یکشنبه, ۲۷ خرداد, ۱۴۰۳ / 16 June, 2024
مجله ویستا

طالع‌بینی هفته: ۲۵ تا ۳۱ اردیبهشت ۸۹


● فروردین ماه
شما قدرت خود باوری و اعتماد به نفس تان در این روزهای اخیر بسیار کم شده است، شاید به دلیل صحبت‌های دوستان‌تان باشد یا شاید هم به دلیل اتفاقات ناگواری باشد که برایتان …

فروردین ماه

شما قدرت خود باوری و اعتماد به نفس تان در این روزهای اخیر بسیار کم شده است، شاید به دلیل صحبت‌های دوستان‌تان باشد یا شاید هم به دلیل اتفاقات ناگواری باشد که برایتان پیش آمده است و باعث شده است که شما اعتماد به نفس‌تان را از دست بدهید.

شما به تازگی دوست دارید به قلب‌تان گوش دهید تا این که با عقل‌تان رفتار کنید زیرا عقل‌تان گاهی پیشنهادهایی را به شما می‌دهد که تمایلی به انجام آنها ندارید.

مسیر خود را در یک خط ادامه ندهید، سعی کنید تغییر و تحولی در زندگی‌تان به وجود آورید، زیرا زندگی‌تان دچار یکنواختی شده است.

اردیبهشت ماه

شما در این روزها احساس می‌کنید فاصله‌ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است به همین دلیل بسیار ناراحت هستید اما ناراحت و نگران نباشید زیرا دلیل این فاصله‌ای که بین شما دو نفر رخ داده است به زودی مشخص خواهد شد.

بهتر است در این روزها تصمیمات مهم و خطیر را نگیرید، زیرا شما دارای قدرت فکری مناسبی نیستید و ممکن است به خاطر راهی که انتخاب می‌کنید به بیراهه بروید.

راه زندگی شما کمی باریک شده است و باید خیلی با احتیاط از پرتگاه‌ها و دره های زندگی عبور کنید.

خرداد ماه

شما بسیار از این که دیگران را نقد کنید و آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید خوشحال میشوید، اما لازم است بدانید این کار باعث می‌شود تا شما وجهه مثبت خود را از دست دهید.

با دیدی مثبت به همه چیز نگاه می‌کنید و در دنیایی که خودتان برای خودتان ساخته‌اید به سر می‌برید بهتر است از این دنیا خارج شده و افرادی را که در اطراف شما هستند و وقایعی را که رخ میدهند مشاهده کنید.

تیر ماه

وقایع منفی که در گذشته برایتان رخ داده است، اثر منفی بر روی شما گذاشته است و شما بعد از این همه مدت نتوانسته‌اید این اتفاقات را فراموش کنید.

شما در کشاکش زندگی واقع شده بودید اما بهتر است راه خود را در مبارزه و جدل پیدا کنید، زیرا اگر راه‌تان را پیدا نکنید دچار نا امیدی می‌شوید.

به صحبت‌هایی که میشنوید و یا خواسته‌هایی که دیگران از شما دارند سریع جواب مثبت ندهید و کمی تامل کنید.

مرداد ماه

شما باید کارها و فعالیت‌های تازه‌ای را آغاز کنید، فرصت‌ها و اتفاقات تازه‌ای برایتان پیش می‌آید که چشم شما را بیشتر به روی دنیا باز می‌کند.

مراقب باشید زیرا نرمش بیش از حد در کارهایتان به ضرر شما می‌شود.

هر پیش آمد یا اتفاقی برایتان رخ می‌دهد نباید راه شما را عوض کند، در زندگی‌تان پیگیر باشید و انقدر به مسائل با دیدی منفی ننگرید، زیرا باعث می‌شود که به سلامتی شما آسیب برسد ؛ واقع بین باشید تا موفق شوید.

شهریور ماه

شما زمان خود را به بطالت میگذرانید، بهتر است کارهایی انجام دهید که برای شما مفید باشد نه این که از توانایی‌هایتان استفاده نکنید و همه استعدادهای شما کشف نشده باقی بماند.

قضاوت‌های نادرستی را در رابطه با افراد انجام می‌دهید، مهم‌تر از آن همه این کارها را در زندگی‌تان اجرا می‌کنید به همین دلیل باعث شده است که زندگی شما در گذشته گره‌های بسیاری داشته باشد.

بهتر است تا قدرت و توان کار کردن را دارید از همین امروز شروع به کار کردن کنید تا ذخیره و اندوخته‌ای برای آینده خود داشته باشید.

مهر ماه

شما در این روزها بیش از حد به یک تعطیلات یا استراحت کوتاه احتیاج دارید زیرا بیش از حد برای آینده خود تلاش کرده‌اید و به همین دلیل اکنون خسته شده‌اید و دیگر توانی برای ادامه راه ندارید.

شما به تصورات خود بیش از حد پر و بال می‌دهید، رویا برای شما لازم است اما در نه در این حد که باعث سقوط شما شود ؛ اکنون زمان آن فرا رسیده است که شما یک پرش برای آینده داشته باشید.

آبان ماه

شما به راحتی نمی‌توانید هیجانات و صحبت‌های خود را کنترل کنید، شاید به نظرتان این صحبت‌ها کوچک باشد و ناچیز به نظر برسد اما باید به صحبت‌های خود دقت کنید زیرا ممکن است از همین صحبت‌هایتان بر علیه شما استفاده شود.

شما زیادی بی‌احتیاط هستید و در کارهایتان با بی دقتی کامل عمل می‌کنید اما باید مواظب باشید.

آذر ماه

شما در بهترین موقعیت قرار دارید، بهتر است از این فرصت خود استفاده کنید و تا جایی که می‌توانید از زمین اوج بگیرید.

شما بیش از حد مثبت بین هستید ولی نباید در زندگی تا این حد مثبت بین باشید زیرا حوادث و اتفاقات زیادی برایتان رخ خواهند داد که ممکن است برخی از انها منفی نیز باشند.

به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می‌کنید بهتر است تا این حد فکر و خیال نداشته باشید و اجازه دهید اطرافیان‌تان نیز در کارهایتان به شما کمک کنند زیرا زندگی‌تان ساده‌تر خواهد شد.

دی ماه

با اتفاقاتی که برایتان پیش می‌آید زیادی جدی و سخت بر خورد می‌کنید زیرا خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند و نیازمند این همه تحقیق را ندارند، با این کارهای اضافی فقط خودتان را خسته می‌کنید.

اجازه دهید به شما خوش بگذرد و به وقایعی که پیش می‌آید لبخند بزنید ؛ شما بزودی ریسک‌های بزرگی را در زندگی‌تان انجام می‌دهید.

بهمن ماه

احساس میکنید با زندگی که در حال حاضر دارید کمی بیگانه شده‌اید و نمی‌دانید چه نقشی را در زندگی حاضر دارید به همین دلیل دچار سردرگمی شده‌اید ؛ توصیه می‌شود اول و در ابتدا خود را پیدا کنید و بعد قدم در کارهای مختلف بگذارید.

اتفاقات تازه‌ای در زندگی شما رخ می‌دهد، که باعث میشود دید تازه‌ای پیدا کنید و انرژی فوق العاده زیادی را از این اتفاق به دست بیاورید.

اسفند ماه

شما با دیدی کلی به زندگی می‌نگرید به همین دلیل بسیاری از پیشامدهایی که رخ می‌دهد را نمی‌بینید یا این که با بی تفاوتی از کنار آنها رد می‌شوید.

شما درک صحیحی از مسائل زندگی دارید و اکثر اوقات حدس‌هایی که در رابطه با جریانات زندگی می‌زنید درست هستند.

مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید و ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری‌های منطقی پیش برود.