سه شنبه, ۶ آبان, ۱۳۹۹ / 27 October, 2020
پوشش
پوشش ۷۰ تا ۹۵ درصدی هزینه انسولین بیمه شدگان
۱ ساعت قبل / سازمان بیمه سلامت / انسولین / بیمه سلامت
پوشش ۷۰ تا ۹۵ درصدی هزینه انسولین بیمه شدگان
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت، گفت: در سال گذشته بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان بابت انسولین مصرفی بیمه ‌شدگان هزینه شد.
هزینه ۲۷۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت برای انسولین در سال ۹۸
۱ ساعت قبل / سازمان بیمه سلامت / انسولین / دیابت
هزینه ۲۷۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت برای انسولین در سال ۹۸
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان هزینه انسولین مصرفی بیمه‌شدگان شده است، گفت: حمایت قابل توجهی از بیماران دیابتی و پوشش بیمه‌ای انواع انسولین دربازار دارویی کشور داشته ایم.
افزایش ۳۰ درصدی خدمات لایه‌نشانی محصولات خانگی با تجهیزات ساخت داخل
۱ ساعت قبل / نانوپوشش / ایران ساخت / فناوری نانو
افزایش ۳۰ درصدی خدمات لایه‌نشانی محصولات خانگی با تجهیزات ساخت داخل
یکی از شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی با خرید سومین دستگاه لایه‌نشانی، ظرفیت خدمات خود را ۳۰ درصد افزایش داده است.
مصائب زندگی مستقل کودکانِ تحت پوشش بهزیستی/ مشکل «مسکن» بسیار جدی‌ست
۱ ساعت قبل / جوانان ترخیص شده از بهزیستی
مصائب زندگی مستقل کودکانِ تحت پوشش بهزیستی/ مشکل «مسکن» بسیار جدی‌ست
ایلنا: در شرایط فعلی رهن کامل برای اجاره مسکن در محله‌های پایین شهر تهران دستِ کم به ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان می‌رسد. همچنین قیمت مسکن نسبت به سال گذشته افزایش ۱۰۰…
۷ ساعت قبل
اقناع وارونه
در وهله دوم باید از پلیس بزرگوار و قوه قضاییه عزیز پرسید که اولا هر کس این جرایم را مرتکب شد باید در خیابان و با شکنجه کشته شود؟ و دوم اینکه چطور یک مجرم با این سابقه در یک سال سه بار دستگیر و مجرم شناخته شده و دوباره بدون حمایت و پوششی به جامعه بازگشته و همان کارها را ادامه داده است؟ در یک سال 3 بار دستگیری و سه بار مجرم شناخته شدن و هر بار آزاد شدن برای جرم بعدی؟ لذا با فرض صحت انجام این جرایم از سوی این متهم، نوک پیکان بیش از هر کسی به این نهادهای مسوول برمی‌گردد نه این فرد و جامعه. بنابراین اکنون این مسوولان باید علاوه بر قتل که خود تاکید کرده‌اند با تمام توان پیگیر مجازات خاطی خواهند بود، به این مساله هم پاسخ بدهند که اگر این اطلاعات درست است، چرا سیستم انتطامی و قضایی فعلی چنین …
۱۰ ساعت قبل
 پرداخت خسارت هفتاد میلیارد ریالی توسط بیمه ملت
درپی حادثه خروج از خط قطار زاهدان - تهران در مهرماه سال گذشته، تعداد 11 واگن قطار مسافری در ورودی ایستگاه شورو زاهدان دچار سانحه شده و از خط خارج شدند. تعداد 9 دستگاه از واگن‌های این قطار تحت پوشش بیمه‌های مهندسی تمام‌خطر بیمه ملت بودند که از این تعداد 8 دستگاه دچار خسارت شدند.پس از اعلام خسارت توسط شرکت برناریل‌گستر تهران و تکمیل مدارک و بررسی جنبه‌های مختلف پرونده، طی دو نوبت جلسات شورای فنی و مذاکرات با ارزیابان خسارت ریلی و امنیتی و با توجه به لزوم مکاتبات متعدد با نهادها و سازمان‌های مختلف و انجام کلیه تشریفات مربوطه نهایتا موارد مربوط به پرداخت خسارت 8 واگن آسیب‌دیده، تایید و با توجه به رضایت کامل بیمه‌گزار، با حضور محمدطه سعیدی مدیرعامل شرکت برناریل در بیمه ملت، خسارت تقریبی بالغ بر هفتاد …
۱۰ ساعت قبل
آبرسانی پایدار به 9 روستا در بخش کوهپایه اصفهان
اصفهان-آرزوخدایی در نیمه نخست سال جاری همزمان با یکپارچه سازی شرکتهای آبفا شهری و روستایی در استان اصفهان، 9 روستا در منطقه کوهپایه تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرارگرفتند و از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند.مدیر آبفا کوهپایه افزود: کوهپایه در شرق اصفهان و در منطقه کویری قرار دارد و منابع آبی دراین منطقه بسیار محدوداست، بطوریکه آب شرب بیش از 84 درصد جمعیت از طریق طرح آبرسانی اصفهان بزرگ تامین می شودو تنها 16 درصد نیاز آبی با بهره گیری از منابع داخلی رفع می گردد.عباس رحیمی با بیان اینکه منطقه کوهپایه دارای 68 روستا و سکونتگاه می باشد عنوان کرد: هم اکنون 38 روستا تحت پوشش شرکت آبفا کوهپایه قرار داردکه 29 روستای آن بالای 20 خانوار می باشد.وی طول شبکه توزیع آب روستایی را 205 کیلومتر برآورد …
۱۰ ساعت قبل
گران‌ترین نسخه فورد برانکو ۲۰۲۱ چقدر آب می‌خورد؟!
برای بسیاری از افراد رویاپردازی تقریباً به اندازه مالک چیزی بودن هیجان‌انگیز است و طرفداران فورد برانکو ۲۰۲۱ نیز فانتزی‌های جذابی برای خود دارند که با استفاده از پیکربندی آنلاین این خودروساز می‌توان آن‌ها را به‌ صورت مجازی مشاهده کرد. هم‌اکنون می‌توان با مراجعه به وب‌سایت فورد شاسی‌بلند دلخواه خود را ساخت و از قیمت آن آگاه شد.پیکربندی این خودرو شامل هفت تریم پایه، بیگ بِند، بلک دایموند، اوتر بنکس، بدلندز، وایلدتراک و فرست ادیشن است. در بالاترین جایگاه نسخه سفارشی و سولد اوت شده برانکو فرست ادیشن چهار درب قرار می‌گیرد که قیمت پایه آن ۶۱۶۰۵ دلار بوده و با افزودن ۱۴۹۵ دلار هزینه تحویل و ۸۹۵ دلار رنگ بدنه و آپشن ها بهای کل به ۶۳۹۹۵ دلار می‌رسد. همان‌گونه که حدس می‌زنید آپشن های زیادی را نمی‌توان …
۱۰ ساعت قبل
افتتاح طرح بزرگ آب‌رسانی به تهران
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از افتتاح طرح عظیم آب‌رسانی به شهر تهران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، قاسم‌ تقی‌زاده‌خامسی در بازدید از تصفیه‌خانه ششم تهران با بیان این مطلب اظهار کرد: طرحی که این هفته با دستور ریاست‌جمهوری به بهره‌برداری خواهد رسید سامانه آبرسانی به مناطق 21،22، 9، 5، 10 و شهر پرند است و این تصفیه‌خانه با ظرفیت ۷۵۰۰ لیتر در ثانیه در غرب تهران افتتاح خواهد شد. خامسی با بیان اینکه این تصفیه‌خانه در واقع حدود یک‌پنجم شهر تهران را تحت پوشش خود قرار خواهد داد، عنوان کرد: این سامانه 250 میلیون متر مکعب آب را تامین خواهد کرد.
باشگاه ورزشی در پوشش کلیسا
۱۰ ساعت قبل
باشگاه ورزشی در پوشش کلیسا
کراکوف: مدیر یک باشگاه ورزشی در لهستان برای مامورانی که به ظن باز بودن این مکان در روز‌های شیوع کرونا آمده بودند طوری صحنه‌سازی‌ کرد که انگار کاربری این باشگاه به کلیسا تغییر پیدا کرده و بنابراین کار غیرقانونی در آنجا انجام نمی‌شود. به گزارش آدیتی‌سنترال، مارتا‌ جامروز که به قوانین محدود‌کننده اماکن عمومی در ایام کرونا آشنا بود، با هماهنگی اعضای باشگاه ورزشی خود آن را طوری جلوه داد که همگی در حال دعا کردن هستند.
مشکلات اینترنت ۲۵ روستا رفع می‌شود
۲۰ ساعت قبل
مشکلات اینترنت ۲۵ روستا رفع می‌شود
مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات با اعلام رفع شدن مشکل پوشش اینترنت دانش‌آموزان روستای بلوکات، از عزم وزارت ارتباطات برای حل مشکل ۲۵ روستای جدید خبر داد.
رفع محدودیت های ارائه خدمات اینترنت آسیاتک
۲۲ ساعت قبل / آسیاتک / خدمات اینترنت آسیاتک
رفع محدودیت های ارائه خدمات اینترنت آسیاتک
ایلنا: برای بسیاری از ما پیش آمده بود که هنگام خرید اینترنت خانگی با شرکت های مختلف ارایه دهنده اینترنت تماس بگیریم اما پس از بررسی شماره تلفن، به دلیل نبود پورت خالی یا عدم پوشش دهی مرکز مخابراتی، امکان خرید سرویس ADSL را نداشتیم. حتی گاهی اوقات برای دریافت اینترنت باید فقط از طریق اپراتور مخابرات اقدام میک‌ردیم. در برخی مناطق و مراکز مخابراتی انحصار ارائه خدمات اینترنت بر روی خطوط تلفن در اختیار شرکت مخابرات بود. تعداد پورت های در اختیار شرکت های خصوصی، یا محدود بودند یا پورت خالی وجود نداشت و یا به دلیل جنس فیبر خطوط تلفن امکان دریافت سرویس ADSL مهیا نبود.
معرفی سوله تاپ و خریدوفروش و رهن و اجاره املاک صنعتی
۲۲ ساعت قبل / اجاره سوله / خرید سوله
معرفی سوله تاپ و خریدوفروش و رهن و اجاره املاک صنعتی
ایلنا: سوله تاپ زیرمجموعه موسسه املاک و مستغلات صنعتی فتح است که مدرن ترین و اولین مرکز املاک و مستغلات صنعتی ایران است. این مجموعه دارای جامع ترین فایلینگ املاک صنعتی در تمام نقاط ایران است که شعب و نمایندگی هایی در مناطق صنعتی ایران ، و کلیه شهرک های صنعتی استان تهران و شهرهای اطراف آن را تحت پوشش خود قرار می دهد.
درمان رایگان کرونا برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی/ پرداخت ۹۰ درصد هزینه‌های بستری در مراکز غیرملکی
۲۲ ساعت قبل / سازمان تامین اجتماعی / کرونا / روح اله سهرابی / رو در رو / درمان رایگان کرونا
درمان رایگان کرونا برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی/ پرداخت ۹۰ درصد هزینه‌های بستری در مراکز غیرملکی
ایلنا: مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی، گفت: ارائه خدمات به بیماران کرونایی و غیرکرونایی تحت پوشش تأمین اجتماعی در مراکز درمانی ملکی رایگان است.
ساخت بالن ارتباطی ایرانی برای مواقع بحرانی
۲۲ ساعت قبل / وزارت ارتباطات‌ و فناوری اطلاعات / ارتباطات / مدیریت بحران / تکنولوژی (فناوری) / تکنولوژی (فناوری) ارتباطات
ساخت بالن ارتباطی ایرانی برای مواقع بحرانی
بالن ارتباطی در زمان بحران منطقه بحران‌زده را تحت پوشش قرار می‌دهد و امکان اتصال بیش از ۱۰۰۰ نفر را به‌صورت هم‌زمان و ۱۰ هزار نفر را به‌صورت غیرهمزمان با سرعت یک گیابیت‌برثانیه فراهم می‌کند.
برگزاری کنفرانس بین المللی DEA در دانشگاه آیندگان تنکابن
۲۲ ساعت قبل / استانی-علمی و آموزشی / مونت کارلو / دانشگاه آزاد اسلامی / حسین زاده لطفی / دانشگاه‌ها / دانشگاه علامه طباطبایی
برگزاری کنفرانس بین المللی DEA در دانشگاه آیندگان تنکابن
دوازدهمین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی «تحلیل پوششی داده‌ها» در موسسه آموزش عالی آیندگان تنکابن برگزار شد.
شهدای سلامت چگونه تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرند؟
۲۲ ساعت قبل / بهداشت و درمان / وزارت بهداشت / ویروس کرونا / بنیاد شهید و امور ایثارگران
شهدای سلامت چگونه تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرند؟
مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پرونده افرادی که منطبق با مصادیق ابلاغی آیین‌نامه هستند به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال می‌شود و این عزیزان به‌عنوان شهدای خدمت تحت پوشش بنیاد قرار می‌گیرند.
جزییات برگزاری موسیقی نواحی اعلام شد
۲۲ ساعت قبل / استان کرمان / پوشش / موسیقی / جشنواره موسیقی نواحی ایران / اجرای هنرمندان / رییس انجمن موسیقی کرمان
جزییات برگزاری موسیقی نواحی اعلام شد
ایلنا: رییس انجمن موسیقی استان کرمان درباره زمان و نحوه برگزاری، مکان اجراها و دیگر جزییات جشنواره موسیقی نواحی توضیحاتی ارائه داد.
سهم مالکان واحدهای مسکونی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مشخص شد
۲۲ ساعت قبل
سهم مالکان واحدهای مسکونی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی مشخص شد
نمایندگان مجلس با موضوع سهم مالکان واحدهای مسکونی تحت پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی از محل اعتبار ماده(۱۰) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و اعتبارات ماده ۱۶ و ۱۷ قانون مدیریت بحران کشور موافقت کردند.
افزایش چند برابری ورود به دالان مددجویی در بحبوحه تحریم و کرونا
۲۳ ساعت قبل
افزایش چند برابری ورود به دالان مددجویی در بحبوحه تحریم و کرونا
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اثرات ناشی از تحریم و کرونا بر میزان متقاضیان تحت‌پوشش این نهاد حمایتی گفت: متاسفانه اثرات ناشی از این شرایط ورودی‌های کمیته امداد را ده‌ها برابر افزایش داده است.
برترین فیلم‌های کارگردانان مشهور جهان + تصاویر
۲۳ ساعت قبل / فیلم های برتر / کارگردانان مشهور / سینمای جهان / پارسی خبر / سبک زندگی
برترین فیلم‌های کارگردانان مشهور جهان + تصاویر
 این یک رسم عادی و رایج در هنر سینما است که کارگردانان نامدار و برجسته در یک مقطع زمانی خاص از زندگی هنری‌شان به هیچ روی نمی‌توانند فیلم‌هایی بد و معمولی بسازند و همه‌چیز را به طلایی‌ترین شکل ممکن سپری می‌کنند و مثلاً در یک دوره ۱۰ ساله هرچه می‌سازند، مثل یک شمش طلا سودساز است و به طور پیاپی سه چهار فیلم با ارزش تولید می‌کنند که هم بشدت می‌فروشند و هم نظر منتقدان را جلب می‌کنند. این کارگردانان معمولاً در پی آن دوران طلایی نزول می‌کنند و فیلم‌های بعدی‌شان رنگ و بوی آن عصر طلایی را ندارد، ولی با ضربات کارساز وارده‌شان در همان دوران اوج به نقطه‌ای از حرفه خود می‌رسند که کمتر سینماگر دیگری به آن نائل می‌شود و معمولاً آرزوی آن را به گور می‌برد. با این اوصاف نباید تصور کرد که همگان می‌توانند مانند …
قزاق دوزی؛ هنری اصیل در قوم قراق گلستان
۲۴ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / گلستان / قزاق دوزی
قزاق دوزی؛ هنری اصیل در قوم قراق گلستان
دگرگونی‌های تاریخی و جغرافیایی در استان گلستان، باعث شد تا اقوام مختلفی در آن ساکن شده و تنوع هنر و صنایع‌دستی منطقه، نشان از تنوع قومیتی حاکم بر آن است. قوم قزاق یکی از اقوام ساکن در استان گلستان هستند که همچنان پوشش سنتی رنگارنگ و اصیل خود را حفظ کردند.
بهره‌مندی بیش از 97 درصد روستاییان آذربایجان شرقی از گاز طبیعی
۲۴ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / مصرف گاز طبیعی / آذربایجان شرقی / شرکت گاز / شبکه توزیع گاز / گازرسانی به روستاها
بهره‌مندی بیش از 97 درصد روستاییان آذربایجان شرقی از گاز طبیعی
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون 97/22 درصد خانوار روستایی و 100 درصد خانوار شهری استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند که شامل یک میلیون و 647 هزار مشترک تحت پوشش گاز طبیعی است.
۶۵۰۰ بافنده فرش در سیستان و بلوچستان فعال هستند
۲۴ ساعت قبل
۶۵۰۰ بافنده فرش در سیستان و بلوچستان فعال هستند
زاهدان - شهرکی، رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: هم اکنون ۶۵۰۰ بافنده فرش در این استان مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد یک هزار و ۱۱۰ قالی باف تحت پوشش بیمه هستند.
۶ هزار مددکار به دو و نیم میلیون مددجوی کمیته امداد خدمت می‌دهند
۲۶ ساعت قبل / مستمری مددجویان / کمیته امداد امام خمینی / مددکاری اجتماعی
۶ هزار مددکار به دو و نیم میلیون مددجوی کمیته امداد خدمت می‌دهند
 تهران - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بر اساس آخرین اطلاعات به روز شده، ۶ هزار مددکار و مشاور متعهد و متخصص، مشغول خدمت و مددرسانی به ۲ میلیون و ۵۷۳ خانوار تحت پوشش این نهاد هستند.
تصویری از رهبر انقلاب با پوشش متفاوت
۲۷ ساعت قبل / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / ۴۰ سالگی دفاع مقدس
تصویری از رهبر انقلاب با پوشش متفاوت
باشگاه خبرنگاران تصویری از رهبر معظم انقلاب در دوران دفاع مقدس را منتشر کرده است.
افت تورمی و غیرتورمی وام مسکن
۳۱ ساعت قبل / پوشش / درآمد / سرمایه / مسکن / وزارت راه و شهرسازی
افت تورمی و غیرتورمی وام مسکن
تامین مالی ساخت و خرید مسکن به عنوان بزرگ‌ترین و گرانبهاترین کالایی که هر خانوار می‌خرد، به واسطه جهش‌های قیمتی سال‌های اخیر، بیش از همیشه دشوار شده است.
۳۴ ساعت قبل
نگاه دقیق رسانه‌های منطقه و فرامنطقه به رزمایش پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99
محمد ناصر مرادی – مدیر اطلاع‫رسانی ارتشرزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99 که با حضور نیروهای پدافندی و تجهیزات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، واجد یک ویژگی و تفاوت مهم نسبت به سال‌های قبل بود؛ این رزمایش با فاصله سه روز از رفع تحریم‫ها و محدودیت‫های تسلیحاتی 13 ساله شورای امنیت علیه کشورمان انجام شد. هرچند نیروهای مسلح ایران اسلامی از سال 1358، بیش از چهل سال است در تحریم تسلیحاتی به سر می‌برند اما تحریم و محدودیت 13 ساله اخیر فراتر از گذشته و شامل همه کشورهای سازمان ملل و نه فقط غربی‌ها بود و به همین جهت می‌توانست فشار بیشتری را بر نیروهای مسلح ایران وارد کند. با این حال در این میدان بزرگ و حساس نیز متخصصان ایرانی در جهادهای خودکفایی نیروهای …
۳۴ ساعت قبل
جامعه دانشگاهی کشور تحت پوشش بیمه تجارت‌نو قرار گرفت
مدیر عامل شرکت بیمه تجارت‌نو، از نهایی شدن قرارداد ارائه انواع پوشش بیمه‌ای این شرکت با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبرداد.نیما نوراللهی با بیان اینکه درحال حاضر بیمه تجارت‌نو با ۱۲ دانشگاه مهم سراسر کشور عقد قرارداد بیمه ای دارد، تصریح کرد: افتخار این مجموعه ارائه خدمت به جامعه نخبگان و دانشگاهی سراسر کشور است. به گفته وی، یکی از راهبردهای مهم بیمه تجارت‌نو از ابتدای سال‌جاری تمرکز بیشتر بر ارائه خدمت بیمه‌ای به جامعه دانشگاهی کشور بوده که در این مسیر، عقد قرارداد با دانشگاه‌های کشور از سرعت مطلوبی برخوردار است. نوراللهی یادآور شد: بیمه تجارت‌نو، بزرگ‫ترین شبکه دانشگاهی کشور را تحت پوشش خود دارد که این امر حاکی از رضایت جامعه نخبگان از خدمات این شرکت است. وی اذعان کرد که تجارت‌نو، رکورد پوشش …
غافلگیری شبانه قهوه‌خانه‌ها در منطقه 21
۳۴ ساعت قبل
غافلگیری شبانه قهوه‌خانه‌ها در منطقه 21
گشت شبانه و برخورد با مراکز عرضه‌کننده «قلیان» در محدوده‌های تحت پوشش مرکز بهداشت غرب تهران ادامه دارد. مدیر مرکز بهداشت غرب تهران با اعلام این خبر، گفت: «با توجه به مصوبه ستاد «کرونا» مبنی بر نظارت بر فعالیت مراکز عرضه قلیان، گشت مشترک شبانه نیروهای بهداشت محیط مرکز بهداشت و اماکن پایگاه پنجم، برای برخورد با مراکز متخلف، آغاز و در بازدید از 16 واحد عرضه قلیان در منطقه 21، 3 واحد پلمب شدند.» «ماهرخ علایی» افزود: «در گشت شبانه، نیروها به ۱۶ واحد عرضه‌کننده قلیان مراجعه کردند که از این تعداد 7 واحد …
مرد آرام تحریریه همشهری
۳۴ ساعت قبل
مرد آرام تحریریه همشهری
مرتضی کاردر ـ روزنامه‌نگار در بررسی کمیک‌استریپ‌ها (قصه‌های تصویری) و کاریکاتورها که سال‌های اخیر در مطبوعات منتشر شده‌اند، سبک‌ها و شکل‌های گوناگونی را می‌توان بازشناسی کرد. مثلا هنرمندانی چون بزرگمهر حسین‌پور و الهام عطایی‌آذر با اغراق در شخصیت‌هایی که در جامعه نیز به‌لحاظ ظاهری متفاوت از بقیه‌اند مثل مردانی که همچنان به کلاه‌مخملی و شمایل جاهلان سال‌های گذشته وفادار مانده‌اند یا زنانی که با اغراق در آرایش و پوشش و عمل‌های زیبایی شکلی نامتعارف یافته‌اند و خلق کارتون‌‌های شلوغ به تفاوت و تمایز …
۳۴ ساعت قبل
صدای سهامدار - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه «دنیای‌اقتصاد» مشکل سهامداران خرد در بازار سرمایه را در این ستون پوشش می‌دهد. شما خوانندگان که در بازار سهام فعال هستید، می‌توانید در صورت مواجهه با هر مشکلی در این حوزه از طریق واتس اپ یا پیامک برای ستون «صدای سهامدار» به شماره ۰۹۱۰۰۸۹۷۲۴۴پیام بفرستید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. نظرات شما ضمن درج در این ستون پیگیری خواهد شد. ذکر این نکته ضروری است که از چاپ نظرات حاوی توهین معذوریم. درج پیام مخاطبان صرفا انعکاس نظرات است و به معنای موافقت با آن نیست.
۳۴ ساعت قبل
جذابیت بیت‌کوین به اندازه سهام اپل؟
پل تودور جونز (Paul Tudor Jones)، سرمایه‌گذار پرآوازه و چهره سرشناس حوزه مدیریت صندوق‌های پوششی سرانجام لب به تحسین بیت‌کوین گشوده است. اگرچه او هیچ‌گاه مروج و مبلغ بیت‌کوین نبوده، اما بر این باور است که ارزهای دیجیتال راه درازی را برای تحقق رویای خود پیش رو دارند و عنوان کرده است که خرید بیت‌کوین مانند خرید سهام اپل در زمان تا‌سیس این شرکت است.
۳۴ ساعت قبل
امدادرسانی به 19‌هزار و 800 نفر در سیستان‌وبلوچستان
مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر سیستان‌وبلوچستان از پوشش امدادی 210 مورد حادثه در نیمه نخست امسال در استان خبر داد. علیرضا میربهاء‌الدین گفت: «در 6 ماهه نخست امسال 210 مورد حادثه به جمعیت هلال ‌احمر استان گزارش شده است که 103 مورد آن جاده‌ای، 40 مورد سیل و آبگرفتگی، 16 مورد دریایی- ساحلی، 15 مورد کوهستان و بقیه موارد مربوط به زلزله، آتش‌سوزی، طوفان شن و... بوده است. » وی اظهار کرد: «در این حوادث 19‌هزار و 812 نفر آسیب‌دیده داشته‌ایم که در حوادث سیل و طوفان به ترتیب 10‌هزار و 697 و 8‌هزار و 581 نفر بیشترین افراد  آسیب‌دیده را درگیر خود کرده است.» میربهاءالدین افزود: «خدمات امدادی در حوادث از سوی 2‌هزار …
جزئیات سفر هیئت حماس به قاهره/ سازشکاران عرب برای جنایات اشغالگران پوشش ایجاد می‌کنند
۳۸ ساعت قبل / مصر / حماس
جزئیات سفر هیئت حماس به قاهره/ سازشکاران عرب برای جنایات اشغالگران پوشش ایجاد می‌کنند
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد جنایات اشغالگران مرتبط با مسیر عادی سازی است که پوششی برای جنایات آنها فراهم می کند و آنها را به ارتکاب جنایات بیشتر تشویق می‌کند.
آیا همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری در سال‌های بعد ادامه پیدا می‌کند؟
۳۸ ساعت قبل / حقوق بازنشستگان / همسان سازی حقوق بازنشستگان
آیا همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری در سال‌های بعد ادامه پیدا می‌کند؟
 به گزارش تسنیم؛ هم اکنون  یک میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند که پس از سال‌ها امسال همسان‌سازی حقوق این گروه از جامعه با شاغلان هم‌گروه اجرا شد اگر چه انتقاداتی نسبت به رقم افزایش حقوق بازنشستگان کشوری با اجرای همسان‌سازی وجود دارد اما این امیدواری وجود دارد که در سال‌های بعدی نیز این فرایند ادامه پیدا کند.
میانگین حقوق بازنشستگان چقدر افزایش یافت؟
۴۱ ساعت قبل / پوشش / حقوق / سازمان برنامه و بودجه / سهام / وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
میانگین حقوق بازنشستگان چقدر افزایش یافت؟
اقتصادنیوز : میانگین حقوق بازنشستگان ۷۷ درصد افزایش یافت، این را محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار ور فاه اجتماعی می‌گوید و صحت مدعایش در فیش‌های حقوقی بازنشستگان قابل اثبات است.
پیش‌بینی منابع برای کارگران فاقد بیمه بیکاری
۴۲ ساعت قبل
پیش‌بینی منابع برای کارگران فاقد بیمه بیکاری
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: برای آنکه کارگران بیکار شده از کرونا و کارگران فاقد بیمه بیکاری تحت پوشش بیمه قرار بگیرند باید منابع مورد نیاز در قالب طرح یا لایحه‌ای از سوی تامین اجتماعی پیشنهاد و به مجلس ارسال شود و وزارت کار از ظرفیت تشکلهای کارگری در شناسایی و معرفی کارگران فاقد بیمه استفاده کند.
حماس: جنایت اشغالگران ارتباط مستقیمی با روابط کشورهای عربی و اسرائیل دارد
۴۳ ساعت قبل / سودان / رژیم صهیونیستی / عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت به فلسطین
حماس: جنایت اشغالگران ارتباط مستقیمی با روابط کشورهای عربی و اسرائیل دارد
تهران – ایرنا – سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به شهادت جوان ۱۷ ساله فلسطینی در کرانه باختری گفت: جنایت اشغالگران با عادی سازی روابط بعضی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی ارتباط دارد، زیرا اقدامات این کشورها مانند پوشش و تشویقی برای جنایت‌های این رژیم است.
تکذیب واگذاری زمین ۲۰۰ متری به ۱۰ میلیون نفر/ اقشار ضعیف تسهیلات ارزان قیمت می‌گیرند
۴۴ ساعت قبل / پوشش / زمین / شورای پول و اعتبار / مالیات / مسکن
تکذیب واگذاری زمین ۲۰۰ متری به ۱۰ میلیون نفر/ اقشار ضعیف تسهیلات ارزان قیمت می‌گیرند
اقتصادنیوز : مجتبی یوسفی عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن بیان جزئیاتی از طرح جهش تولید مسکن تاکید کرد: در این طرح هیچ اشاره‌ای به دادن قطعات زمین به دهک‌های پایین نشده است.
خودکشی و مسئولیت رسانه
۴۵ ساعت قبل / خودکشی / رسانه / نوجوانان / مسؤولیت
خودکشی و مسئولیت رسانه
همچنین توصیه می‌شود از پوشش برجسته یا انتشار عکس‌های برجسته متوفی یا اقوام وی، تجلیل از اقدام به خودکشی، انتشار محتوای یادداشت‌های شخصی و یا جزییات زندگی متوفی خودداری شود.
بیش از یک میلیون کردستانی زیر پوشش بیمه سلامت هستند
۴۶ ساعت قبل / بیمه سلامت / معیشت خانوار / شیوع کرونا
بیش از یک میلیون کردستانی زیر پوشش بیمه سلامت هستند
سنندج - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: یک میلیون و یکصد هزار نفر از مردم استان کردستان زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند.
روند تحت پوشش قرار گرفتن «شهدای سلامت» تشریح شد
۴۶ ساعت قبل / بنیاد شهید و امور ایثارگران / وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی / شهدای سلامت
روند تحت پوشش قرار گرفتن «شهدای سلامت» تشریح شد
مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران به تشریح روند تحت پوشش قرار گرفتن شهدای سلامت توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت.
بی‌مهری بانک‌ها به حوزه مسکن ادامه دارد/ پوشش 4 درصدی ساخت مسکن توسط تسهیلات بانکی
۴۷ ساعت قبل / مسکن / تسهیلات بانکی / محمد اسلامی / وزیر راه و شهرسازی / حمید احمدی / کارشناس مسکن
بی‌مهری بانک‌ها به حوزه مسکن ادامه دارد/ پوشش 4 درصدی ساخت مسکن توسط تسهیلات بانکی
در شرایطی که 20 درصد از تولید ناخالص ملی متعلق به بخش مسکن است اما این حوزه تنها از 5.6 درصد تسهیلات بانکی بهره می‌گیرد. در حقیقت منابع داخلی بانک‌ها در 6 ماهۀ ابتدایی سال پاسخگوی تنها 4 درصد از تقاضای ساخت مسکن بوده است.
تکالیف جدید وزارت کار در پی فرمایشات رهبری
۴۷ ساعت قبل / بیمه بیکاری / صندوق توسعه ملی / وزارت رفاه / مقام معظم رهبری / ویروس کرونا
تکالیف جدید وزارت کار در پی فرمایشات رهبری
پس از تأکید رهبر انقلاب مبنی بر پرداخت بیمه بیکاری به افرادی که بیمه نیستند, سخنگوی دولت گفت: بنا داریم برای این افراد، پوشش بیمه بیکاری در نظر بگیریم و حمایت از آنان را بیشتر کنیم.
برقراری ارتباطات در مناطق بحران‌زده با بالن ارتباطی
۴۷ ساعت قبل / بالن ارتباطی
برقراری ارتباطات در مناطق بحران‌زده با بالن ارتباطی
بالن ارتباطی در زمان بحران، منطقه بحران‌زده را تحت پوشش قرار می‌دهد و امکان اتصال بیش از ۱۰۰۰ نفر را به‌صورت هم‌زمان و ۱۰ هزار نفر را به‌صورت غیرهمزمان با سرعت یک گیابیت‌برثانیه فراهم می‌کند.
یارانه ۱۲۰ هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟
۲ روز قبل / یارانه / یارانه 120 تومانی / یارانه 120 هزارتومانی
یارانه ۱۲۰ هزار تومانی به چه کسانی می رسد؟
 فتح اله بیات در گفت وگو با ایسنا با اشاره به طرح پرداخت یارانه کالاهای اساسی اظهار کرد: در این طرح گروههای هدف مورد تاکید هستند و طبعا افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که حداقل ها را دریافت می کنند مستحق کمک هستند و باید در این طرح قرار گیرند اما کارگران و بازنشستگان هم به عنوان بخشی از حقوق بگیران حداقلی که در شرایط امروز از وضع معیشت چندان مناسبی برخوردار نیستند باید در این طرح به طور ویژه دیده شوند.
پوشش اخبار کرونا خبرنگاران را مضطرب می‌کند
۲ روز قبل
پوشش اخبار کرونا خبرنگاران را مضطرب می‌کند
در پی اعلام نتایج تحقیقات موسسه رویترز مبنی بر افزایش اضطراب خبرنگارانی که اخبار کرونا را پوشش می دهند، اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه، وبیناری را در این ارتباط برگزار می‌کند.
32 درصد روستائیان عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند
۲ روز قبل / استانی-اجتماعی / صندوق روستاییان و عشایر
32 درصد روستائیان عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند
مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: در حال حاضر 32.5 درصد جامعه عشایری و روستایی در استان اردبیل تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار دارند.
اخبار«هفت عصر» ۳آبان ۱۳۹۹
۲ روز قبل / ویروس کرونا / روسیه / کردستان / بیمه سلامت / سهند / وزارت امور خارجه / خراسان شمالی / سرطان / رزمایش / آتشفشان
اخبار«هفت عصر» ۳آبان ۱۳۹۹
برگزاری جلسته ستاد ملی مقابله با کرونا درحضوررهبر انقلاب، نخستین شهرایران درمسیرپیوستن به شهرهای جهانی سالم ، واکنش وزارت امورخارجه به اقدامات اهانت آمیز به ساحت پیامبر(ص)درفرانسه ، سود ۱۰هزار میلیارد تومانی شرکت مس ایران در۶ماه نخست امسال ، ارزن شدن انسولین قلمی ، هنگام احساس خطر از مومو ۱۲۳تماس بگیرید ، بیش از ۴۱ میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت ، افزایش ۱۴ در صدی مرگ براثر انواع مسمومیت درسال ۹۸، رابطه مصرف استاتین وتوقف رشد سرطان ، و....
نانوذرات در غذای طیور برای رشد و سلامت
۲ روز قبل
نانوذرات در غذای طیور برای رشد و سلامت
تهران- ایرنا - نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد که افزودن نانوذرات روی پوششی از جنس اسیدآمینه به غذای مرغ‌ها به رشد بهتر آنها کمک کرده و هضم‌پذیری غذا را نیز بهبود می دهد. این مرغم ها از استخوان‌های قوی‌تر هم برخوردار شده‌اند.
دستمزد ۹۸ تنها ۳۸ هزینه های کارگران را پوشش می داد
۲ روز قبل / اخبار حقوق و دستمزد
دستمزد ۹۸ تنها ۳۸ هزینه های کارگران را پوشش می داد
مطابق بررسی های وزارت کار درسال ۹۸، نسبت حداقل دستمزد سالانه کارگران به متوسط هزینه سالانه برای یک خانوار شهری وروستایی به ترتیب ۳۸ و ۶۹ درصد است.
تعهدات پرداخت غرامت صندوق بیمه کشاورزی افزایش یافت
۲ روز قبل / پوشش / سیل / کشاورزی / گندم / صندوق بیمه کشاورزی
تعهدات پرداخت غرامت صندوق بیمه کشاورزی افزایش یافت
ایلنا: صندوق بیمه کشاورزی در سال جهش تولید، تعهدات پرداخت غرامت خود را هنگام وقوع خطر در دام و طیور تا ۸۰ درصد و در گندم تا ۵۰ درصد ارزش محصول افزایش می دهد.
دستگیری اعضای باند کلاهبرداران اینترنتی
۲ روز قبل
دستگیری اعضای باند کلاهبرداران اینترنتی
رئیس پلیس فتا کرمانشاه از دستگیری اعضای باند «اسکیمری» که در پوشش میوه‌فروش دوره‌گرد در نقاط مختلف استان از خریداران کلاهبرداری می‌کردند، خبر داد.
برنامه‌های مدون آموزش پیش دبستانی رایگان کلید خورد
۲ روز قبل / رضوان حکیم زاده / وزارت آموزش و پرورش / پیش دبستانی / سازمان ثبت‌احوال
برنامه‌های مدون آموزش پیش دبستانی رایگان کلید خورد
معاون آموزش ابتدایی از اجرایی شدن دستورالعمل برنامه های مدون برای دوره پیش دبستانی با پوشش حداکثری و رایگان در بستر شبکه شاد و شبکه آموزش خبر داد.
پرداخت ۹۰ درصد هزینه بستری بیماران / ۲۴۰۰ قلم دارو تحت پوشش بیمه است
۲ روز قبل / بیمه / بیماران بستری / دارو / محمد مهدی ناصحی / مدیرعامل سازمان بیمه سلامت
پرداخت ۹۰ درصد هزینه بستری بیماران / ۲۴۰۰ قلم دارو تحت پوشش بیمه است
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در پیامی هفته بیمه سلامت را تبریک گفت و آخرین اقدامات در این سازمان را تشریح کرد.
استفاده بی سابقه نوبخت از لفظ دستور رییس جمهور برای پوشش تخصیص خاص از حساب خاص
۲ روز قبل
استفاده بی سابقه نوبخت از لفظ دستور رییس جمهور برای پوشش تخصیص خاص از حساب خاص
مشاور دیوان محاسبات کشور گفت: تأکید رییس سازمان برنامه در شرح یا ملاحظات تخصیص با عنوان «طبق دستور رییس جمهور» سؤال‌برانگیز است چراکه تا کنون چنین چیزی دیده نشده است و براساس «تفویض اختیار» به معاون رییس جمهور این کار طبق روال انجام می‌شود، به‌نظر می‌رسد این اقدام نیز برای شانه خالی کردن از ابهامات بوده است.
امکان افزایش مقاومت به سایش و خوردگی ابزارآلات
۲ روز قبل / تیتانیوم
امکان افزایش مقاومت به سایش و خوردگی ابزارآلات
یکی از شرکت‌های دانش بنیان، دستگاه لایه نشانی شیمیایی بخار به‌کمک پلاسما را به بازار عرضه کرده که با استفاده از آن می‌توان نانوپوشش‌هایی از جنس تیتانیم (TiN) را روی فولاد لایه‌نشانی کرد.
ماسک پوشش اجباری چهره مردم در روزهای کرونایی
۲ روز قبل / استانی-عکس / کروناویروس / من ماسک میزنم
ماسک پوشش اجباری چهره مردم در روزهای کرونایی
 توجه به پروتکل های بهداشتی یکی از ساده ترین و شاید مهمترین روش های پیشگیری از ابتلا به ویروس کووید 19 استفاده از ماسک است.
روسیه جزو کشورهای برتر در پوشش آزمایش ویروس کرونا در جهان است
۲ روز قبل / اخبار "روسیه" / ویروس کرونا
روسیه جزو کشورهای برتر در پوشش آزمایش ویروس کرونا در جهان است
وزیر بهداشت روسیه گفت، این کشور یکی از بالاترین میزان تست‌ها برای تشخیص بیماری کووید-19 را داشته و تاکنون انجام بیش از 56 میلیون آزمایش کرونا، باعث شده افراد آلوده سریعاً شناسایی و قرنطینه شوند.
کلاهبرداری میوه فروش دوره‌گرد از اطلاعات بانکی مشتریان
۳ روز قبل / کرمانشاه / دستگاه اسکیمر / پلیس فتا / استانی-اجتماعی
کلاهبرداری میوه فروش دوره‌گرد از اطلاعات بانکی مشتریان
رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از دستگیری اعضای یک باند اسکیمر(کپی از کارت بانکی افراد) که در پوشش میوه فروش دوره گرد در نقاط مختلف استان از خریداران کلاهبرداری می‌کردند، خبر داد.
مستاجران به فکر باشند؛ خانه‌های اجاره‌ای مار زخمی بازار مسکن!
۳ روز قبل
مستاجران به فکر باشند؛ خانه‌های اجاره‌ای مار زخمی بازار مسکن!
احمدرضا براتی کارشناس بازار مسکن در گفتگو با بازار در خصوص آخرین وضعیت بازار رهن و اجاره مسکن گفت: در حال حاضر بازار رهن و اجاره مسکن مانند یک مار زخمی است که نمی‌توان به سمت آن رفت. قیمت اجاره بها از ابتدای سال تاکنون ۵۰ الی ۶۰ درصد افزایش یافته که یک دلیل برای این اتفاق مطرح می‌شود، افزایش قیمت دلار و مخارج زندگی. همین موضوع هم باعث شده تا هر مالک، نرخی برای اجاره مسکن خود در نظر بگیرد تا پوشش دهنده هزینه‌های زندگی‌اش باشد.
قیمت انواع بخاری و هیتر برقی در بازار +جدول
۳ روز قبل / اقتصاد / پوشش / سرما / نرخ ارز / قیمت بخاری / هیتر برقی
قیمت انواع بخاری و هیتر برقی در بازار +جدول
اقتصاد نیوز : یک ماه از آغاز فصل پاییز می گذرد و با آمدن فصل سرما، گرم نگه داشتن خانه نیازی ضروری می باشد اما امسال بازار قیمت این محصول داغ تر از خود آن است.
بستری شدن ۶۸۱ بیمار کرونایی در مازندران
۳ روز قبل
بستری شدن ۶۸۱ بیمار کرونایی در مازندران
با بستری شدن تعداد ۱۱۳ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به ۶۸۱ نفر رسید.
وعده‌های آمریکا به سودان برای عادی‌سازی روابط/ سَراب در قالب صلح!
۳ روز قبل / سودان / ایالات متحده امریکا / رژیم صهیونیستی / عادی سازی روابط با اسرائیل / فلسطین
وعده‌های آمریکا به سودان برای عادی‌سازی روابط/ سَراب در قالب صلح!
ایالات متحده آمریکا برای عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی وعده هایی را به مقامات این کشور داده است که در پوشش صلح، آنها را به سوی سَراب هدایت می کند.
ساماندهی ۱۹ تیم درمان اضطراری در هلال احمر گیلان
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / هلال‌احمر
ساماندهی ۱۹ تیم درمان اضطراری در هلال احمر گیلان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه در بخش بی.اچ.سی.یو دارای ۱۶ تیم و در بخش آر.دی.اچ دارای سه تیم داریم، گفت: این تیم ها با ۳۷۸ نفر داوطلب با تخصص های مختلف درمان اضطراری هموطنان را در مواقع حوادث پوشش می دهند.
پوشش زنده اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان از رادیو نمایش
۳ روز قبل
پوشش زنده اختتامیه جشنواره فیلم‌های کودکان از رادیو نمایش
مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان از رادیو نمایش پخش می‌شود.
عکس | پوشش کرونایی ملانیا ترامپ در آخرین مناظره انتخاباتی آمریکا
۳ روز قبل / آمریکا - انتخابات / آمریکا - دونالد ترامپ
عکس | پوشش کرونایی ملانیا ترامپ در آخرین مناظره انتخاباتی آمریکا
سومین و آخرین مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا بین دونالد ترامپ و جو بایدن شامگاه پنج‌شنبه در نشویل ایالت تنسی برگزار شد.
تحریم سفیر ایران در بغداد و چند نهاد ایرانی توسط آمریکا
۴ روز قبل / انتخابات آمریکا / پوشش / رادیو و تلویزیون / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / واشنگتن
تحریم سفیر ایران در بغداد و چند نهاد ایرانی توسط آمریکا
اقتصاد نیوز : وزارت خزانه‌داری آمریکا بامداد جمعه (به وقت تهران) «ایرج مسجدی»، سفیر ایران در بغداد را در فهرست تحریم‌ها قرار داد.
تهیه‌کننده «مختارنامه» به آرزویش درباره امام(ره) نرسید
۴ روز قبل / محمود فلاح درگذشت / سریال مختارنامه / تهیه‌کننده مختارنامه درگذشت
تهیه‌کننده «مختارنامه» به آرزویش درباره امام(ره) نرسید
محمود فلاح، تهیه‌کننده باسابقه و مدیرکل اسبق تولید صداوسیما روز پنجشنبه اول آبان ماه از دنیا رفت؛ نقش محوری این هنرمند در پوشش تصویری استقبال از امام خمینی(ره) و سخنرانی ایشان در ۱۲ بهمن ۵۷ فراموش‌ناشدنی است؛ همچنان که تلاش فلاح در ثبت لحظات تاریخی ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و با حضور عاشقانه مردم این سرزمین فراموش نمی‌شود. او در مصاحبه‌ای که کمتر از یک ماه پیش در ایسنا منتشر شد، بار دیگر از این ارادت سخن گفت و اینکه به ساخت سریالی درباره زندگی امام خمینی (ره) همواره علاقه‌مند بوده است.
خطیب زاده: آمریکا در جایگاهی نیست که یمنی‌ها و ایرانی‌ها را موعظه کند
۴ روز قبل
خطیب زاده: آمریکا در جایگاهی نیست که یمنی‌ها و ایرانی‌ها را موعظه کند
سعید خطیب‌ زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنج‌شنبه در پیامی توئیتری به اظهارات «مورگان اورتگاس» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا علیه سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در یمن نوشت: «ایالات متحده از پنج سال سلاخی مردم یمن توسط ائتلاف سعودی پشتیبانی کرده است. ضمن اینکه به سوءاستفاده از پوشش‌های دیپلماتیک نیز سوءشهرت داشته و بدنام است: کافیست از پمپئو، جاسوس ارشد سابق آمریکا، بپرسید.از این رو، آمریکا در جایگاهی نیست که یمنی‌ها و ایرانی‌ها را در خصوص روابط دوجانبه‌شان موعظه کند. بهتر است به جنایات و حضور شرارت‌بار خود در منطقه ما پایان دهید»
تولید روزانه ۱۰۰ تن پسماند بیمارستانی در تهران
۴ روز قبل / پوشش / سلامت / شهرداری تهران / محیط زیست / ویروس
تولید روزانه ۱۰۰ تن پسماند بیمارستانی در تهران
اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران از تولید ۱۰۰ تن پسماند بیمارستانی در روز خبر داد.
آماری از دانش آموزان با آسیب شنوایی
۴ روز قبل / ناشنوایی / سازمان آموزش استثنایی
آماری از دانش آموزان با آسیب شنوایی
رئیس سازمان آموزش ‌وپرورش استثنایی با ارائه آمار دانش آموزان با آسیب شنوایی تحت پوشش آموزش‌ و پرورش استثنایی اظهار کرد: بیش از ۱۶هزار دانش‌آموز با آسیب شنوایی تحت پوشش آموزش‌ و پرورش استثنایی قرار دارند که ۶هزار نفر از این دانش آموزان در ۱۰۰مدرسه ویژه ناشنوایان و بیش از ۱۰هزار نفر از دانش آموزان با آسیب شنوایی نیز در ۲۰هزار مدرسه تلفیقی در حال تحصیل هستند.
فوت ۱۵ بیمار کرونایی در مراکز شبانه روزی بهزیستی آذربایجان شرقی
۴ روز قبل / استانی-فرهنگی و هنری
فوت ۱۵ بیمار کرونایی در مراکز شبانه روزی بهزیستی آذربایجان شرقی
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: در ۱۵۲ مرکز شبانه روزی تحت پوشش بهزیستی استان، ۳۸۰۰ نفر نگه داری می‌شوند که حدود ۲۳۳ نفر تاکنون مبتلا به کرونا شده و سپس بهبودی کامل یافته‌اند اما متاسفانه ۱۵ نفر از این افراد که بالای ۷۶ ساله بودند، فوت کرده‌اند.
اتفاق عجیب در بازار ارز نیما /نرخ حواله در بازار دوم دلار
۴ روز قبل / ارز / اقتصاد / بانک مرکزی / پوشش / دلار
اتفاق عجیب در بازار ارز نیما /نرخ حواله در بازار دوم دلار
اقتصادنیوز : بانک مرکزی می‌گوید در بازار نیما یک‌سوم حواله‌های ارزی عرضه‌شده فروش رفته و قیمت دلاری آن ۲۶ هزار و ۲۰۰ تومان بوده است.
وزیر آموزش و پرورش: دانش آموزانی که اینترنت ندارند از تلویزیون استفاده کنند
۴ روز قبل / شبکه شاد / آموزش و پرورش
وزیر آموزش و پرورش: دانش آموزانی که اینترنت ندارند از تلویزیون استفاده کنند
وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر دانش آموزی به اینترنت دست ندارد می‌تواند از آموزش‌های تلویزیونی استفاده کند. شبکه‌های تلویزیونی بیش از ۹۸ درصد در کشور پوشش دارند و دانش آموزان می‌توانند برای رفع اشکال در این حالت به مدارس مراجعه کنند. در نهایت دانش آموزانی که به هیچ روشی امکان آموزش ندارند بسته‌های آموزشی را از رهبران آموزشی تحویل می‌گیرند.
طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید عالیشهر متقاضیان بوشهر و عالیشهر را پوشش می‌دهد
۴ روز قبل / طرح اقدام ملی مسکن / استان بوشهر
طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید عالیشهر متقاضیان بوشهر و عالیشهر را پوشش می‌دهد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: از ۲۰۰ هزار واحد سهمیه اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید کشور ۲ هزار و ۲۵۰ واحد سهم شهر جدید عالیشهر بوده که متقاضیان شهر بوشهر و عالیشهر را پوشش خواهد داد.
دستگاه ایرانی لایه نشانی شیمیایی بخار به‌کمک پلاسما به بازار عرضه شد
۴ روز قبل / فولاد / فناوری نانو / شرکت دانش بنیان
دستگاه ایرانی لایه نشانی شیمیایی بخار به‌کمک پلاسما به بازار عرضه شد
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان دستگاه لایه نشانی شیمیایی بخار به‌کمک پلاسما را به بازار عرضه کرده که با استفاده از آن می‌توان نانوپوشش‌هایی از جنس TiN را روی فولاد لایه‌نشانی کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •