یکشنبه, ۲۷ خرداد, ۱۴۰۳ / 16 June, 2024
مجله ویستا

شوهرم می گوید طلاق بگیر برو


سوال مخاطب نی‌نی‌بان: خانمی 20 ساله هستم و دو ساله با مردی 35 ساله ازدواج کردم. الانم یه دختر 8 ماهه دارم. اوایل ازدواج رابطمون عالی بود ولی الان تنها مشکل مون بیرون رفتن شبانه با دوستاشه. اهل خیانت و اینا نیس، ولی خیلی با دوستاش می ره بیرون. مدتی هم میگه من تغییر نمی کنم و نمی خوای طلاق بگیر چیکار کنم؟

شوهرم می گوید طلاق بگیر برو

پاسخ دکتر حسن میرزا حسینی،روانشناس:
خانم ها در شرایطی که همسرشان دوست دارد اوقاتش را با دوستانش بگذارند، این است که فکر می کنند رها و طرد شده اند و حس خوبی به آن ها نمی دهد. از طرف دیگر مرد نیز ممکن است محدودیت ها را نپذیرد و علاقه داشته باشد دوستانش را همچنان برای خودش حفظ کند و تنوع در زندگی اش داشته باشد. به اعتقاد من زن و شوهر باید با هم دوست و رفیق باشند. زمانی زوجین از هم دور می شوند که بین آن ها فاصله باشد. شما و همسرتان رابطه صمیمی ندارید. این طور نباید باشد که زن یا مرد به خاطر همسرش از علائق و خواسته هایش کوتاه بیاید. توصیه می کنم به یک روانشناس مراجعه کنید.
نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت جنسی» در اختیار شما قرار می‌دهد.
اگر شما هم سوال دارید و در مدتی کوتاه پاسخش را می خواهید، به این صفحه بروید.

براي عضويت در خبرنامه ني ني بان و اطلاع از بهترين و پربيننده ترين مطالب، کافي است يک بار فرم عضويت ما را از اينجا پر کنيد.