شنبه, ۲۳ تیر, ۱۴۰۳ / 13 July, 2024
مجله ویستا

شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۷


شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۷

● متولد فروردین (بره):
ارتباط شما با یک نفر به اوج می رسد. همه چیز به خوبی پیش می رود و نتیجه خوبی خواهد داشت. در مورد یک طرح و پروژه فعالیت بسیاری انجام می دهید و شرایط را به خوبی بررسی …

متولد فروردین (بره):

ارتباط شما با یک نفر به اوج می رسد. همه چیز به خوبی پیش می رود و نتیجه خوبی خواهد داشت. در مورد یک طرح و پروژه فعالیت بسیاری انجام می دهید و شرایط را به خوبی بررسی می کنید.

متولدین اردیبهشت (گاو):

چشمان شما تیزبین است و هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت آن ها را می دانید.این موضوع سبب می شود تا دیدگاهی واقع بینانه تر داشته باشید.اگر اطرافیان به وظایف خود عمل نکنند و به تذکر شما اهمیت ندهند باید برای همیشه از زندگی تان خارج شوند.

متولدین خرداد (دوقلوها):

شاید یک نفر شما را بسیار مادی بداند اما باید حقیقت را بپذیریم شما باید بتوانید قبضهای تان را پرداخت کنید، هم چنین زمانی که مجبور شوید می توانید مصمم و کاردان تر هم باشید. خوشبختانه لازم نیست در چند روز آینده خیلی کار کنید زیرا ستارگان شانس شما را در مسائل شخصی و مالی بالا می برند.

متولدین تیر (خرچنگ):

اگر بعضی از نقشه های تان متوفق مانده است ، متوجه می شوید که حداقل یکی از آنها در حال اجراست . شاید بخواهید موقعیت را بررسی کنید زیرا فرصتی دارید تا در حال حاضر تغییراتی ایجاد کنید.

متولدین مرداد (شیر):

ممکن است تمام کارهایی که در طول چند روز اخیر انجام داده اید، شما را خسته و کوفته کرده ولی امروز می خواهید که دنیا را ساده بگیرید. هم چنین از این که از افرادی که کارها را سخت می گیرند، دوری کنید، بسیار لذت خواهید برد و طبیعتاً به سمت افرادی کشیده می شوید که خوش مشرب، هماهنگ و ملایم و آرامند. آنها آرامشی را که نیاز دارید به شما خواهند داد و خاطرنشان خواهند کرد که زندگی این نیست که همواره احساس کنی در حال تلاش برای بالا رفتن از سربالایی کوهی می باشید.

متولدین شهریور (سنبله):

امروز علاقه ای به رویا پردازی ندارید از حقیقت جدا نمی شوید.در مسائل کاری خلاق هستید و ایده های جالبی دارید.می دانید که با همکارتان چطور رفتار کنید.

متولدین مهر (ترازو):

امروز در هر زمینه ای بسیار جذاب به نظر می رسید و این امر را کاملاً نشان می دهید.هر چه بیشتر با مردم قاطی شوید،بیشتر مورد نظر قرار خواهید گرفت وقبل از این که روز تمام شود افراد بسیاری جذب شما خواهند شد.اگر به دنبال عشق هستید،اکنون می توانید آن را بیابید عشقی که همه رویاهای رمانتیک شما را زنده می کند واما شما مهرماهی هایی که در حال حاضر شخص مورد علاقه خود را یافته اید،در این زمان روی ابرهای رمانتیک به پرواز در خواهید آمد.

متولدین آبان (عقرب):

امروز به نکات ریز و جزئیات توجه کنید و همه چیز را به خوبی بررسی کنید.اگر قرادادی می بندید حتماً سعی کنید از نکات و نظرات همدیگر با خبر شوید و همه چیز را بدانید.زیرا اگر دقت نکنید با مشکل روبرو می شوید.

متولدین آذر (کمان):

امروز سعی کنید که در مجامع خود رانشان دهید چون آدم ها مثل زنبور عسل که بطرف عسل جذب می شوند، جذب شما خواهند شد. بخصوص اگر مجرد هستید. مورد توجه بودن اعتماد به نفس شما را زیاد می کند و به شما یادآوری می کند که با همان دستی که می دهی با همان دست نیز می گیری.به عبارت دیگر هر چه بیشت رنیروی جاذبه در درون خود حس می کنید و این نیرو را به بیرون منتقل می کنید مردم قدرت مقاومت کمتری در مقابل شما دارند.

متولدین دی (بز):

درست زمانی که فکر می کنید شخصی را واقعاً می شناسید، آن ها شما را شگفت زده می کنند. چزهایی را که امروز می شنوید، تعجب آور هستند اما سعی کنید بر بروابط خوب دوستانه تان اثر نگذارید. در هر صورت، هر کدام زا ما رازی برای خودمان داریم.

متولدین بهمن (ظرف آب):

شما شخصی هستید که بیشتر مواقع بسیار واضح صحبت می کنید و اکنون ستارگان شما را تشویق می کنند تا افکارتان را کاملاً واضح بیان کنید. اما مهم است که زیاده روی نکرده و بیش از حد لازم صحبت نکنید. اگر می توانید مسیری را امتحان کنید و آن را ادامه دهید.

متولدین اسفند (ماهی):

اولیایی که اوقات سختی با جوانک ها داشته اند اخیراً پی می برند که آنها بطور ناگهانی خیلی بیشتر دارای حس همکاری شده اند آنها مشاهده خواهند کرد که سرانجام حس را خواهند دید. مشروط بر اینکه با حوصله و سازگار باقی بمانید. شاید شما بخواهید به محبوب های کوچکتان با یک رفتار مخصوص جایزه بدهید.