پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۴۰۳ / 18 July, 2024
مجله ویستا

مخاطبان نی‌نی‌بان چه مطالبی را می‌پسندند؟ (6)


نی نی بان: در هفته ای که به اتمام رسید، سرویس های مختلف سایت نی نی بان مورد بازدید مخاطبان این سایت قرار گرفت.

مجموعه‌ نی نی بان تلاش می‌كند تا با اطلاع رسانی و انعكاس نظرات کارشناسان این حوزه، ابهامات موجود در دوران بارداری و نگرانی های مربوط به زایمان را برطرف و موجبات آگاهی بخشی و آرامش خاطر مادران را فراهم سازد. گزارش پیش‌رو، پربازدیدترین مطالب بخش‌های مختلف سایت niniban.com  در هفته گذشته را به شما معرفی می‌كند:
 

1- رابطه زناشویی در بارداری، چگونه باشد؟

این مطلب در طی هفته گذشته ۵۱۳ بازدید داشته است. این سؤال که آيا رابطه جنسي در دوران بارداري مجاز است و بعد از زايمان، از چه زماني داشتن رابطه جنسي بي‌خطر است؟ همواره یکی از مهمترین دغدغه های زنان باردار بوده است. اما اين مطلب، بسیاری از ابهامات موجود در این زمینه را برطرف کرده و به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی می کند. 


2- لباسهایی مناسب ​دوران بارداری​، پیشنهادهای اقتصادی!​

این خبر با ۴۹۷ کلیک، دومین مطلب پربازدید سایت در هفته گذشته است. یکی از دغدغه‌هایی که معمولا مادران جوان در دوران بارداری با آن دست به گریبانند، انتخاب لباس مناسب است. خانم‌های جوانی که قبل از بارداری دارای اندامی متناسب بوده‌اند و به پوشیدن لباس‌های متناسب و زیبا عادت داشته‌اند، معمولا با به هم ریختن تناسب اندام‌شان در دوران بارداری به سختی کنار می‌آیند. 
در این مطلب به چند جایگزین مناسب برای لباس های دوران بارداری اشاره شده تا هم پول کافی پس انداز کنید و هم لباس های مناسبی در زمان بارداری برتن کنید.

 
3- کار با کامپيوتر، راحت‌تر از بستن بند کفش

این مطلب در طول هفته گذشته ۴۳۲ بازدید داشته است. تیتر این مطلب ممکن است در وهله اول عجیب و غیرممکن به نظر رسد و شما را ترغیب کند تا با یک کلیک به کنجکاوی ذهنی خود پاسخ دهید. شاید با خودتان بگویید مگر می شود که برای بچه ها کار با کامپیوتر راحت تر از بستن بند کفش باشد؟! اما نتایج یک نظرسنجی نشان داده است که بچه ها کار با کامپیوتر را زودتر و راحت تر از بستن بند کفش یاد می گیرند و این سرنوشت کودکانی است که از اولین ماههای زندگی کار با رایانه و دستگاه‌های فناورانه را قبل از آموختن مهارتهای مفید برای زندگی روزانه خود یاد می گیرند.


4- ​اعتماد به نفس کودک را با این 49 جمله بالا ببرید

این مطلب در هفته ای که گذشت، ۳۹۸ بار دیده شد. اعتماد به نفس بالا ضامن موفقیت و پیروزی فرزندتان در تمام مراحل زندگی اش خواهد بود. اگر می خواهید کاری کنید تا فرزندتان احساس مهم بودن بکند، کافی است این مطلب را بخوانید. انجام این کارها و گفتن این جملات کمک بزرگی برای تحقق این هدف به شما می کنند.