دوشنبه, ۲۵ تیر, ۱۴۰۳ / 15 July, 2024
مجله ویستا

چگونه از یک VCD فایلهای MP۳ را استخراج کنیم ؟


چگونه از یک VCD فایلهای MP۳ را استخراج کنیم ؟

●سیستم مورد نیاز
فایلهای DAT موجود در VCD ها نوعی فرمت ویدیویی MPEG می باشند.برای استخراج یک فایل صوتی با فرمت MP۳ از این فایلهای DAT می توانید از نرم افزارهایی مانند River Past Audio Converter استفاده نمایید.همچنین …

سیستم مورد نیاز

فایلهای DAT موجود در VCD ها نوعی فرمت ویدیویی MPEG می باشند.برای استخراج یک فایل صوتی با فرمت MP۳ از این فایلهای DAT می توانید از نرم افزارهایی مانند River Past Audio Converter استفاده نمایید.همچنین بر روی ویندوز شما نرم افزار DirectX ۸.۰ یا نسخه های جدیدتر باید از قبل نصب شده باشد.

روش استفاده از نرم افزار River Past Audio Converter

پس از آنکه برنامه River Past Audio Converter را بر روی سیستم خود نصب کردید ، آنرا اجرا کنید تا محیط برنامه مانند زیر برای شما نمایش داده شود.

اکنون با کلیک نمودن بر روی دکمه Add فایلهای DAT که می خواهید از آنها فایل MP۳ استخراج کنید را انتخاب کنید . یک پنجره دیالوگ به مانند شکل زیر برای شما باز خواهد شد.

پس از انتخاب فایل مورد نظر دکمه "Open" را کلیک کنید.

با استفاده از نوار ابزار برنامه ، گزینه "Audio Format" را انتخاب کنید.در اینجا ما گزینه MP۳ را انتخاب می کنیم و تنظیمات کیفیت آن بستگی به سلیقه شما خواهد داشت ، اما مناسبترین کیفیت KHz ۴۴.۱ است.

اکنون باید مکانی که مایل به ذخیره فایل MP۳ در آنجا هستید را انتخاب کنید. در منوی "Output Directory" دکمه "Browse" را کلیک کنید و یک مسیر انتخاب کنید. در پایان دکمه "Convert" را کلیک کنید تا فایل MP۳ از فایل DAT استخراج شود.

نوشته شده توسط علی پارسا