سه شنبه, ۲ مرداد, ۱۴۰۳ / 23 July, 2024
مجله ویستا

طالع بینی 1 دی سال ۹۵


طالع بینی 1 دی سال ۹۵

پس از پشت سر گذاشتن چند روز پر جنب و جوش امروز کمی در خود فرو رفته اید و فکرتان مشغول است و از خود می پرسید چه چیزی واقعا برایتان مهم است.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 1 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با وجود این که روابط خانوادگی شما در گذشته با مشکلات و پیچیدگی هایی همراه بوده اند، امسال ارتباط شما تغییرات زیادی خوهد داشت و نزدیکی بیشتری نسبت به یکدیگر احساس خواهید کرد. امسال همچنین سال خوبی برای پرداختن به خانه تان و ایجاد تغییرات در محل زندگیتان و ظاهر آن می تواند باشد. هر چه بیشتر در ابتدای این سال جدید از زندگیتان در جهت بهتر کردن زندگی خانوادگیتان تلاش کنید در فصل بهار و تابستان و با بیشتر شدن فشار کاریتان از لحاظ عاطفی وضعیت بهتری خواهید داشت. رویاپردازی در مورد آینده به شما این امکان را می دهد که برای رسیدن به آنچه که می خواهید برنامه ریزی کنید، پس از خیال پردازی در مورد آینده هراسی به دلتان راه ندهید، زیرا این اولین قدمی است که باید در راه رسیدن به خواسته هایتان بردارید. این کار آغازی کوچک برای تغییری بزرگ خواهد بود. ولی باید صبور باشید تا به نتیجه هایی که می خواهید برسید تا تابستان آینده رویاهایتان کم کم به حقیقت خواهند پیوست.

متولد فروردین (بره):

امروز فاصله بین شخصی که در واقعیت هستید و آن شخصی که دلتان می خواهد باشید برای شما کاملا مشخص است. با وجود این که اشتیاق زیادی به رسیدن به این هدف خود احساس می کنید کارهایی هستند که در درون خود باید در ابتدا انجام دهید. پیش از آن که به سوی جلو حرکت کنید، به اعماق وجود خود شیرجه بزنید و زخم های درونتان را درمان کنید. فقط این نکته را یادتان باشد که هر کاری که اکنون انجام دهید اثراتی طولانی مدت روی شما و آینده تان خواهد داشت. مسائل جدی و مهمی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را فراموش نکنید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید به نفع خودتان خواهد بود.

متولدین اردیبهشت (گاو):

از لحاظ احساسی آمادگی لازم برای تصمیم گیری را ندارید و این در حالی است که فکر می کنید وقت تصمیم گیری فرا رسیده است. گزینه های زیادی پیش رو دارید که شما را به خود فرا می خوانند و همه آنها را می خواهید و نمی توانید بین آنها یکی را انتخاب کنید. خبر خوب این است که تا بعدازظهر ذهنتان به ثبات خواهد رسید و برای تصمیم گیری آزاد خواهد شد، تا آنموقع کمی صبر کنید. به جای این که سعی کنید غیر ممکن را برای خودتان ممکن کنید، بهتر است منطقی باشید. سیر کردن در عالم خیال و رویا هیچ کمکی به شما نخواهد کرد تا به اهدافتان برسید. با یک استراتژی دراز مدت و منطقی خواهید توانست به خیلی از خواسته هایتان برسید.

متولدین خرداد (دوقلوها):

با وجود تمام کارهایی که برای انجام دادن دارید صدایی از درونتان شما را به پرداختن به مسائلی دعوت می کند که برای رشد فردیتان به توجه شما نیاز دارند. مورد تحلیل قرار دادن خودتان و کارهایتان به شجاعت زیادی نیاز دارد، اما پاداشی که دیافت خواهید کرد ارزش راهی که می خواهید در پیش بگیرید را خواهد داشت. امروز شاید فرصتی پیش بیاید تا با شریک زندگیتان در مورد نیازهای برآورده نشده تان حرف بزنید، ولی مواظب باشید که با بیان کردن تمامی نیازهایتان به یک باره شاید باعث شوید که به احساسات طرف مقابلتان ضربه وارد شود. این کار را به مرور زمان و قدم به قدم هم می توانید انجام دهید.

متولدین تیر (خرچنگ):

فراتر از این هیاهو و شلوغی دیوانه وار دنیای اطرافتان، صدای آرامی هست که شما را به سوی خود فرا می خواند. اگر به این صدا گوش کنید قادر خواهید بود آن چه در اطرافتان می گذرد را از زاویه جدیدی ببینید. به این صدا توجه کنید و منتظر بمانید تا اثر انرژی فوق العاده ای که در شما ایجاد خواهد کرد را در اطرافیان خود و واکنش هایی که نسبت به شما دارند ببینید. در حال حاضر بهترین کار این است که از تغییرات ناگهانی و تصمیمات عجولانه اجتناب کنید و بپذیرید که بصیرت و بینش درونی شما را به همان جایی که لازم دارید خواهد رساند. اگر به طور غیر منتظره ای هدیه ی به دستتان رسید کمی به فرستنده آن فکر کنید، شاید چیزی فراتر از یک دوستی ساده در میان باشد.

متولدین مرداد (شیر):

امروز دقیقا همان چیزهایی که همیشه از آن ها فراری بوده اید شما را به طور وصف ناپذیری هیجان زده خواهند کرد. اگر کمی با خودتان فکر کنید شاید ببینید که این وضعیت تنها ناشی از نیازی است که به داشتن تنوع احساس می کنید و ریشه در خستگی شما از تکرار و روزمرگی دارد. به جای انجام کارهای غیر منطقی و دیوانه وار سعی کنید با انجام کارهایی مثل یادگیری یک زبان جدید و یا ثبت نام در یک کلاس هنری یا شروع فعالیت های ورزشی که مدت هاست آرزویشان را دارید اما هر بار به بهانه ای آنها را به تعویق می اندازید خودتان را از این رکود نجات دهید. اگر به دنبال یافتن پاسخ برای پرسشی ک مدت هاست ذهنتان را مشغول کرده هستید، باید خودتان را برای شنیدن هر جوابی آماده کنید.

متولدین شهریور (سنبله):

این روزها شما حتی وقت نفس سر خاراندن هم ندارید، اما باید هر طور شده در طول روز وقتی را برای استراحت و آرامش و پرداختن به مسائل مهم زندگی در نظر بگیرید. در حال حاضر قدرت خلاقیت شما افزایش قابل توجهی یافته است و اگر خودتان بخواهید می توانید آن را به گونه میدی در جنبه های مختلف زندگیتان به کار ببندید. با این که دلتان می خواهد تغییراتی جدی در خودتان و رفتارهایتان ایجاد کنید، لازم نیست همین امروز همه چیز را به یک باره زیر و زبر کنید. بهترین کار ممکن این است که اولویت هایتان را مشخص کرده و قدم به قدم به سوی تبدیل شدن به شخصی که می خواهید باشید پیش بروید؛ راه صدساله را نمی توان یک شبه پیمود!

متولدین مهر (ترازو):

امروز شما باید برای باری دیگر استحکام و ثبات زمینی که روی آن ایستاده اید را مورد بررسی قرار دهید. متاسفانه ممکن است با دیدن این که وضعیت موجود شما ثباتی را که انتظار داشته اید ندارد با ترس و وحشت مواجه شوید و نبودن حمایت عاطفی سرگشتگی و نگرانی شما را حتی بیشتر نیز خواهد کرد. به جای این که با پیش بینی کردن بدترین وضعیت های ممکن خودتان را وحشت زده کنید، همه جوانب را به دقت در نظر گرفته و سپس بهترین نتیجه ممکن را در ذهن خود ترسیم کنید؛ تغییر دادن نگرشتان آینده شما را نیز تغییر خواهد داد. برای به دست آوردن آرامش و غلبه به ترس ها و نگرانی هایتان به آغوش عزیزانتان پناه ببرید.

متولدین آبان (عقرب):

حالا که بلندترین شب سال را پشت سر گذاشته اید وقت آن رسیده که به دنیای درونتان رجوع کرده و ببینید که در دریای ذهنتان چه می گذرد و با نگاهی انتقادی افکار و ایده هایتان و روش پردازش آنها را مورد بررسی قرار دهید. آنچه از این سفر درونی یاد خواهید گرفت شما را شگفت زده خواهد کرد، اما در قضاوت نسبت به خودتان ملایمت داشته باشید. در این دنیا هیچ چیزی به اندازه آزادیتان برای شما اهمیت ندارد و وابسته بودن به دیگران چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ حرفه ای برای شما بسیار دشوار است. اما بد نیست نگاهی به این اخلاق خود بیندازید و ببینید این همه تقلا برای آزادی بیشتر نشان دهنده میل شما به فرار از خودتان و دیگران نیست؟!

متولدین آذر (کمان):

پس از پشت سر گذاشتن چند روز پر جنب و جوش امروز کمی در خود فرو رفته اید و فکرتان مشغول است و از خود می پرسید چه چیزی واقعا برایتان مهم است. اما در واقع بیش از آن که به دنبال جواب این سوال باشید کنجکاو هستید که بدانید چطور برای خودتان بین مسائل مادی و معنوی فرق گذاشته و ارزش هایشان را برای خود تعریف می کنید. خوشبختانه در گوشه و کنار ذهنتان به موضوعات و واقعیت های مهمی پی خواهید برد که می توانند در انتخاب ها و تصمیم گیری های آینده تان تأثیر زیادی داشته باشند. امروز ممکن است بین دونفر که نظرات مخالفی دارند گرفتار شوید، به جای تندتر کردن این آتش سعی کنید بین آنها تفاهم و توافق ایجاد کنید.

متولدین دی (بز):

با فرا رسیدن ماه تولدتان دوره ای از فعالیت های درونی برای شما دی ماهی ها شروع شده است و احساس می کنید تحولاتی جدی و عمیق دارند در وجود شما شکل می گیرند. شاید مجبور باشید برای این که بیشتر به دنیای درون خود بپردازید و موج این تحولت را دنبال کنید مجبور شوید تغیراتی در برنامه های قبلی خود ایجاد کنید. پیش از این که بخواهید جهت تازه ای را برای زندگی خود انتخاب کنید همه جوانب را به خوبی در نظر گرفته و به همه چیز فکر کنید. شاید ترجیح بدهید در این دوره کمی تنها بمانید و از دیگران فاصله بگیرید، اما باید احتیاط کنید تا مبادا کسی که باتمام وجود دوستتان دارد و نگران حالتان است را از خود برنجانید.

متولدین بهمن (ظرف آب):

با وجود این که فصل سرما از راه رسیده است، گرمای درونتان آنقدر هست که برای آب شدن یخ هایی که از ترس وجودتان را در بر گرفته اند کافی باشد. در خلوت خودتان به توده انبوه اندیشه های گوناگونی که ذهنتان را پر کرده اند فکر کنید. سعی کنید آنهایی را که به گذشته های دور مربوط می شوند و دیگر برایتان ارزشی ندارند را با آرامش و برای همیشه از ذهن خود خارج کنید و کمی فضای ذهنتان را خلوت تر کرده و فشاری که روی خود احساس می کنید را کاهش دهید. با کنار گذاشتن آن چه دیگر به کارتان نمی آید احساس آزادی خواهید کرد و می تواند وقت و انرژی خود را صرف آینده و اهداف خود کنید و به نتیجه مورد نظرتان برسید.

متولدین اسفند (ماهی):

تغییراتی که در سطح انرژی و افکارتان به وجود آمده اند شما را تشویق می کنند تا خودتان را از درون و بیرون به صورت جدی مورد ارزیابی قرار دهید. شما برنامه ها و اهداف بسیاری برای چند هفته آینده دارید که برای رسیدن به آنها درک مناسبی از این که چه کسی هستید و دارید به کدام سو می روید داشته باشید. پس قبل از این که سفرتان برای رسیدن به اهدافتان را آغاز کنید این گره پیچیده را از هم باز کرده و جواب این سوال ها را بیابید تا دید درستی از مسیر پیش رویتان داشته باشید. اگر نیمه دیگرتان می خواهد شما را در حل کردن این معما یاری کند، به جای این که او را پس بزنید و از خودتان ناراحت کنید، از کمک هایش بهره بگیرید.