شنبه, ۲۳ تیر, ۱۴۰۳ / 13 July, 2024
مجله ویستا

ترفندهایی برای آب کردن شکم در عرض دو هفته


آب کردن شکم در دو هفته

مارتا چزلر یکی از کسانی است که پیاده روی سریع را به عنوان بخشی از برنامه رژیم لاغری خود انجام داده و به نتایج شگفت انگیزی دست یافته است. مارتا توانست در کمتر از 6 هفته بیش از 9 کیلوگرم وزن کم کند و 17 سانتیمتر از سایز دور کمرش را کاهش دهد. او به مدت 6 هفته هر روز قبل از صبحانه پیاده روی کرد.

بلغور بخورید

افزودن بلغورهای شیرین به برنامه رژیم غذایی نقش قابل توجهی در کاهش وزن شما خواهد داشت. این غذای خوشمزه به شما کمک می کند در عرض چند هفته 6 کیلوگرم وزن کم کنید. اگر به شیرینی جات اعتیاد دارید، بر اساس دستورالعمل فوق بلغور بخورید تا به نتایج دلخواه تان دست یابید.


ترفندهایی برای آب کردن شکم در عرض دو هفته

راهی برای کوچک کردن شکم

میوه های قرمز را به میوه های سبز ترجیح بدهید

میوه های قرمز بهترین گزینه برای کاهش وزن هستند. به عنوان مثال، هندوانه بیش از خربزه و انگور قرمز بیش از انگور سبز به شما کمک خواهند کرد. چون این میوه ها از مواد مغذی بیشتری برخوردارند. فلاونوئیدهای موجود در این میوه ها، به ویژه آنتوسیانین ها، از انباشت چربی در بدن جلوگیری به عمل می آورند.

اسموتی پروتئینی

برایان ویلسون، که یک حسابدار 29 ساله است، در عرض 6 هفته 8.5 کیلو وزن کم کرد و 15 سانتیمتر از سایز دور کمرش را کاهش داد. او معتقد است که استفاده از این برنامه رژیم لاغری که حاوی اسموتی پروتئینی است، به او کمک کرده که به نتیجه دلخواهش دست یابد.

ریزمغذی های عضله ساز در تخم مرغ

غذاهای بدون چربی، سیر کننده و پروتئینی بخش اصلی برنامه رژیم لاغری شکم صفر هستند. تخم مرغ سرشار از ریزمغذی های عضله ساز است که خواص شگفت انگیزی دارد. این ماده غذایی علاوه بر موارد فوق، یکی از منابع بزرگ کولین نیز هست.


ترفندهایی برای آب کردن شکم در عرض دو هفته

راهی برای کوچک کردن شکم

اکسیر جادویی

هر روز را با نوشیدن یک لیوان آب سم زدا شروع کنید؛ می توانید برای طعم دار کردن، تکه های لیمو، پرتقال یا گریپ فروت را به آن اضافه کنید. توصیه می شود تا زمان خواب حداقل 8 لیوان آب بنوشید.

مخلوط مخصوص

سه جزء اصلی یک وعده غذایی مناسب در برنامه رژیم لاغری شکم صفر، پروتئین، فیبر و چربی های سالم هستند که هر سه به وفور در یک مخلوط مناسب قابل دریافت هستند. برای تهیه مخلوط مخصوص به خودتان می توانید از انواع آجیل، دانه ها، میوه های خشک شیرین نشده و تکه های شکلات تلخ استفاده کنید.

ورزش کنید

بزرگ ترین دلیلی که ما را از انجام تمرینات باز می دارد چیست؟ هیچ. سعی کنید تمرین منظم، دوش گرفتن و تعویض لباس را به یک برنامه روتین تبدیل کنید. تمرین کردن در ایام تعطیلات می تواند شما را به اندام دلخواه تان برساند.


ترفندهایی برای آب کردن شکم در عرض دو هفته

راهی برای کوچک کردن شکم

مکمل مصرف کنید

اگر هر روز مقدار زیادی ویتامین و پروبیوتیک دریافت می کنید، باید تجدید نظر کنید. چون افزایش سطح ویتامین B در طولانی مدت باعث چاقی و دیابت خواهد شد.

شکلات تلخ و توت به عنوان دسر

خوردن مواد غذایی خوشمزه یک اصل اساسی در برنامه رژیم لاغری شکم صفر است. خانم ها می توانند با استفاده از این برنامه از چاقی دوران حاملگی جلوگیری کنند.

قزل آلا بخورید

مصرف پروتئین بدون چربی مانند ماهی یک راهکار عالی برای مبارزه با انباشت چربی و افزایش متابولیسم است. اما ماهی قزل آلای پرورشی که در بازارهای محلی به فروش می رسد، برای آب کردن شکم چندان مناسب نیست. ماهی های آب های آزاد به واسطه برخورداری از اسیدهای چرب امگا3 شهرت دارند که برای قلب مفید هستند. دریافت 1.253 میلی گرم امگا3 از التهاب و بزرگ شدن شکم جلوگیری می کند.


ترفندهایی برای آب کردن شکم در عرض دو هفته

راهی برای کوچک کردن شکم

 مصرف کره بادام زمینی در برنامه رژیم لاغری

یک کره بادام زمینی خوب از 2 چیز تشکیل شده است:بادام زمینی و شاید کمی نمک. همانطور که می دانید، بادام زمینی نقش به سزایی در لاغری و کاهش چربی های غیر اشباع دارد. به علاوه، سرشار از فیبر و پروتئین است که سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.

سالاد سالم قبل از ناهار

خوردن حجم زیادی سبزی کم کالری شما را سیر می کند، بدون آنکه باعث اضافه وزن شود. کایل کمبریج می گوید خوردن سالاد به طور منظم او را به موفقیت رسانده است. او تصمیم گرفت پیش از هر وعده غذایی مقداری سالاد بخورد تا دچار پرخوری نشود. اینطور بود که توانست سریعا وزن کم کند. کایل در عرض 6 هفته 11 کیلو وزن کم کرد و مجبور شد یک کمربند جدید هم بخرد.

ترفندهایی برای آب کردن شکم در عرض دو هفته