سه شنبه, ۵ تیر, ۱۴۰۳ / 25 June, 2024
مجله ویستا

سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶


سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۶

● متولدین فروردین ماه (بره):
مسائل مالی امروز دارای اهمیت زیادی است. اما خودتان را درگیر جزئیات نکنید.
● متولدین اردیبهشت ماه (گاو):
به خاطر داشته باشید که همه چیز در زندگی به همکاری …

متولدین فروردین ماه (بره):

مسائل مالی امروز دارای اهمیت زیادی است. اما خودتان را درگیر جزئیات نکنید.

متولدین اردیبهشت ماه (گاو):

به خاطر داشته باشید که همه چیز در زندگی به همکاری کمک و حس نسبت به دیگران بستگی دارد بنابراین امروز افراط نکنید. البته باید به اهداف خودتان به خوبی فکر کنید اما به خاطر داشته باشید که دیگران هم نهایت سعی خودشان را می کنند هر چند اگر ایده های آنها به خوبی مال شما نباشد.

متولدین خردادماه (دو قلوها):

سعی کنید به دل یک نفر راه پیدا کنید، اما این کار را به زور انجام ندهید. شما دیدی حقیقی به مسائل دارید که به نفع شما می باشد. آرامش شما در انجام کارها به شخصی نشان می دهد که شما هم می توانید از رویا بیرون بیایید.

متولدین تیر ماه (خرچنگ):

هر چقدر تلاش می کنید تا نظر یک نفر را عوض کنید کاملاً بی فایده است.بهتر است صبر کنید تا خودشان بفهمند شما درست می گویید.پافشاری شما تنها وقت تلف کردن است.

متولدین مرداد ماه (شیر):

از همراهی فامیل و دیگر مردمی که به آنها نزدیک هستید احساس لذت ببرید. امروز شما حالت مهمان نوازی دارید و می توانید از دعوت کردن کسی برای شام لذت ببرید اگر افکار شما متوجه طراحی داخلی شده، می خواهید که هر چه سریع تر افکار خودتان را به مرحله اجرا بگذارید.

متولدین شهریور ماه (سنبله):

امروز یکی از دوستان تان به کمک شما نیاز دارد،بنابراین سعی کنید زمانی را برای آنها قرار دهید.آن ها برای شما ارزش قائل اند.اما احتیاجی هم به هم دلی ندارند.امروز می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید.مخصوصاً اگر برنامه ریزی برای سفر یا تحصیل باشد.

متولدین مهر ماه (ترازو):

امروز توجه خود را معطوف به امور مالی کنید،به خصوص اگر می خواهید که پولتان سودی به شما برساند و شما می توانید در آینده تعادلی در حساب های بانکی تان پیدا کنید.با مردم صحبت کنید وببینید که کدام یک تجربه ای را که شما نیاز دارید،دارند و با دقت به آنها گوش کنید.اگر از این که توانایی پول خرج کردن را دارید خوشحالید،از خریدن اشیاء ویا چیزهایی که در طی سال ها به ارزش آنها افزوده می شود،لذت خواهید برد.

متولدین آبان ماه (عقرب):

امروز همسرتان نیاز به توجه بیشتری دارد اما از آنجایی که ماه در علامت خود شما قرار دارد،شما تمایل ندارید مدارا کنید.در عوض ،تصمیم دارید بدون توجه به دیگران هر چیزی را که می خواهید بیان کنید.تنها چیزی که متوجه می شوند این است که شما فعلاً صبور نیستید.سعی کنید در این زمینه افراط نکنید

متولدین آذر ماه (کمان):

امروز ستاره ها نشان می دهند که تمام علائم وجود دارند که کار یا برنامه ای که خیلی به آن با تمام وجود علاقه مندید را به پیش ببرید. نیت شما این است که آنچه از دستتان بر می آید در این مورد انجام دهید و این موفقیت شما را در نتایچ تضمین می کند. ممکن است تعجب کنید از این که چقدر مصمم هستید در حال حاضر و بمحض این که قدم اول را شروع کنید دیگر چیزی جلودار شما نخواهد بود. یادتان نرود که تغذیه صحیح داشته باشید و استراحت کنید حتی اگر احساس آنرا ندارید.

متولدین دی ماه (بز):

امروز همه دور هم جمع هستند ولی علی رغم این جمع دوستان شما باز هم مایلید که کارها را به روش خودتان انجام دهید. البته که شما می توانید هر کاری را به تنهایی انجام دهید ولی آیا احساس تنهایی نمی کنید؟ ریسکی نکنید که وضعیت را ناهنجار و ناخشنود سازد.

متولدین بهمن ماه (ظرف آب):

لازم است امروز به موضوعات کاری توجه بیشتری داشته باشید و باید تا حد امکان منظم باشید تا بتوانید در زمان محدودی که در اختیار دارید به همه کارهایتان برسید و اگر برای امروز از قبل برنامه ریزی کنید این کار باعث می شود که از همان ابتدای کار موفق باشید اما لازم است که حواستان را جمع کنید تا در وسط راه نیروی خود را از دست ندهید.

متولدین اسفند ماه (ماهی):

در ذهنتان ممکن است از خوشی بال در آورده باشید اما به خاطر داشته باشید پاهایتان را محکم روی زمین حفظ کنید یک لحظه کم شدن تمرکز می تواند به معنای یک مطالبه پرخرج روی بیمه ماشین شما باشد. حواستان را پرت نکنید تا سالم به خانه برسید.