شنبه, ۳۰ تیر, ۱۴۰۳ / 20 July, 2024
مجله ویستا

طالع‌بینی ۱۵ اردیبهشت ۸۹


طالع‌بینی ۱۵ اردیبهشت ۸۹

● متولد فروردین (بره):
افراد نزدیک به شما دوست دارند تغییراتی ایجاد کنند. سعی کنید خودتان را با آن ها تطبیق دهید. اگر احساس می کنید کار اشتباهی انجام می دهند می توانید به آن ها پیشنهاد …

متولد فروردین (بره):

افراد نزدیک به شما دوست دارند تغییراتی ایجاد کنند. سعی کنید خودتان را با آن ها تطبیق دهید. اگر احساس می کنید کار اشتباهی انجام می دهند می توانید به آن ها پیشنهاد بدهید و کمکشان کنید.

متولدین اردیبهشت (گاو):

در رابطه با احساسات کم حوصله لجوج و کم صبر هستید . شاید هم از پول برای تهدید دیگران استفاده کنید. اگر روشتان را عوض نکنید ممکن است مشاجره های زیادی داشته باشید که واقعاً بی دلیل هستند. چیزهای وجود دارد که از آنها لذت ببرید بنابراین جنبه های دیگر زندگی با هم ببنید.

متولدین خرداد (دوقلوها):

برخلاف انتظار دیگران شما می توانید واقعاً مهربان و دلسوز باشید و پاسخ محبت های دیگران را بدهید اما گاهی خیلی انتقادی و حساس می شوید. اشتباه است اگر کسی سعی کند شما را به جلو هل بدهد. گاهی اوقات طبیعت منصف و بخشنده شما باید کمی جدی و سرسخت شود. گاهی اوقات لازم است کمی بی انصاف باشید و اکنون همان زمان است.

متولدین تیر (خرچنگ):

اگر کاری را انجام داده اید که نباید آن کار را می کردید،مراقب باشید که کسی متوجه نشود.مسائلی که اخیراً نادیده گرفته شده اند مورد توجه قرار می گیرند شما فردی احساساتی هستید و نباید اجازه دهید قلب تان کارها را در دست بگیرد و اگر نه باید با عواقب بدی روبرو شوید.

متولدین مرداد (شیر):

به طور معمول شما شیری با اعتماد به نفس و مغرور هستید اما در حال حاضر برایتان ساده نیست که سرتان را راست نگهدارید. چرا این چنین است؟ آیا ممکن است به علت وجود کسی باشد که نفوذ زیادی بر شما داشته و سعی می کند که شما را سست کرده و یا باعث شود به خودتان شک کنید؟ اگر به این مسئله شک کنید که شما مسئولیتی بیش از توان خود به عهده گرفته اید کمکی نمی کند فقط به خودتان ایمان داشته باشید.

متولدین شهریور (سنبله):

بعد از مدت طولانی پس روی،امروز زحل به حرکت مستقیم خود بر می گردد البته در برج شما.شانس تان زیاد می شود و همه چیز به نفع شما پیش می رود.البته نباید بی جهت اقدام به انجام کاری کنید اما می توانید با آرامش گهگاهی شانس تان را امتحان کنید.

متولدین مهر (ترازو):

تصادمی بین خورشید و پلوتر امروز باعث تنش های احساسی بی شماری می شود و اگر مراقب نباشید در نهایت بدخلق و آشفته خواهید شد.شما بسیار مایلید که تغییری اساسی در زندگی تان بوجود آورید و اگر دیگران مانع شما شوند،بسیار ناراحت و عصبی خواهید شد.شما راهتان را از میان اعتراضات آنها خواهید ساخت و این امر تنها آنها را مصمم تر می کند که جلوی شما بایستند.اگر واقعاً نمی خواهید محبوبیت خود را در بین آنها از دست بدهید بهتر است روش دیگری را برگزینید.

متولدین آبان (عقرب):

امروز به مسائل خانوادگی مربوط می شود.اگر در حال تعمیر وسیله ای هستید که به کندی پیش می روید،باید به دنبال روشی جدید باشید.سعی کنید خدا را شکر کنید وسپاسگذار باشید.اگر با دقت نگاه کنید نعمت هایش را بهتر می بینید.

متولدین آذر (کمان):

تغییراتی که در حال حاضر در حال اتفاق افتادن هستند عصبی کننده و اضطراب آور می توانند باشند. مواظب آن چه به عزیزان و نزدیکان می گوئید باشید چون به آسانی ممکن است یک حرف اشتباه از دهانتان در آید و یا عملی اشتباه انجام دهید. ذکر کردن این مطلب از ارتکاب به اشتباه شما جلوگیری نمی کند ولی حداقل از قبل در موردش به شما هشدار داده شده. امروز عصر کاری کنید که رفع خستگی تان را بنماید.

متولدین دی (بز):

امروز ارتباط با خارج برایتان وجود دارد و فرصتی دارید که خوش بگذرانید. شاید به جایی دعوت شوید یا تنها یک تماس طولانی با فردی جذاب باشد .هر چیزی که باشد، حتماً لبخندی بر لبانتان می آورد.

متولدین بهمن (ظرف آب):

به دیروز نگاه کنید و ببینید چه کارهایی انجام داده اید زیرا اگر با خودتان رو راست باشید . می توانید از تجربیات درسهای زیادی بگیرید. اعتماد به شخصی که شما را درک می کند و یا همیشه راحت می توانید با او صحبت کنید می تواند کمک بزرگی برایتان باشد. اگر به استراحت نیاز دارید زمانی را صرف کارهای کوچک خانه کنید و نگران هیج چیز نباشید یا با شخص صمیمی و نزدیک معاشرت کنید .اما از تکرار مسائل در ذهنتان خودداری کنید . چون این کار به سادگی باعث سردرگمی شما می شود.

متولدین اسفند (ماهی):

امروز بعضی از شما پی خواهید برد که شریک زندگی تان با قدرت احساساتش شما را سورپرایز خواهد کرد. اگر شما بخواهید وابستگی های تان را به او عمیق تر کنید. بسیار رضایت بخش است اما اگر فکر می کنید در جای دیگر بهتر خوش می گذرد بگذارید او بداند.اما لطفاً به نرمی .