چهارشنبه, ۳۰ خرداد, ۱۴۰۳ / 19 June, 2024
مجله ویستا

جمعه هشتم شهریور ۱۳۸۷


جمعه هشتم شهریور ۱۳۸۷

● متولد فروردین (بره):
امروز باید ماجراجو و متکبر باشید . سعی کنید از بخش کسل و بی حوصله خصوصیات تان استفاده نکنید تا شما را عقب نگه ندارد. سعی کنید و جرات به خرج دهید وکارهایی را …

متولد فروردین (بره):

امروز باید ماجراجو و متکبر باشید . سعی کنید از بخش کسل و بی حوصله خصوصیات تان استفاده نکنید تا شما را عقب نگه ندارد. سعی کنید و جرات به خرج دهید وکارهایی را که قبلاً انجام نداده اید .انجام دهید و در رقابت ها شرکت کنید . جنس مخالف بسیار جذب شما می شوند.

متولدین اردیبهشت (گاو):

شانس خوبی به دست آوردید، بنابراین مراقب باشید آن را از دست ندهید.

متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز بدانید که دیگران کارهای سخت و خودفدایی های شما را تحسین می کنند. دوست دارید بدانید که تلاش هایتان بی نتیجه نبوده است. در هر صورت شما مشکلات زندگی یک نفر را کمتر کرده اید. هیچ شکی نیست که شرکت شما باعث ایجاد تفاوت هایی شده است اما خیل دیرتر از آنچه فکر می کنید نتیجه می دهد به خودتان اعتماد داشته باشید و صبر کنید.

متولدین تیر (خرچنگ):

تمایل به فعالیت فیزیکی یا ورزشی ندارید اما شاید بخواهید انرژی تان را به شکلی مصرف کنید.صحبت در مورد مسائل شخصی باعث خراب شدن جو می شود.

متولدین مرداد (شیر):

امروز بسیار ساده است که حواستان پرت شود و مطالب اشتباه را بگوئید. خصوصاً اگر کسی ناگهان مچ شما را بگیرد. بعد از چنین اتفاقی، خود را حسابی تنبیه خواهید کرد و ممکن است تصمیم بگیرید که عذرخواهی کنید. به عبارت دیگر، ممکن است شما مورد مرحمت کسی قرار بگیرید که نمی داند چه وقت باید صحبت کند و مطالبی را به شما بگوید که نمی خواهید آن را بشنوید!

متولدین شهریور (سنبله):

امروز نمی دانید از دیگران چه می خواهید.هر کاری کنند احساس می کنید اشتباه است و عصبانی می شوید.شاید این عصبانیت شما بخاطر دلایل شخصی است که از آنها ناراحت هستید.

متولدین مهر (ترازو):

در حال حاضر جنگی بین احساسات و افکار شما درگرفته و احساس میکنید که در میان این دو دارید از هم پاره می شوید . در نیتجه ، نمی دانید که باید خیلی سرد باشید یا اینکه بسیار احساساتی عمل کنید. شما بین دو بی نهایت این طرف و آن طرف می روید سعی کنید حد تعادلی برقرار ساخته و قلب و مغزتان را با هم یکی کنید.

متولدین آبان (عقرب):

امروز مراقب حرف زدن تان باشید.در غیر این صورت یک نفر را ناراحت می کنید.اگر می خواهید دعوا پیش نیاید سعی کنید خونسرد باشید.اگر توانستید این کار را بکنید آن شخص دیگر نیز آرام می شود.امشب خوب است با دوستانی که مدت هاست آن ها را ندیده اید،بیرون بروید.

متولدین آذر (کمان):

باید به شما هشدار بدهم که مسائل ممکن است زیادی بزرگ شوند و شما را عصبانی کنند. ممکن است احساس کنید که یک شریک در زندگی شما را نادیده می گیرد و با این که شما سهم بیشتری را در کارها بدوش می کشید. حتماً حرف خود را برنید ولی یادتان باشد که شاید امروز عینک بدبینی را به چشم گذاشته اید و همه چیز را منفی تر از آنچه هست میبینید.

متولدین دی (بز):

امروز روز خوبی را برای همسرتان فراهم کنید و تا آخر شب خیلی خوشحال و سرحال خواهید بود. یک مسئله ای در حال انجام است و بعضی از شما در انتظار مذاکره ای جدی در رابطه با مسئله ای خصوصی هستید. عشق جدیدی پیدا می کنید و مرحله بعدی زندگی تان برای هر دو طرف کاملاً روشن است.

متولدین بهمن (ظرف آب):

روز دشواری است زیرا از نظر احساسی با کسانی که در اطرافتان هستند فاصله دارید . انگار که خط ارتباطی بین شما از بین رفته است . اگر طوری رفتار کنید که انگار بین شما و دوستان تان فاصله ای هست . حتماً همین اتفاق می افتد . برای دوری از این موضوع طرز فکرتان را برایش بازگو کنید و از آنها بخواهید که در رابطه با شما صبور باشند .

متولدین اسفند (ماهی):

شما در یک وضعیت عصبی و احتمالاً در یک وضع غیر عادی فکری قرار دارید و می توانید کسی را که باعث این کار شده با خشونت پاسخ دهید. قبل از این که عصبانیت خود را بروز دهید نفس عمیق بکشید و تا ۱۰ بشمارید و سپس آن را بیرون دهید . شما این کار را کرده اید و هنگام خواب خوشحال خواهید بود.