چهارشنبه, ۳ مرداد, ۱۴۰۳ / 24 July, 2024
مجله ویستا

در آینه نگاه کن


در آینه نگاه کن

حرکاتی مثل بدرفتاری، عصبانیت، نگاه سرد و بی رمق، دهان کج و ناموزون که بعضی از مردم در وقت گفتار متوجه آن نیستند برای هیچ کس خوشایند نیست و در مقابل خوش رویی، مهربانی، لطافت …

حرکاتی مثل بدرفتاری، عصبانیت، نگاه سرد و بی رمق، دهان کج و ناموزون که بعضی از مردم در وقت گفتار متوجه آن نیستند برای هیچ کس خوشایند نیست و در مقابل خوش رویی، مهربانی، لطافت و شادابی، سرزندگی و طراوت و خنده به لب داشتن و ... انسان را زیبا و دوست داشتنی می کند.

به طور معمول افراد خوش رفتار و مهربان جوان تر می مانند، جوانی با طراوت و شادابی همراه است.

اگر می خواهید همیشه جوان بمانید، اگر می خواهید طراوت، شادابی و سرزندگی همدم و همراه شما باشد باید همیشه مواظب ظاهر و چهره خود باشید و از کمبود وقت شکایت نکنید.برای مواظبت درست و سودمند از پوست خود باید خصوصیات چهره و پوست خود را به طور دقیق بشناسید درست و بدون غرض و غرور درباره زیبایی، عیب و نقص خود قضاوت کردن کار بسیار مشکلی است و اراده ای قوی می خواهد.

آینه را جلوی خود بگذارید و با دقت در آن نگاه کنید.خود را از چشم دیگران ببینید، از پوست خود انتقاد کنید، آینه همیشه راست می گوید و دوست واقعی شماست.

آینه گر نقش تو بنمود راست

خودشکن، آیینه شکستن خطاست

با دقت در چهره خود نگاه کنید، خصوصیات چهره خود را بشناسید، ویژگی های مثبت و منفی را ارزیابی کنید، در طبیعت، اشخاصی که تمام اعضای بدنشان درست، زیبا و ایده آل باشد، بسیار کم اند اما پوست زیبا و سالم، موهای پرپشت و خوش رنگ، دندان های سفید و براق حتی در چهره اشخاصی هم که صورتی ایده آل و زیبا ندارند، بسیار جذاب و دلچسب خواهد بود و در مقابل صورت بسیار زیبا و ایده آل اگر این فاکتورهای مثبت را نداشته باشد دلچسب و جذاب نخواهد ماند و خسته و بیمار به نظر خواهد رسید.

نوع پوستتان را تشخیص دهید خشک، چرب و نرمال؟

در ستون سلامت پوست قرار است با کارشناسان و متخصصان پوست صحبت کنیم تا شما از زیبایی پوست بیشتر بدانید پس روزهای دوشنبه این ستون را دنبال کنید.

محمودآبادی