جمعه, ۱ تیر, ۱۴۰۳ / 21 June, 2024
مجله ویستا

مدل های موجود اینفینیتی (Infiniti)


مدل های موجود اینفینیتی (Infiniti)

● اینفینیتی - اف ایکس ۵۰ - ۲۰۰۹
نسل دوم خودروی اینفینیتی - اف ایکس (Infiniti FX) در نمایشگاه خودرو ژنو سال ۲۰۰۸ به نمایش گذاشته شد. در طراحی این خودرو سعی بر آن بوده تحرک و پویایی را با خطوط نرم …

اینفینیتی - اف ایکس ۵۰ - ۲۰۰۹

نسل دوم خودروی اینفینیتی - اف ایکس (Infiniti FX) در نمایشگاه خودرو ژنو سال ۲۰۰۸ به نمایش گذاشته شد. در طراحی این خودرو سعی بر آن بوده تحرک و پویایی را با خطوط نرم و مدرن ترکیب نموده که نتیجه آن خودرویی لوکس و اسپرت را پدید آورده است.اینفینیتی - اف ایکس (Infiniti FX) در گروه خودروهای شاسی بلند لوکس (Luxury Crossover SUV) قرار دارد که از رقبای اصلی آن می توان به مزدا - سی ایکس ۹ (Mazda MX۹)، آکورا - ام آر ایکس (Acura MRX)، بیوک - اینکلیو (Buick Enclave) و فولکس واگن - توارگ (VW Touareg) اشاره کرد. این خودرو با دو پیشرانه ۳‎/۵ لیتری و ۵ لیتری قابل سفارش می باشد که مدل مورد بحث از پیشرانه ۵ لیتری با آرایش ۸ سیلندر (V) شکل بهره مند می باشد و قادر است ۳۹۰ اسب بخار (hp) نیرو تولید و به هر چهار چرخ AWD منتقل نماید.

اینفینیتی - جی ۳۵ - ۲۰۰۶

اینفینیتی - جی ۳۵ (Inifiniti G۳۵) خودرویی است لوکس اسپرت از کمپانی نیسان (Nissan) که در آمریکا تولید و عرضه می شود. از مشخصه های ظاهری آن می توان به چراغهای جلوی عمودی و چراغهای بزرگ عقب اشاره کرد. از پیشرانه ای ۶ سیلندر (V) وی شکل به حجم ۳‎/۵ لیتر و توان ۲۸۰ اسب بخار استفاده می کند. انتقال نیرو در آن به چرخ های عقب می باشد.

اینفینیتی - جی ۳۵ - سدان - ۲۰۰۷

نسل دوم اینفینیتی - جی ۳۵ (Infiniti G۳۵) در سال ۲۰۰۷ با ظاهری متفاوت در دو نوع بدنه چهار در صندوق دار (Sedan) و دو در صندوق دار (Coupe) وارد بازار گردید. این خودرو با خودروی نیسان ۳۵۰ زد (۳۵۰Z Nissan ) و اینفینیتی - اف ایکس (Infiniti FX) در پلت فرم اف ام نیسان (Nissan FM Platform) قرار دارند. از رقبای اصلی اینفینیتی - جی ۳۵ (Infiniti G۳۵) می توان به کادیلاک - سی تی اس (Cadillac CTS)، لکسوس - ای اس (Lexus IS) و مرسدس بنز - سی کلاس (Mercedes-Benz C Class) اشاره کرد. پیشرانه نصب شده در خودرو ۶ سیلندر (V) شکل به حجم ۳‎/۵ لیتر بوده که این موتور توانایی تولید ۳۰۶ اسب بخار قدرت را دارد. انتقال نیرو در این خودرو به چرخهای عقب و در صورت سفارش به هر چهار چرخ می باشد.

اینفینیتی - جی ۳۷ - ۲۰۰۷

اینفینیتی - جی ۳۷ - کوپه (Infiniti G۳۷ Coupe) برای اولین بار در نمایشگاه خودروی نیویورک سال ۲۰۰۷ به نمایش گذاشته شد که به عنوان مدل ۲۰۰۸ به فروش می رسد. این خودرو در پلت فرم اف ام نیسان (Nisaan FM Platform) تولید می شود و در گروه خودروهای اسپرت لوکس (Luxury Sport Car) قرار می گیرد. از رقبای اصلی اینفینیتی - جی ۳۷ - کوپه می توان (Infiniti G۳۷ Coupe) به ب ام و - سری ۳ - کوپه BMW ۳ Series Coupe) و مرسدس بنز - سی کلاس - کوپه (Mercedes-Benz C-Class Coupe) اشاره کرد. پیشرانه اینفینیتی - جی ۳۷ (Infiniti G۳۷) شش سیلندر بوره به حجم ۷.۳ لیتر که با بهره مندی از سیستم متغیر سوپاپهای کمپانی (VVEL) قادر به تولید ۳۳۰ اسب بخار نیرو می باشد.

اینفینیتی -جی ۳۵-۲۰۰۶

اینفینیتی جی۳۵ (Inifiniti G۳۵) خودرویی است از کمپانی نیسان که مخصوص بازار آمریکایی شمالی تولید می شود. در دو مدل دودر (Two door-Sedan) و چهاردر صندوقدار (Sedan) عرضه می گردد و از دینامیک رانندگی اسپرت برخوردار است. از موتوری ۶ سیلندر (V) وی شکل به حجم ۳‎/۵ لیتر و توان ۲۸۰ اسب بخار استفاده می کند. انتقال نیرو در آن به چرخ های عقب می باشد.

اینفینیتی - کیو ۴۵ - ۲۰۰۶

اینفینیتی - کیو ۴۵ (Infiniti Q۴۵) خودرویی است چهار در لوکس (Luxury Sedan) که از رقبای آن می توان به لکسوس - ای اس (Lexus ES) اشاره کرد. اینفینیتی - کیو ۴۵ از تجهیزات استاندار قابل قبولی بر خوردار است و لیست بلندی هم از تجهیزات قابل سفارش در اختیار خریدار قرار می دهد. از پیشرا نه ای ۸ سیلندر (V) شکل به حجم ۴‎/۵ لیتر استفاده کرده که می تواند حداکثر قدرتی برابر با۳۴۰ اسب بخار را تولید نماید.انتقال نیرو به چرخهای عقب می باشد.