جمعه, ۲۹ تیر, ۱۴۰۳ / 19 July, 2024
مجله ویستا

Microsoft Encarta ۲۰۰۸ for Mobile Phones


Microsoft Encarta ۲۰۰۸ for Mobile Phones

چند سالی هست که مایکروسافت با تولید دایره المعارف خود یعنی Encarta به محبوبیت خود در میان دانش آموزان و دانشجویان افزوده است. این دایره المعارف سالهاست که که در صدر بهترین دایره …

چند سالی هست که مایکروسافت با تولید دایره المعارف خود یعنی Encarta به محبوبیت خود در میان دانش آموزان و دانشجویان افزوده است. این دایره المعارف سالهاست که که در صدر بهترین دایره المعارف ها جای گرفته است.Encarta با دارا بودن تمامی اطلاعات در مورد موضوعات مختلف به عنوان اولین انتخاب دانش آموزان و دانشجویان تبدیل گردیده است و حالا این ابزار بسیار قدرتمند می تواند در گوشی های موبایل کاربران قرار گیرد و همیشه در دسترس آن ها باشد.

فرمت این دایره المعارف JAVA است که تقریباً در تمامی گوشی ها قابل نصب و پشتیبانی است. آن چه که کاربران با نصب این دایره المعارف در مویایل های خود خواهند داشت عبارت اند از: پرچم تمامی کشورها، تمامی نقشه ها، دیباچه، مطالب زیادی در مورد جغرافیا، مردم و بشر، پایتخت ها، حکومت ها و انواع آن ها، علم اقتصاد، علم ارتباطات، حمل و نقل، درباره ارتش ها و قدرت جنگی و ... برای نصب و اجرای این نرم افزار احتیاج به حداقل ۶ مگابایت فضای خالی بر روی حافظه گوشی خود دارید.