یکشنبه, ۲۴ تیر, ۱۴۰۳ / 14 July, 2024
مجله ویستا

چرا گاهی آقایان از رابطه زناشویی سرد میشوند ؟


چرا گاهی آقایان از رابطه زناشویی سرد میشوند ؟

مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو کرد، وقتی که مردان از قدیم الایام ( نه حالا در عصر فمنیسم ! ) وظیفه داشتند تا کارهای سخت را انجام بدهند، …

مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو کرد، وقتی که مردان از قدیم الایام ( نه حالا در عصر فمنیسم ! ) وظیفه داشتند تا کارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یکسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمیشد، هیچ غذایی شکار نمیشد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض میشد ! لذا میبینیم که این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی است و برای حفظ بقا و تکامل بشریت باید در کنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت به معنای دیکتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست! بلکه قدرت به این معنا است که مرد باید در روباطش با جنس مخالف احساس کرامت و موثر بودن بکند، برای هضم این جملات باید به این مثل از یک استاد روانشناسی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره کنم که میگفتند: « مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینکه با وجود اینکه مرد باید فقط یک مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل کار در دست دیگری باشد اما باید کرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یکی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود.(ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید!)

همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میکنیم که همواره اگر بخواهیم بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان ) استفاده کنید، سرد کنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود که مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میکند، یا کار را برای همیشه تمام کند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینکه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میکند و شما را از آنچه که در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.

سرد کننده های جنسی مردان

خانمهای عزیز از این ۱۹عمل نحس بپرهیزید، زیرا عواقبش در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد !

۱) زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از معاشقه خوششان نمی آید.

۲) زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.

۳) زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.

۴) زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.

۵) زنهایی که در خلوت مثل پلیس رفتار میکنند.

۶) زنهایی که منفعل و بی عکس العمل میباشند.

۷) زن هایی که در خلوت زیاد حرف میزنند.

۸) زنهایی که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند

۹) زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند.

(مسلم است که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید)

۱۰) زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.

۱۱) زنهایی که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.

۱۲) زنهایی که به خیلی شکننده رفتار میکنند.

۱۳) زنهایی که بیش از حد جدی هستند.

۱۴) زنهایی که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.

۱۵) زنهای سطحی نگر( یا به اصطلاح ژورنالیستی)

۱۶) زنهایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.

۱۷) زنهایی که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.

۱۸) زن هایی که مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میکنند.

۱۹) زن هایی که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.