سه شنبه, ۲۶ تیر, ۱۴۰۳ / 16 July, 2024
مجله ویستا

شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷


شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۷

● متولدین فروردین (بره):
این روزها سرگردان و حیران هستی مسائلی هست که تو را به شدت مشغول داشته و از هدف اصلی دور میدارد باید با کنار نهادن این جزئیات به هدف اصلی خود اندیشید.
● متولدین …

متولدین فروردین (بره):

این روزها سرگردان و حیران هستی مسائلی هست که تو را به شدت مشغول داشته و از هدف اصلی دور میدارد باید با کنار نهادن این جزئیات به هدف اصلی خود اندیشید.

متولدین اردیبهشت (گاو):

سعی میکنی بین وظایف و مسئولیتهای خود نوعی تفاهم و تعادل ایجاد کنی این قطعا بهترین راه حل خواهد بود بین زندگی اجتماعی و خصوصی باید تعادل ایجاد کرد.

متولدین خرداد (دوقلوها):

در پی نوآوری و خلاقیت باش تا از شر این روزمرگی و تکرار نجات پیدا کنی هراز چندگاهی با تدبیری تازه یا ابتکاری نو باید این فضای خسته کننده را تغییر داد.

متولدین تیر (خرچنگ):

بهتر است رضایت همسر خود را بدست آوری زیرا او جز سعادت و خوشبختی تو چیز دیگری نمی‌خواهد بسیاری از مشکلات و اختلافات را میتوان با گفتگوی صمیمانه برطرف کرد.

متولدین مرداد (شیر):

این کنجکاوی پیوسته توست که باعث میشود به هر جایی سر بکشی تا از هر چیزی با خبر شود اگراین کنجکاوی مهار نشود و از آن در راههای خوب استفاده نشود این دردسر ساز خواهد بود.

متولدین شهریور (سنبله):

این روزها باید در شرایط خوب و متعادلی باشی به نظر می‌رسد بعضی از طوفان‌های عاطفی فروکش کرده و اینک زمان تامل و اندیشیدن فرا رسیده.

متولدین مهر (ترازو):

باید سطح در آمد خود را ارتقاء دهی به نحوی که پاسخگوی تو و خانواده‌ات باشد برای اینکار باشد حتما برنامه‌ریزی دراز مدتی داشت زیرا یک شبه همه چیز حل نخواهد شد.

متولدین آبان (عقرب):

این خردمندی و اقدام جالب توست که خانواده را نسبت به تو امیدوار می‌سازد اگر در این راه از خود سستی و تنبلی نشان دهی عواقب سختی را در پی خواهد داشت.

متولدین آذر (کمان):

حق گرفتنی است نه دادنی پس تو هم باید حق خود را مطالبه کنی ممکن است در این راه متحمل خسارتی شوی ولی در نهایت پیروزی از آن تو خواهد بود.

متولدین دی (بز):

همچنان در انتظار فرصت کاری تازه‌ای هستی که بتواند بخش عمده‌ای از نیازهای تو را برآورده سازد این فرصت بوجود خواهد آمد مشروط بر اینکه تو نیز از هیچ کوششی دریغ نکنی.

متولدین بهمن (ظرف آب):

باید این مسایل در کنترل تو درآید این هرج و مرج را باید پایان داد با دور اندیشی و اقدام به موقع باید به نحوی رفتار کرد که هدایت و کنترل برنامه‌ها از دست نرود.

متولدین اسفند (ماهی):

بزودی موفقیتی را کسب میکنی که مورد توجه و تحسین دیگران است برای این موفقیت پس از خداوند باید از کسانی قدردانی بکنی که تو را در این راه یاری کردند.