یکشنبه, ۳ تیر, ۱۴۰۳ / 23 June, 2024
مجله ویستا

دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب


برترین‌ها: هر چقدر دلتان می خواهد در طراحی اتاق نوزاد سنتی یا عجیب و غریب باشید. موارد زیر را نیز به عنوان الهام در ذهن داشته باشید.

 
هیجان بچه دار شدن برای والدین بسیار خوشایند است. سبک اتاق نوزاد می تواند با بقیه خانه فرق داشته باشد. نترسید و چیزهای جدید، ساده یا پیچیده، جسورانه و رنگی را امتحان کنید. سبک های مختلف زیر را نیز برای اتاق نوزاد در نظر داشته باشید.


کلاسیک
رنگ های ساده و آرامش بخش این اتاق نوزاد هرگز از مد نمی افتند. رنگ آمیزی هندسی دیوار هوشمندانه است و رنگ هماهنگ پرده ها فضای اتاق را بازتر می کند. لوستر کوچک و جمع و جور هم با سبک اتاق همخوانی دارد. 
 


دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب

 

 


رنگی
هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید اتاق های نوزاد و بچه باید یک رنگ باشند. اتاق نوزاد مانند اتاق نوجوان جایی است که می توانید هر رنگی دلتان خواست پیاده کنید. پالت فسفری آبی و سبز را در اتاق فرزندتان پیاده کنید تا به آن حالت شادی بدهید.
 

 


دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب

 


خانمانه
پالت رنگی صورتی کثیف حالتی شیک و دخترانه در اتاق ایجاد می کند. مبل راحتی پر نقش و نگار، دیوارهای صورتی کثیف و سقف صورتی کمرنگ با دراور و تخت همخوانی خوبی دارند.
 

 


دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب


عجیب و غریب
طرح درشت دیوار به اتاق نوزاد حالت شاد و بازیگوشی می دهد. وسایل و آیتم های سیاه و سفید هم هوشمندانه استفاده شده اند. رنگ برجسته این اتاق رنگ سبز فسفری است که در پرده، مبل و تخت بکار رفته است. لوستر عجیب و غریب هم به زیبایی جلب توجه می کند. 
 

 


دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب

 


موضوع دار
فضاهای موضوع دار برای هر سنی مناسب نیستند. زیرا جذابیت و سبک آنها به سرعت تغییر می کند. ولی اتاق نوزادی که موضوع شادی مانند مزرعه روستایی داشته باشد، شگفتی می آفریند. دیوارنقش خوش منظره، وسایل کهنه و قدیمی سبک روستایی و وسایل روستایی در این اتاق کاملاً به چشم می خورند. 
 


دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب

 

 


رو به رشد
اتاق فرزندتان را طوری طراحی کنید که با فرزندتان رشد کند. این اتاق سفید و آبی شیک دارای بافت ها و طرح های متفاوتی است که در کل نمای منسجمی دارند. پرده خوشرنگ با روکش مبل و قالی همخوانی دارد. اگر تخت را از این اتاق بردارید، به راحتی می توانید آن را تبدیل به اتاق مهمان کنید.
 

 


دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب


سنتی
سبک سنتی این اتاق هم برای نوزاد و هم برای کودک و نوجوان مناسب است. دراورها و کمد دیواری، دیوارهای خاکستری روشن و قالی کلاسیک تقریباً با هر سبک و جنس و پالت رنگی هماهنگ هستند.