چهارشنبه, ۲۸ مهر, ۱۴۰۰ / 20 October, 2021
مجله ویستا

روش های تقویت حس ششم


 حس ششم ما را یاد نوعی کنجکاوی و دانستن چیزهایی ماورا طبیعت می اندازد ولی آیا این حقیقت دارد یا نه در ادامه بیشتر می خواند. حس ششم چیست؟

حس ششم  یا درک ماواری طبیع حسی است  که فرد به کمک حسی که وابسته به هیچ یک از حواس پنجگانه فیزیکی نیست و از طریق ذهن دریافت اطلاعات داشته باشد.

تحقیقات نشان می دهد، غریزه ما گاهی زودتر از عقل و منطق شرایط را درک و به زبان بدن ترجمه می کند. درواقع گاهی غریزه چیزهایی را که باید بدانیم قبل از آنکه هشیارانه و از طریق مغز آنها را دریابیم به ما انتقال می دهد. این روندی است که غریزه ما حالت فیزیکی پیدا می کند

راههای تقویت حس ششم

برای تقویت حس ششم راه و روش های بسیاری به توصیه متخصصان این زمینه وجود دارد که به صورت مفید در ادامه برایتان خواهیم گفت.

اول از همه از خودتان سؤال کنید:

سؤال از حس و ذهن خودآگاه یکی از بهترین راه های گشودن کانال قدرت ماورایی و علم غیب است. فقط در مورد چیزی که واقعاً می خواهید بدانید لحظه ای تفکر کنید. به طور مثال «آیا باید شغلم را عوض کنم؟» وقتی شب می خواهید به رختخواب بروید با صدای بلند از خود این سؤال را بپرسید. مشاهده می کنید که رؤیاهای شما در شب پاسخ سؤال شما را می دهند.

 
روش های تقویت حس ششم

نکاتی برای تقویت حس ششم

به خودتان عشق بورزید

عشق بزرگترین و مهم ترین عنصر در قلمروی معنویات است. عشق از خود شما آغاز می شود. وقتی بتوانید انرژی خود را سالم و دست نخورده نگه دارید، حواستان دقیق تر و قدرتمندتر خواهد شد. همه حواس از جمله حس ششمتان تبدیل به کانالی بسیار شفاف و دقیق خواهد شد و بدن، ذهن، روح و احساساتتان از تاثیرات منفی رها خواهد شد. 

 

نوشتن افکار تان روی کاغذ راهی موثر:

بهتر است قبل از اینکه شب به خواب بروید و وقتیکه صبح از خواب بیدار شدید، در مورد موقعیت خود فکر کنید و در مورد مواردی که برایتان حائز اهمیت است بادقت فکر کنید، سپس شروع به نوشتن کنید. به افکارتان اجازه دهید که ارادی عمل کند و هر آنچه که به فکرتانمی رسد روی کاغذ بیاورید، سپس کاغذ رانگاه کنید، متوجه می شوید چه اتفاقی رخ داده:" افکارتان شما را هدایت و نصیحت کرده است " .

اعتماد به خودتان رمز تقویت حسس ششم:

مثلاً وقتی در حال قدم زدن هستید، اماناگهان دلت می خواد که به سمت چپ بپیچید، این کار را انجام دهید، حتی اگر بعداً متوجه شدید که از مسیر واقعی دور شده اید، اما باز هم به حس خود پاسخ مثبت دهید و مشاهده می کنید که درست شما را هدایت کرده است.

به خواب های خود اهمیت بدهید

گفتنی است زمانی را که  می خوابیم ضمیر خودآگاهمان به خواب می رود و قدرت های شهودی که در هنگام بیداری فعال نیستند فعال می شوند. قدرت شهود اکثر افراد یا سرکوب می شود، یا انکار می شود یا نادیده گرفته می شود، ولی هنگام خواب این قدرت فرصتی برای فعالیت پیدا می کند. برا ی اینکه به قدر کافی از خواب هایتان استفاده کنید، آنها را در دفترچه ای ثبت کنید. همانطور که آنها را یادداشت می کنید، به احساسات و همه حواسی که در صحنه های خوابتان وجود داشتند توجه کنید. اینها همه سرنخ هایی هستند که می توانند به تقویت قوای شهودی شما کمک کنند. 

 

از طبیعت غافل نشوید:

در طبیعت و در معرض هوای آزاد بودن و کنار درخت بودن، بصیرت و بینش انسان را بالا می برد. 5) از روش «گل درمانی» استفاده کنید :گل های تازه باعث افزایش انرژی در فضای خانه شما می شود. حتی اجازه می دهد تا مقداری هوای تازه و آزاد وارد فضای خانه شما شود. گل های تازه، روحی ه شما را تقویت می کند.

 
روش های تقویت حس ششم

حس ششم در کدام دسته قوی تر است؟

حس ششم خانم ها قوی تر است یا مردان؟

.خانم ها پیام های نامحسوس را قوی تر از آقایان دریافت می کنند و به نکات ناگفته بهتر پی می برند در هر سنی که باشیم ، برای این که زندگی شاد و موفقی داشته باشیم ، نیاز داریم دانش و مهارت های زندگی خود را افزایش دهیم. به عبارت دیگر، هر زن و مردی ، وقتی آگاهی های خود را بالا برند ، می توانند بر ذهن خود مدیریت کنند ، خود را تغییر داده و انرژی ، احساس ها و عواطف خود را در جهت مثبت به کار گیرند و زندگی خود و زندگی مشترک را درهر سنی که باشند، بهبود بخشند و حتی آن را به بهشت تبدیل نمایند

روش های تقویت حس ششم


خبرگزاری ایسناروزنامه توسعه ایرانیخبرگزاری اسپوتنیکسایت تابناکخبرگزاری ایلناخبرگزاری فارسسایت نوداقتصادیسایت مشرقسایت مجله شبکهروزنامه آفتاب یزد