر ماه پخش می‌شود.
۲۶ میلیون آمریکایی از تأمین غذای کافی محرومند
۲۹ ساعت قبل / آمریکا / گرسنگی / آمار / خانواده / ویروس کرونا
۲۶ میلیون آمریکایی از تأمین غذای کافی محرومند
به گزارش دفتر سرشماری آمریکا، ۲۶ میلیون شهروند آمریکایی از دسترسی به مواد غذایی کافی محروم هستند و در این میان شمار خانواده‌های سیاه‌پوست در معرض گرسنگی دو و نیم برابر خانواده‌های سفیدپوست است.
اردوکشی تندروها علیه منافع و امنیت ملی
۳۳ ساعت قبل / دولت روحانی / برجام / آمریکا / حمله به سفارت / قم / اصولگرایان / مجلس یازدهم / عربستان سعودی / دولت / جبهه پایداری
اردوکشی تندروها علیه منافع و امنیت ملی
تهران- ایرناپلاس- چند روزی است پوستری تبلیغاتی در فضای مجازی و بعضی مکان‌های شهری انتشار یافته با عنوان «قیام قم؛ مطالبه استیضاح رئیس جمهور»، فراخوانی برای تجمع و راهپیمایی گروهی است که سال‌ها پیش نیز خود را دلواپسان نامیده بودند و علیه برجام و دستاوردهای دیپلماسی کشور هجمه‌هایی را دنبال کردند.
هشدارهای پوست درباره رژیم غذایی ناسالم
۳۴ ساعت قبل / مشکلات پوستی / سبک زندگی / پارسی خبر / رژیم غذایی / رژیم غذایی گیاهی
هشدارهای پوست درباره رژیم غذایی ناسالم
گاهی اوقات تنها کاری که برای خداحافظی از مشکلات پوستی باید انجام دهید اعمال تغییرات ساده در رژیم غذایی‌تان است.
۳۵ ساعت قبل
آغاز جنبش «جان سیاهان مهم است» در برزیل (فیلم)
از یک هفته پیش با کشته شدن یک مرد سیاه پوست توسط 2 مامور امنیتی فروشگاهی در شهر پورتو الگره در جنوب برزیل اعتراضات در این کشور بالا گرفته است؛ احتمالا این آغاز جنبش «جان سیاهان مهم است» در کشور تلقی می شود.
جانمایی مرکز تخصصی بازیافت در بزرگراه شهید دوران
۳۷ ساعت قبل / همشهری محله / منطقه ۱۳ / بزرگراه / شهردار / شهر / پایتخت / حمل و نقل شهری
جانمایی مرکز تخصصی بازیافت در بزرگراه شهید دوران
مرکز تخصصی بازیافت (ام آر اف) با هدف جلوگیری از دفن پسماندهای ارزشمند و استفاده از موادآلی برای تولید کود کمپوست در منطقه ۱۳ جانمایی و تأسیس می‌شود.
خواص شگفت انگیز دارچین
۴۰ ساعت قبل / پوست / دارو / زن و مرد / قند / وزن
خواص شگفت انگیز دارچین
اقتصادنیوز : با توجه به نگرانی مردم در ارتباط با عوارض داروهای شیمیایی از جمله مقاومت دارویی، امروزه در علم پزشکی، بکارگیری ترکیبات گیاهی با خواص متفاوت مورد توجه همگان قرار گرفته است.
۴۶ ساعت قبل
انتخاباتِ متفاوت
همزمان با انتخابات امریکا یک انتخاباتِ متفاوت هم در ایران در جریان بود؛ انتخابات شورای دانش‌آموزی. این انتخابات برای اولین‌بار به صورت الکترونیک در شبکه دانش‌آموزی شاد برگزار شد. خیلی کم‌رمق و کم‌جان. کم‌اهمیت و در برخی مدرسه‌ها بی‌اهمیت. تدبیر و برنامه مناسبی در جریان نبود. سامانه ثبت‌نام الکترونیکی نامزدها تا روز انتخابات باز نشد. علی کلاس پنجمی‌مان در انتخابات مدرسه‌اش برنده شد. در انتخاباتی با مشارکت حدودا بیست درصدی. او با چند شعار مجازی آغاز کرد. گفت که پیگیر مشکلات دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی خواهد شد و وعده داد که برنامه پرسش و پاسخِ مجازی با مسوولان مدرسه برگزار کند. حالا رای آورده. در گام اول چند پیشنهادِ مجازی به معلم کلاسش …
۴۶ ساعت قبل
کارزار کاندیداهای اختصاصی
از «احتمالا نمی‌آییم» تا «با کاندیدای اختصاصی می‌آییم» تفاوت کمی نیست و اگر نگوییم فاصله این دو گزاره، فاصله زمین است تا آسمان، باید اعتراف کنیم که این دو را به هیچ عنوان نمی‌توان به عنوان دو گزاره توصیفی از نحوه ورود یک جریان سیاسی به یک انتخابات تلقی کرد. حالا اما تنها چندماه پس از آنکه «احتمالا نمی‌آییم» و به تعبیر دقیق‌تر «اگر بنابه تکرار تجربه انتخابات مجلس یازدهم باشد» و «اگر شورای نگهبان در انتخابات 1400 نیز همچون آن‌چه اسفندماه 98 شاهد بودیم، عملا تمامی چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب را ردصلاحیت کند»، عملاً «نمی‌توانیم بیاییم» و «ورودمان به انتخابات خواه‌ناخواه منتفی …
پاهایت را بریدند دیگو مارادونا، دست خدا را بگیر!
۴۷ ساعت قبل / دیگو مارادونا / فوتبال / درگذشت دیگو مارادونا
پاهایت را بریدند دیگو مارادونا، دست خدا را بگیر!
مارادونا برای بزرگ بودن نیاز نداشت مدال‌های پرشمار و رنگارنگ به گردنش بیندازد. یک قهرمانی جهان و چند قهرمانی در ایتالیا برایش بس بود، مارادونا با این نشان‌ها مارادونا نبود. او را در دل کوچه و خیابان‌ها - جایی که توپ فوتبال پوست می‌انداخت و تکه تکه می‌شد و پسران و مردان مست غرور از پیروزی نامش را فریاد می‌زدند - بیشتر می‌شناختند. او را می‌پرستیدند.
۴۷ ساعت قبل
سیاست‌ورزی به مثابه حرکت اجتماعی
برخی دوگانه‌ها و پرسش‌ها هرگز رنگ کهنگی نمی‌گیرند. پرسش‌هایی که از قلب و شریان حیات زندگی جمعی انسان‌ها در جوامع گوناگون می‌پرسند. از جمله این پرسش‌ها در جامعه ایران می‌توان به مساله تقدم توسعه سیاسی بر توسعه اقتصادی یا بالعکس اشاره کرد. دوگانه‌ای که از خردادماه ۱۳۷۶ آغاز شد و تا زمان حاضر ادامه پیدا کرده است.حالا و درست در شرایطی که اصلاح‌طلبان زمین قدرت را به رقبای اصولگرا باخته‌اند، زمان مناسبی برای طرح مجدد این پرسش و ارائه تحلیلی دقیق و جامع در این حوزه فراهم آمده است. گرچه با گذشت بیش از دو دهه از طرح اولیه این پرسش، شاید نیاز باشد تا ابعاد تازه‌ای به آن بخشید و موضوع را در بستری جامع‌تر به تحلیل نشست.به نظر می‌رسد به ترجمان این پرسش در شرایط فعلی کشور باید علاوه بر طرح دوگانه توسعه سیاسی‌ …
این همه صنم ما چه کنیم با یاسمن!
۴۷ ساعت قبل
این همه صنم ما چه کنیم با یاسمن!
فریدون صدیقی-استاد روزنامه‌نگاری چه صنم‌هایی که به هزار مکر، ما را عاشقانه در آغوش می‌گیرند تا یاسمن را فراموش کنیم؛ مثلا همین کرونای اغواگر که هر بار به شکلی زیرپوست تندرستی ما می‌دود. همین گرانی جسور و بی‌باک که قورت‌دادن نان و ماست را هم گلوگیر کرده است. در چنین اوضاع بغض‌کرده‌ای، برخی سر و سری با یاسمن دارند و در تعقیب جدایی خاموش هستند! آتشی که سوزان‌تر از کرونا و همکاران تحمیلی او چون تعطیلی اجباری، بیکاری ضعیف‌کش و گرانی برای تولید گرسنگی است! به‌عبارت دیگر یاسمن‌گزینی در روزگار ستمدیده …
نخستین نماینده سیاهپوست هاروارد
۴۷ ساعت قبل
نخستین نماینده سیاهپوست هاروارد
کمبریج: برای نخستین بار از سال1632 میلادی (نزدیک به 4قرن) یک سیاهپوست به‌عنوان نماینده و رئیس انجمن دانشجویان دانشگاه هاروارد انتخاب شد. به گزارش گاردین، نواه هریس 20ساله که دوره دانشجویی خود را در دانشگاه هاروارد، واقع در ایالت ماساچوست آمریکا می‌گذراند ضمن ابراز خوشحالی، این تغییر را یکی از نشانه‌های تغییر نگاه جامعه آمریکا به رنگین پوست‌ها می‌داند.
چگونه از پوست در دوران کرونا مراقبت کنیم؟
۲ روز قبل / ویروس کرونا / مراقبت از پوست / سبک زندگی / پارسی خبر
چگونه از پوست در دوران کرونا مراقبت کنیم؟
در دوران شیوع کرونا و شستن مرتب دست‌ها، استفاده از آب رسان و کرم مرطوب کننده از اهمیت بیشتری برخوردار است.
روایت اوباما از دلیل رأی دادن ۷۳ میلیون نفر به ترامپ
۲ روز قبل / انتخابات آمریکا / ترامپ و اوباما
روایت اوباما از دلیل رأی دادن ۷۳ میلیون نفر به ترامپ
به گزارش فارس، «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفته یکی از دلایلی که ۷۳ میلیون نفر از مردم آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال جاری به «دونالد ترامپ» رأی داده‌اند این است که سیاستمداران جمهوری‌خواه این پیام را به مردم منتقل کرده‌اند که ایالات متحده و به خصوص مردهای سفیدپوست‌ها، تحت حمله قرار گرفته‌اند.
روایت اوباما از دلیل رأی دادن ۷۳ میلیون نفر به ترامپ: این پیام به مردم منتقل شده بود که ایالات متحده تحت حمله قرار گرفته‌ / 
سیاست‌های او، آشکارا و به صورت رقت‌انگیزی شکست خورده‌اند
۲ روز قبل
روایت اوباما از دلیل رأی دادن ۷۳ میلیون نفر به ترامپ: این پیام به مردم منتقل شده بود که ایالات متحده تحت حمله قرار گرفته‌ / سیاست‌های او، آشکارا و به صورت رقت‌انگیزی شکست خورده‌اند
«باراک اوباما»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفته یکی از دلایلی که ۷۳ میلیون نفر از مردم آمریکا در انتخابات ریاست‌جمهوری سال جاری به «دونالد ترامپ» رأی داده‌اند این است که سیاستمداران جمهوری‌خواه این پیام را به مردم منتقل کرده‌اند که ایالات متحده و به خصوص مردهای سفیدپوست‌ها، تحت حمله قرار گرفته‌اند.
علائم بیماری مارسا چیست؟
۲ روز قبل / بیماری مارسا / عفونت پوستی / سبک زندگی / پارسی خبر / ویروس کرونا
علائم بیماری مارسا چیست؟
«مارسا» نوعی باکتری است که در برابر آنتی‌بیوتیک‌های مورد استفاده برای درمان عفونت‌ها، مقاومت دارد.
احیای ۱۱ رشته صنایع دستی در گنبدکاووس شروع شد
۲ روز قبل / گنبدکاووس / گردشگری / گلستان
احیای ۱۱ رشته صنایع دستی در گنبدکاووس شروع شد
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گنبدکاووس از تلاش برای جلوگیری از نابودی و فراموشی ۱۱ رشته صنایع دستی در این شهرستان مرزی خبر داد و گفت: هم‌اکنون احیای برخی رشته‌ها از جمله پوستین‌دوزی، نواربافی آلاچیق، دیه‌بورگ و تلپک شروع شده است.
حالت تهوع پس از ورزش؛ عادی است؟
۲ روز قبل / حالت تهوع / ورزشکاران / دوندگان / علائم گوارشی
حالت تهوع پس از ورزش؛ عادی است؟
طی ورزش، ممکن است جریان خون به اندام‌های شکمی افت تا ۸۰ درصد را تجربه کند، زیرا بدن خون بیشتری را به عضلات و پوست ارسال می‌کند. این اثر ممکن است به حالت تهوع، استفراغ، معده درد و اسهال منجر شود.
تاثیر ترکیبات داخل پوست انار در پیشگیری از کووید ۱۹
۲ روز قبل
تاثیر ترکیبات داخل پوست انار در پیشگیری از کووید ۱۹
محققان دانشگاه گیاهان دارویی صربستان دریافتند فیتوشیمیایی های استخراج شده از پوست انار در پیشگیری از بیماری کووید۱۹ موثر هستند.
درخواست راهپیمایی «استیضاح رییس‌جمهوری» در قم!
۲ روز قبل / استیضاح روحانی / تندروهای اصولگرا
درخواست راهپیمایی «استیضاح رییس‌جمهوری» در قم!
فرید مدرسی، روزنامه‌نگار اصولگرا و نزدیک به مراجع قم، در حساب کاربری‌اش در توییتر، پوستری منتشر کرد که نشان می‌داد گروهی در قم قصد دارند بار دیگر مساله «استیضاح رییس‌جمهوری» را به فضای سیاسی بازگردانند.
کمیابی کود مرغ، تولید قارچ را کاهش داد/ افت ۳۰ درصدی تقاضای قارچ
۲ روز قبل
کمیابی کود مرغ، تولید قارچ را کاهش داد/ افت ۳۰ درصدی تقاضای قارچ
ایلنا: رئیس انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران با بیان اینکه قیمت بستر تولید قارچ (کمپوست) افزایش قیمت قابل توجهی یافته است، اظهار کرد: افزایش قیمت کلش گندم و کود…
از دست دادن بویایی را جدی بگیرید
۲ روز قبل
از دست دادن بویایی را جدی بگیرید
کرونا دارای یک فهرست طولانی از علائم است، از سرفه خشک تا بثورات پوستی، اما برخی از این علائم می‌توانند در بیماران باشند یا نباشند، با این وجود این علائم در برخی موارد با آلرژی یا سرماخوردگی اشتباه گرفته می‌شود.
بیماری قلبی و ریوی ناشی از کرونا در بین بیماران زیاد شده است
۲ روز قبل / استانی-علمی و آموزشی / همه_باهم_علیه_کرونا / کروناویروس / ویروس کرونا / بیماران قلبی / همه با همه علیه کرونا / همه با هم بر علیه کرونا / همه با هم کرونا / کروناهمه با هم
بیماری قلبی و ریوی ناشی از کرونا در بین بیماران زیاد شده است
یک متخصص داخلی گفت: به دنبال بستری کردن بیماران کرونایی افرادی بودند که دچار عوارض بیماری‌های قلبی، مغزی، درگیری پوستی و کاهش سطح هوشیاری شدند.
آیا کندن موهای سفید آن را بیشتر می کند
۲ روز قبل / پوست / رژیم غذایی / زنان / سیگار / مو
آیا کندن موهای سفید آن را بیشتر می کند
اقتصادنیوز : انجام برخی از روش‌ها باعث جلوگیری از بروز مو‌های سفید در افراد خواهد شد.
ملکه میوه ‌ها ما را در برابر کرونا مقاوم می کند
۲ روز قبل / پوست / چاقی / سرطان / مواد غذایی / ویتامین
ملکه میوه ‌ها ما را در برابر کرونا مقاوم می کند
اقتصادنیوز : افزایش مصرف مواد غذایی گیاهی مانند انبه، خطر ابتلا به مرض چاقی را کاهش داده و پوست و مویی سالم را برایتان به ارمغان می‌آورد.
عجیب ترین میوه های دنیا که تا به حال اسم آنها را هم نشنیده ایم
۲ روز قبل / پوست / رشد / شیر / عجیب و غریبی / موز
عجیب ترین میوه های دنیا که تا به حال اسم آنها را هم نشنیده ایم
اقتصادنیوز : جالب است بدانید میوه‌های عجیب و غریبی در دنیا وجود دارد که شاید تا‌به‌حال حتی اسم آن‌ها را هم نشنیده باشید. امروز در این مطلب قصد داریم شما را با چند میوه‌ی عجیب آشنا کنیم. آکبی به خاطر رشد تهاجمی‌ای که دارد، در خیلی از کشور‌ها از جمله نیوزلند تحت عنوان گیاهان ناخواسته شناخته شده است.
عکس زیبای خارپشت‌های دریایی کلاه به سر
۲ روز قبل
عکس زیبای خارپشت‌های دریایی کلاه به سر
خارپشت‌های دریایی یه عادت جالبی دارند که با قرار دادن سنگ و پوسته‌های سخت بر روی سر خودشون، از سرشون در برابر ضربات احتمالی مراقبت میکنن، اینا کلاه‌هایی هستن که تو کف اقیانوس پیدا کردند و اینجوری سرشون کردن
۲ روز قبل
پیامی از قم
به نظر می‌رسد که ماجرای استیضاح رییس‌جمهوری در راهروها و صحن مجلس پایان یافته است. این راه اما برای تندروهایی که به هر قیمت خواهان پایان کار دولت پیش از موعد مقرر هستند، باز است. پیامی از قم شنیده می‌شود که روحانیون عالیرتبه این شهر یا روحانیون مخالف دولت و مدعی تبعیت از رهبری در قبال آن سکوت کرده‌اند. روز دوشنبه فرید مدرسی، روزنامه‌نگار اصولگرا و نزدیک به مراجع قم، در حساب کاربری‌اش در توییتر، پوستری منتشر کرد که نشان می‌داد گروهی در قم قصد دارند بار دیگر مساله «استیضاح رییس‌جمهوری» را به فضای سیاسی بازگردانند. در این پوستر تبلیغاتی که به ‌نوشته این چهره رسانه‌ای نزدیک به برخی چهره‌های مذهبی و روحانیون، «اطراف حرم و کنار …
تازه ترین روش برای نابودی کرونا
۲ روز قبل / پوست / فلزات / گاز / ماسک / ویروس
تازه ترین روش برای نابودی کرونا
اقتصاد نیوز : استفاده از نوعی پلاسمای سرد به منظور نابودی ویروس کرونا، تازه ترین روش برای مبارزه با این ویروس است.
۲ روز قبل
برگزاری هفته فیلم ایتالیا در ایران
​هفته فیلم ایتالیا به همت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان و سفارت ایتالیا در ایران، یازدهم تا پانزدهم آذرماه برگزار می‌شود. به گزارش ایلنا، هفته فیلم ایتالیا با عنوان «دریچه‌ای به سوی سینمای ایتالیا» آذرماه ۹۹ به همت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان و سفارت ایتالیا در ایران برگزار می‌شود. در این رویداد پلتفرم هاشور اکران آنلاین فیلم‌ها را برعهده دارد.لازم به یادآوری است که هفته فیلم ایتالیا اول اسفند ۹۸ کار خود را آغاز کرد و قرار بود نمایش‌ها و نشست‌های آن تا هفتم اسفند ادامه داشته باشد اما برنامه‌های این رویداد سینمایی از یکشنبه چهارم اسفند و پس از سه روز برپایی، به دلیل شیوع ویروس کرونا و با اطلاعیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر تعطیلی تمامی برنامه‌های هنری و سینمایی در سالن‌های سراسر کشور …
۲ روز قبل
تقویم تاریخ
محاصره گرانادا، مقدمه سقوط آندلس 529 سال پیش، برابر با بیست و پنجم نوامبر 1491 میلادی، محاصره «گرانادا» آخرین شهر مسلمان‌نشین اسپانیا توسط نیروهای متحد آراگون و کاستیل آغاز شد. گرانادا سال بعد سقوط کرد و حکومت مسلمانان در اسپانیا پس از 712 سال پایان یافت. مسلمانان در سال 780 میلادی بخش بزرگی از شبه جزیره ایبریا شامل اسپانیا و پرتغال را تصرف کرده و در آنجا تشکیل حکومت داده بودند. اسپانیایی‌ها این مسلمانان را «مورو» به معنی «تیره پوست»می‌نامیدند. موروهای آن زمان ترکیبی از اعراب، بربرها و سیاهان شمال غربی آفریقا بودند.
خواص فوق العاده میوه انبه برای سلامتی
۳ روز قبل / دستگاه گوارش / انبه / ویتامین A / سبک زندگی / پارسی خبر
خواص فوق العاده میوه انبه برای سلامتی
افزایش مصرف مواد غذایی گیاهی مانند انبه، خطر ابتلا به مرض چاقی را کاهش داده و پوست و مویی سالم را برایتان به ارمغان می‌آورد.
عوامل تهدید کننده سلامت پوست
۳ روز قبل / غذا‌های چرب / سلامت پوست / پوست / سبک زندگی / پارسی خبر
عوامل تهدید کننده سلامت پوست
دلایل اساسی بیماری‌های پوستی برای هر فرد متفاوت است، در ادامه به برخی از عوامل که به‌طور مستقیم بر تخریب و پیری پوست اثر می‌گذارند اشاره خواهیم کرد.
کشته شدن دستکم ۱۴۰ کودک در ۱۶ سال اخیر به دست پلیس آمریکا
۳ روز قبل / آمریکا
کشته شدن دستکم ۱۴۰ کودک در ۱۶ سال اخیر به دست پلیس آمریکا
بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی بیمارستان ملی کودکان آمریکا، مشخص شد که در بازه زمانی ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۸، دست کم ۱۴۰ کودک به دست افسران پلیس آمریکا کشته شده‌اند و در این بین، کودکان سیاهپوست شش برابر بیشتر قربانی تیراندازی‌های مرگبار پلیس بوده‌اند.
قتل «جورج فلوید» برزیل، مردم این کشور را به خشم آورد
۳ روز قبل / ژائیر بولسونارو / اعتراض / برزیل / نژادپرستی
قتل «جورج فلوید» برزیل، مردم این کشور را به خشم آورد
تهران – ایرنا – برزیل این روزها صحنه اعتراض به قتل سیاهپوستی است که به تازگی بر اثر شدت جراحات ناشی از ضربات نگهبانان سفیدپوست سوپرمارکتی جان سپرد؛ رویدادی که می‌تواند صحنه اعتراض‌های ضد نژادپرستی آمریکا را در این کشور زنده کند.
مهدی: امیدوارم ذوب‌آهن روی بازی‌ها تمرکز کند/ در مدیریت باشگاه‌ها نیاز به پوست‌اندازی داریم
۳ روز قبل / مس رفسنجان / لیگ برتر فوتبال / ذوب آهن اصفهان / سازمان لیگ
مهدی: امیدوارم ذوب‌آهن روی بازی‌ها تمرکز کند/ در مدیریت باشگاه‌ها نیاز به پوست‌اندازی داریم
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ابراز امیدواری کرد باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تمرکزش را معطوف دیدارهای پیش رو کند و نتایج مدنظرش را به دست بیاورد.
پوستر جدید خانه طراحان به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع)+عکس
۳ روز قبل / عکس / خانه طراحان انقلاب اسلامی / امام حسن عسکری (ع) / هنرهای تجسمی / پوستر
پوستر جدید خانه طراحان به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع)+عکس
خانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت میلاد یازدهمین اختر درخشان آسمان امامت و ولایت؛ امام حسن عسکری(ع) پوستر جدید خود را طراحی و منتشر کرد.
۳ روز قبل
فراخوان پیاده‌روی دلواپسان علیه دولت!
اما حالا خبرهایی جدید از این موضوع به گوش می‌رسد و آن وعده‌ای که دلواپسان در قم به یکدیگر داده‌اند؛ وعده‌ای که از همین الان پوسترهایش در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است. این پوستر دعوت به یک راهپیمایی علیه دولت است. یک اعلامیه و فراخوان در قم. قرار است پنجشنبه این هفته در قم راهپیمایی با مضمون استیضاح روحانی برگزار شود. آن هم از جمکران تا حرم. پوسترهای تبلیغاتی آن نیز در اطراف حرم مطهر نصب شده است.
آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید/ مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند
۳ روز قبل / محمود فکری / فرهاد مجیدی / جواد نکونام / احمد مددی / استقلال / فولاد خوزستان / سعید آذری
آذری: آقای مددی! شما باعث شکست استقلال شدید/ مجیدی و فکری با نکونام رقابت زیرجلدی دارند
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعتقاد دارد دو سرمربی اخیر استقلال با جواد نکونام، رقابتی زیرپوستی دارند.
۳ روز قبل
رنو توئیزی با پوسته F1 و قلب گنجشک
رنو توئیزی یک خودروی الکتریکی بسیار خاص برای استفاده شخصی در شهر و مخصوصاً ترافیک است. بنابراین شما از آن انتظار عملکردی اسپرت یا خارق‌العاده ندارید.پیش از این در سال ۲۰۱۳، رنو یک نسخه منحصربه‌فرد از این خودرو را به نام F1 با تنظیمات خاص برای تیم رنو اسپرت آماده کرد که با الهام از ویژگی‌های خودروهای فرمول یک طراحی شده بود و علاوه بران حتی از تکنولوژی پیچیده بازیافت و ذخیره انرژی KERS نیز سود می‌برد که قدرت آن را به ۹۷ اسب بخار افزایش می‌داد.حالا با الهام از این خودروی منحصربه‌فرد، نسخه‌ای جالب از توئیزی در بازار انگلستان ارائه شده که از نظر بصری همان ویژگی‌ها را نمایش می‌دهد. سپر، تهاجمی با لبه‌های مخصوص فرمول یک، چرخ‌ها و تایرهای اسپرت، اسکرت های جانبی و اسپویلر عقب بزرگ و یک دیفیوزر هیولایی …
۳ روز قبل / پوست / تورم / زمستان / شاخص / درصد
تورم کالاهای وارداتی و صادراتی در بهار99
مرکز آمار گزارش مقدماتی شاخص قیمت کالاهای وارداتی و صادراتی که را منتشر کرد که بر این اساس تورم سالانه ریالی کالاهای صادراتی و وارداتی به ترتیب ٨٤,٩ و ٣٤٧,١ بوده است.
کروتس در تئاتر شهر
۳ روز قبل
کروتس در تئاتر شهر
  مهرداد رهسپار    از آخرین نمایش‎های سال1357 در سالن تئاتر شهر اجرای نمایشنامه‎ «کار خانگی» نوشته فرانتس کسافر کروتس، نمایشنامه‎نویس آلمانی با ترجمه و کارگردانی فردوس کاویانی بود. «کار خانگی» از 18تا 29 آبان در تئاتر چهارسو روی صحنه بود. در این نمایش محبوبه بیات، کورش ستایشی، میترا ستایشی و فردوس کاویانی ایفای نقش می‌کردند.  به مناسبت این اجرا در تئاتر شهر نمایشگاهی هم برای معرفی این نمایشنامه‎نویس به مخاطبان فارسی زبان برگزار شده بود. در این نمایشگاه کتاب‎‌‎ها، پوسترها و عکس‎هایی از کارنامه …
ببینید | آشوب در برزیل به دلیل قتل یک سیاه‌پوست در سوپرمارکت توسط نیروهای امنیتی
۴ روز قبل / نژادپرستی / برزیل
ببینید | آشوب در برزیل به دلیل قتل یک سیاه‌پوست در سوپرمارکت توسط نیروهای امنیتی
قتل یک مرد رنگین‌پوست در برزیل توسط مأموران امنیتی سوپرمارکتی در شهر پورتو آلگره، خشم و اعتراض را در سرتاسر برزیل برانگیخته است. منبع: خبرآنلاین
روزنامه اسرائیلی: نتانیاهو، وزیرخارجه و وزیر جنگ را در جریان سفر خود به عربستان قرار نداده است
۴ روز قبل
روزنامه اسرائیلی: نتانیاهو، وزیرخارجه و وزیر جنگ را در جریان سفر خود به عربستان قرار نداده است
روزنامه اسرائیلی «جروزالم پوست»، امروز (دوشنبه)، جزئیات جدیدی از سفر محرمانه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیلی به عربستان سعودی را افشا کرد. این روزنامه به نقل از منابع سیاسی گزارش داد که نتانیاهو، «گابی اشکنازی» وزیر خارجه و «بنی گانتز» وزیر جنگ اسرائیل را در جریان سفر محرمانه خود به عربستان سعودی قرار نداده است.
خواص جالب پوست نارنگی
۴ روز قبل / پوست نارنگی / بیماری قلبی / سبک زندگی / پارسی خبر / اختلالات گوارشی
خواص جالب پوست نارنگی
در ادامه با خواص جالب پوست نارنگی آشنا می شویم.
جشنواره‌ای با محوریت سردار سلیمانی با جایزه اعزام به سوریه
۴ روز قبل / قاسم سلیمانی / سردار سلیمانی / نقاشی / شهید / قاسم سلیمانی / سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی
جشنواره‌ای با محوریت سردار سلیمانی با جایزه اعزام به سوریه
فراخوان جشنواره نقاشی و پوستر با محوریت شهیدان مقاومت به ویژه سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس برگزار می‌شود.
خانه‌ بدون زباله
۴ روز قبل / پسماند / همشهری محله / گیاهان و درختان
خانه‌ بدون زباله
پاییز مناسب‌ترین فصل برای تولید کمپوست به‌ویژه تولید کمپوست خانگی است.
دستگاه آنالیز پوست – رفع خشکی و دهیتراتگی پوست با دستگاه آنالیزور پوست
۴ روز قبل
دستگاه آنالیز پوست – رفع خشکی و دهیتراتگی پوست با دستگاه آنالیزور پوست
دستگاه آنالیز پوست که آن را با نام اسکن و آنالیز پوست و یا دستگاه آنالیزور پوست نیز میشناسند، دستگاهی بسیار عالی با عملکرد پیدا کردن مشکلات و عیب و ایرادهای پوست صورت و موها به صورت کاملا دقیق ، مناسب برای کلینیک های تخصصی پوست و سالن های زیبایی می باشد.
رونمایی از طرح اقدامات دانشجویان بسیجی در پاسخ اهانت به پیامبر (ص)/ از طراحی کاریکاتور تا فعالیت‌های ماندگار
۴ روز قبل / لشکر سلیمانی ها / لشکر سلیمانی ها / دانشجویان / بسیج / رونمایی / جشنواره
رونمایی از طرح اقدامات دانشجویان بسیجی در پاسخ اهانت به پیامبر (ص)/ از طراحی کاریکاتور تا فعالیت‌های ماندگار
مراسم رونمایی از پوستر جشنواره «نامه‌ای از مسیح (ع) به شارلی فرانسه» در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.
انتشار فراخوان مسابقه هنرهای دستی و دیجیتال با محوریت شهیدان مقاومت
۴ روز قبل / حرم مطهر / حضرت زینب کبری / حقوق / فلسطین / نقاشی / شهدا / پوستر / قاسم سلیمانی / نقاشی خط / ابومهدی المهندس
انتشار فراخوان مسابقه هنرهای دستی و دیجیتال با محوریت شهیدان مقاومت
ایلنا: فراخوان هنرهای دستی و دیجیتال با محوریت شهیدان مقاومت در ۴ بخش نقاشی، نقاشی‌خط، نقاشی دیجیتال و پوستر منتشر شد.
دانستی هایی درباره لکه های پوستی
۴ روز قبل
دانستی هایی درباره لکه های پوستی
پوست یکی از ارگان‌های مهم در بدن انسان است که علاوه بر حفاظت خارجی از ارکان بدن، همانند آیینه ای از سلامت بدن می گوید.
آشنایی با سامانه معاملات «ایزی‌تریدر»؛ ساده برای مبتدی‌ها و جذاب برای حرفه‌ای‌ها
۴ روز قبل / پوست / تلفن همراه / خرید و فروش / سرمایه / سیستم عامل
آشنایی با سامانه معاملات «ایزی‌تریدر»؛ ساده برای مبتدی‌ها و جذاب برای حرفه‌ای‌ها
پس از باز شدن تدریجی پای اینترنت به بازار سرمایه در سال ۱۳۸۴ و آغاز شکل‌گیری معاملات بورس در بستری جدید، کم‌کم زمان تحول معاملات در بازار سرمایه فرا رسید. این تحول از زمانی به صورت ملموس‌تر شکل گرفت که از سال ۱۳۸۹، سامانه معاملات آنلاین با تصویب سازمان بورس، توسط کارگزاری‌ها راه‌اندازی شد که کارگزاری مفید پیشگام این مسیر بود.
جریان هنر مقاومت هنوز پویاست/ تغییر مفاهیم رایج گفتمان
۴ روز قبل / ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت / مسعود نجابتی / پوستر / تایپوگرافی
جریان هنر مقاومت هنوز پویاست/ تغییر مفاهیم رایج گفتمان
محمدمهدی اخویان معتقد است امروز جوانانی که در عرصه هنر مقاومت به خلق اثر مبادرت می‌ورزند تلقی‌شان از موضوع با جوانان فعال در اوایل انقلاب و دوران حوادث دفاع مقدس کاملاً متفاوت است.
بلومبرگ: تونی بلینکن سه شنبه رسما به عنوان وزیر خارجه دولت بایدن معرفی خواهد شد / مشاور وزیر خارجه دولت اوباما نامزد اصلی «نمایندگی آمریکا» در سازمان ملل
۴ روز قبل
بلومبرگ: تونی بلینکن سه شنبه رسما به عنوان وزیر خارجه دولت بایدن معرفی خواهد شد / مشاور وزیر خارجه دولت اوباما نامزد اصلی «نمایندگی آمریکا» در سازمان ملل
«جو بایدن» قصد دارد «لیندا توماس-گرینفیلد» زن سیاه‌پوستی که در دولت اوباما در سمت مشاور وزیر خارجه در امور آفریقا خدمت کرد، به عنوان سفیر واشنگتن در سازمان ملل منصوب کند.
کارگاه آموزشی «اصول تولید ورمی کمپوست» برگزار می‌شود
۴ روز قبل / باشگاه دانشجویان ایسنا / انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه الزهرا(س) / اصول تولید ورمی کمپوست
کارگاه آموزشی «اصول تولید ورمی کمپوست» برگزار می‌شود
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست با همکاری کمیته محیط زیست انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا (س)، کارگاه آموزشی اصول تولید ورمی کمپوست (از تولید تا فروش) را برگزار می‌کند.
این مواد غذایی را در روزهای آلوده حتما بخورید
۴ روز قبل / سلامت / مواد غذایی / آلودگی هوا / تغذیه
این مواد غذایی را در روزهای آلوده حتما بخورید
آلودگی هوا می‌تواند خطر ابتلا به آسم، برونشیت، مشکلات پوستی، مشکلات روانی، سرطان و بیماری‌های قلبی را بالا ببرد. سالانه در جهان، هفت میلیون نفر در اثر آلودگی هوا می‌میرند.
سیاهپوستان میشیگان از ترامپ شکایت کردند
۴ روز قبل
سیاهپوستان میشیگان از ترامپ شکایت کردند
سیاهپوستان آمریکا به دنبال تلاش ترامپ برای ابطال آرایشان از او شکایت و اعلام کردند او سعی دارد با ابطال این آرا نتیجه را به نفع خود تمام کند.
۴ روز قبل
حکومت اقلیت در امریکا
یکی از میراث ترامپ تقویت خطر حکومت اقلیت در امریکا است. تحولی که در این جهت از دهه 1990 شروع شده بود، در دوره ترامپ به اوج خود رسید، به نحوی که فعال کردن و بسیج نیروهایی که می‌توانند ستون چنین حکومتی باشند، یکی از میراث ترامپ برای سیاست داخلی امریکا طی چند دهه آینده خواهند بود. از دهه 1990 به بعد شاهد رابطه متقابلی بین تحول در سیاست‌های داخلی و خارجی حزب جمهوری‌خواه از یک‌سو و رشد جریان‌های دست راستی مسیحی از سوی دیگر بوده‌ایم. در آن دهه راست‌های مسیحی، ازجمله مسیحیان تبشیری (اوانجلیکال)، به نحوی بی‌سابقه شروع به تشکل و فعالیت در حوزه‌های اجتماعی کردند. در سال 2000، آنها گرد جورج بوش پسر که خود را یک «مسیحی دوباره متولد شده» می‌نامید، …
۴ روز قبل
امریکایی‌ها از درک همه ‌چیز هراس دارند
شرایط امریکا نویسنده سیاه‌پوست ‌بودن را امری محال می‌کرد
۴ روز قبل
شرکت گاز آذربایجان شرقی پیشرو در سطح دستگاه های اجرایی
آذربایجان شرقی - فلاح: شرکت گاز استان موفق به کسب گواهینامه مدیریت پسماند با اخذ امتیاز ممتاز در سطح دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی شد. مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر اظهار کرد: مدیریت پسماند یکی از ضروری ترین محورهای توسعه پایدار محسوب می شود که عدم توجه به آن اثرات بسیار مخرب زیست محیطی را در پی دارد. سیّدرضا رهنمای توحیدی با اشاره به اینکه مدیریت پسماند شرکت گاز از طریق برنامه ریزی، ساماندهی، مراقبت و عملیات اجرایی نسبت به جمع آوری، تفکیک، بازیافت، پردازش و دفع پسماندها اقدام می کند، تصریح کرد: کسب گواهینامه با امتیاز 94.5 از 100 حاکی از اهتمام شرکت در راستای توسعه پایدار و اهداف مسوولیت های اجتماعی می باشد. توحیدی تصریح کرد: در برخی موارد زباله، تهدیدی برای انسان می باشد که با …
۴ روز قبل
اپیدمی میان ماهیگیرها
داکار: وزیر بهداشت سنگال می‌گوید که دست‌کم ۳۰۰ ماهیگیر این کشور پس از بازگشت از سفرهای دریایی به یک بیماری مرموز پوستی مبتلا شده‌اند. به گزارش یورونیوز، به گفته وزیر بهداشت سنگال این بیماری ممکن است منشأ «سمی» داشته باشد. رسانه‌های سنگال تصاویر مردان ماهیگیری را نشان داده‌اند که روی صورت، اندام و داخل دهان آنها جوش‌های بزرگی دیده می‌شود.
خوراکی‌های حاوی ویتامین D برای پیشگیری از کرونا
۵ روز قبل / اخبار سلامت / ویتامین d
خوراکی‌های حاوی ویتامین D برای پیشگیری از کرونا
بنابر بررسی‌های محققان، ویتامی D فواید مختلفی از جمله بهبود وضعیت پوست، تنظیم مقدار کلسیم و فسفات بدن، سالم نگهداشتن استخوان‌ها، دندان‌ها، ماهیچه‌ها و همچنین افزایش توان سیستم ایمنی بدن دارد.
آنچه در مورد دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای باید بدانیم
۵ روز قبل / پوست / درآمد / دیپلم / کلاس های آموزشی / مدرک معتبر
آنچه در مورد دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای باید بدانیم
ایلنا: اگر شما هم به رشته آرایشگری علاقه دارید و از برخورد با افراد مختلف لذت می برید، آرایشگری میتواند شغل مناسبی برای شما باشد. آرایشگری شغلی پرطرفدار است، بخصوص در میان خانم ها؛ اما باید بدانید برای موفقیت در این شغل باید مدرک دیپلم آرایشگری از آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر دریافت کرد.
ابداع پوست مصنوعی حساس به فشار برای انگشتان
۵ روز قبل
ابداع پوست مصنوعی حساس به فشار برای انگشتان
گروهی از محققان یک پوست مصنوعی حساس به فشار برای انگشتان انسان ابداع کرده اند.
روزگار خاکستری عمارت های تاریخی
۵ روز قبل / همشهری محله / تاریخ - بافت تاریخی / منطقه ۱۲ / پایتخت
روزگار خاکستری عمارت های تاریخی
تخریب کلیسای «ادونتیست‌ها» در منطقه ۱۲، دوباره موج نگرانی‌ها را به جان دوستداران تاریخ و هویت تهران انداخت؛ شهری که زیر پوست مدرنیته و برج‌های سر به فلک‌کشیده‌اش بافت‌های تاریخی باارزشی دارد.
جهش‌های متعدد و مختلف ویروس کرونا از بدو ورود به ایران
۵ روز قبل / جهش کرونا / جهش های متعدد ویروس کرونا / سیستم ایمنی بدن / کرونا در ایران / مقابله با کرونا در ایران
جهش‌های متعدد و مختلف ویروس کرونا از بدو ورود به ایران
شفقنا- ویروس کرونا از ابتدای ورودش به کشور بیش از ۲۰۰ جهش مختلف داشته که بعضی از این جهش‌ها خاص کشور ایران بوده است. علایم این ویروس در ابتدا تنفسی بوده که به نشانه‌های گوارشی، پوستی و علایم دیگر...
هکرها در جست‌وجوی میلیون‌ها سیستم مدیریت محتوای وردپرس
۵ روز قبل / هکر، هک
هکرها در جست‌وجوی میلیون‌ها سیستم مدیریت محتوای وردپرس
در برخی از وب‌سایت‌های با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، از پوسته‌هایی استفاده  شده که  وجود آسیب‌پذیری‌های در آنها وردپرس منجر به تسلط کامل نفوذگر به سایت می‌شود و از این رو لازم است پوسته آسیب‌پذیر در وب‌سایت به‌روزرسانی شود.
بیماری مرموز پوستی بین ماهی‌گیران سنگالی
۵ روز قبل / ویروس مرموز / سنگال / بیماری پوستی / دریا / ماهیگیری
بیماری مرموز پوستی بین ماهی‌گیران سنگالی
آنچه امروز می‌توان گفت این است که اصلا ربطی به کووید ندارد، زیرا نتیجه آزمایش‌ها منفی بوده است و ما هم شاهد نوعی ویروس نبوده ایم. امری که باعث می‌شود بیشتر منشاء سمی را در نظر داشته باشیم.
۹ مقام جدید کابینه بایدن معرفی شدند
۵ روز قبل / انتخابات / پوست / رئیس جمهور / کاخ سفید / بایدن
۹ مقام جدید کابینه بایدن معرفی شدند
اقتصاد نیوز : ۹ نفر برای تصدی پست‌های کلیدی کاخ سفید در کابینه بایدن، به نظر می رسد که مشخص شده اند.
گفت و شنود/پوست هندونه!
۵ روز قبل / ترامپ / روزنامه کیهان / برجام / کریس کونز / گفت و شنود
گفت و شنود/پوست هندونه!
«کریس کونز»، وزیر خارجه احتمالی بایدن گفته است بایدن برای بازگشت آمریکا به برجام دو شرط گذاشته است. اول، محدودیت صنایع موشکی ایران و دوم، کنترل حضور ایران در منطقه که باید در برجام گنجانده شود!
قورباغه‌ها جدی جدی نمی‌میرند
۵ روز قبل
قورباغه‌ها جدی جدی نمی‌میرند
مسعود میر- روزنامه نگار 17بهمن1397 است و مهمانان کاخ جشنواره متوجه می‌شوند که سرگرد نعمت جاهد دربه‌در یافتن احمد سرخ‌پوست، موقعیت کاری و ترفیع درجه‌اش را برباد داده است. در همان شب سرد زمستانی خبر می‌رسد که بازیگر این نقش برای یکسال از سینما کناره‌گیری کرده است و نمی‌خواهد در هیچ فیلمی بازی کند. «نوید محمدزاده» می‌خواست تا 2نقش رئیس زندان در فیلم «سرخ‌پوست» و ناصر خاکزاد به‌عنوان یک قاچاقچی مواد‌مخدر در فیلم «متری شش‌ونیم»آخرین حضورهای او در سینما لقب بگیرند. محمدزاده همان شب و بعد از دغدغه‌های …
هویت شهری ضد موسیقی است
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
هویت شهری ضد موسیقی است
به بهانه نصب یک پوستر تبلیغاتی با علائم موسیقایی در تهران
تراشتگن در پوست نویر؛ تقلید نافرجام به ضرر بارسا(عکس)
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / بارسلونا / اتلتیکو مادرید / یانیک فریرا کاراسکو / مارک آندره‌‌ ترشتگن
تراشتگن در پوست نویر؛ تقلید نافرجام به ضرر بارسا(عکس)
مارک آندره تراشتگن امشب با اشتباه خود مسبب اصلی گل اتلتیکو به بارسلونا بود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •